Služby školení a vzdělávání

Služby školení a vzdělávání

Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb školení a vzdělávání, a to odborná školení administrativních pracovníků, manažerské vzdělávání pro vedoucí pracovníky a vzdělávání v oblastech nastavení vnitřního hodnocení vědy a výzkumu.
Veřejná zakázka vložena:
29.07.2022 07:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v. v. i.

Originální záznam:

Okres:
Mělník

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.08.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v. v. i.

Zadavatel IČ:
67985904

Zadavatel ulice:
Rumburská 89

Zadavatel PSČ:
277 21

Zadavatel obec:
Liběchov

Kontaktní osoba:
JUSTITIA PROCUREMENT PARTNERS, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 778 088 818

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.iapg.cas.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80500000-9
Školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Školení zaměstnanců v oblasti  bezpečnosti práce a požární ochrany

Školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany

Hledáte firmu, který se postará o pravidelné proškolení firemních zaměstnanců v oblasti BOZP? Potřebujete provést ve vaší společnosti školení týkající se požární ochrany a hledáte v okolí Brna specializované pracoviště, které se zabývá touto problematikou? Školení zaměstnanců na poli BOZP a PO poskytuje v okolí Brna firma Revize a školení s. r. o. Zajistíme proškolení zaměstnanců dle platných předpisů jak v oblasti BOZP, tak i PO. Vyhodnotíme rizika na daném pracovišti a následně a zpracujeme potřebnou dokumentaci, kterou je možné předložit při návštěvě kontrolních orgánů.


Zlepšení kvality výrobků a výrobních postupů a procesů od Intertek s.r.o.

Zlepšení kvality výrobků a výrobních postupů a procesů od Intertek s.r.o.

Společnost, která pomůže Vašim výrobkům a službám posunout se ještě dál, a to jak na tuzemském trhu, tak na globální úrovni. To kam až chcete dosáhnout, totiž záleží čistě na Vás. Představujeme Vám společnost Intertek s.r.o., která sídlí v Praze a již přes sto let pomáhá svými službami firmám ve vylepšování jejich výrobků a služeb. Zaměřují se na zlepšení kvality výrobků a výrobních postupů, tak aby nejen splňovaly standarty kvality, ale také se ve svém působení na trhu dostávaly dál na přední pozice a byly tak zákazníkem voleny na prvním místě. Firma se ke zlepšení zaměřuje především na osvědčené postupy jako je: - ověřování - testování - inspekce - školení - certifikace S více jak sty pracovišti po celém světě, je společnost Intertek s.r.o. předním poskytovatelem služeb pro zlepšení kvality pro průmyslové odvětví po celém světě a může i Vaší firmě pomoci k rychlejšímu růstu a prosazení na trhu.


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.


Základní kurz v oboru požární ochrany - příprava na výkon činnosti

Základní kurz v oboru požární ochrany - příprava na výkon činnosti

Vzdělávací středisko Ivany Kubíčkové které vzniklo v roce 1993 nabízí vzdělávání dospělých.Základní kurz v oboru požární ochrany je čtyřtýdenní a celkově má 132 hodin. V učebním plánu jsou například související právní a technické předpisy nebo fyzikální a chemické procesy hoření, teorie hašení nebo požární bezpečnost staveb a technologií. Po ukončení kurzu budete připraveni na posuzování, hodnocení a vyhledávání nebezpečí při vykonávaných činnostech. Cena kurzu je 15.500,-Kč + DPH a termíny kurzů se dozvíte na webových stránkách.


Nadstavbové kurzy Praha – novinky v legislativě a uplatnění v praxi

Nadstavbové kurzy Praha – novinky v legislativě a uplatnění v praxi

Všem zaměstnancům, kteří k plnění svých povinností na úseku preventivní požární ochrany nebo pro osoby odborně způsobilé k prevenci rizik na pracovišti je určena nabídka nástavbových kurzů Vzdělávacího střediska Praha. Tyto kurzy zaměřené na odborná témata v oblasti Požární ochrany, Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci nebo Ochrany životního prostředí mají za cíl informovat účastníky o novinkách v legislativě, poskytnout přehled o praktických zkušenostech při aplikaci změn a nových zákonů a jejich uplatnění v praxi. Aktuální termíny pro nadstavbové kurzy naleznete na stránkách Vzdělávacího střediska Praha.


Odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie

Odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie

Chcete se vzdělávat v oboru zubní péče? Pak kontaktujte společnost Altis Group spol. s r.o. z Břeclavi, která pořádá pro zubní lékaře a laboranty odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie. Předáme Vám teoretické i praktické poznatky ohledně nových metod v oboru. Může jít o aplikace implantátů a protetik, zubní estetiku, indikace přípravků, ultrazvukovou technologii a další témata. Během kurzů Vám mohou být představeny různé ortodontické materiály, pomůcky a nástroje, které můžete zakoupit na našich webových stránkách. Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně pořádaných kurzů, obraťte se na nás.