SONO PLUS, s.r.o. - Odprášení areálu společnosti SONO PLUS, s.r.o.

SONO PLUS, s.r.o. - Odprášení areálu společnosti SONO PLUS, s.r.o.

Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilního zametacího a vysávacího stroje zpevněných ploch. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Veřejná zakázka vložena:
29.07.2022 07:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
SONO PLUS, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Litoměřice

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 300 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SONO PLUS, s.r.o.

Zadavatel IČ:
25034839

Zadavatel ulice:
48

Zadavatel PSČ:
410 02

Zadavatel obec:
Čížkovice

Kontaktní osoba:
Mgr. Nikola Pařízková, ŠTĚPÁNEK obchodní, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 731 521 2202

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.e-zakazky.cz/Profil-Zadavatele/27800b72-781d-4a99-adc2-c4bdc363c168

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144431-8
Zametací vozy s vysavačem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Textilní rohože, rohožové systémy, rohožky, vstupní čistící zóny, prodej, dodávka, montáž

Textilní rohože, rohožové systémy, rohožky, vstupní čistící zóny, prodej, dodávka, montáž

Potřebujete koupit nové textilní rohože? V tom případě nás neváhejte oslovit. Naše společnost DIAMANT AK s.r.o., sídlí v Brně a již dlouho se věnuje výrobě rohoží na zakázku. Jsme schopni vyrobit jakékoliv rohože, čistící zóny v rozměru, jaký si požaduje zákazník. Běžně dodáváme vstupní rohože z hliníku, z pryže, dále i textilní rohože CORAL od firmy FORBO s logem, s rámy, lemovkami a jinými doplňky. Provedeme také montáž. Hliníkové čistící zóny, které dodáváme, splňují estetické i funkční nároky. Kontaktujte nás, věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací na webových stránkách.


Prodej náhradních a potrubních dílů pro centrální vysavače Beam Elektrolux

Prodej náhradních a potrubních dílů pro centrální vysavače Beam Elektrolux

Vlastníte centrální vysavač Beam Elektrolux už nějakou dobu a chcete si pořídit náhradní díl nebo jiné příslušenství? V tom případě se obraťte na společnost Roman Rozsypal – EKOELEKTRO dodávající vysavače a náhradní díly po celé České republice. Firma Roman Rozsypal – EKOELEKTRO má ve svém sortimentu náhradní a potrubní díly, separátory vhodné pro odsávání vody a vlhkých nečistot, filtrace, hadice, rotační kartáče a vysávací hubice. Neváhejte a pořiďte si od nás náhradní díly ještě dnes!


Anti graffiti systém - odstranění a ochrana povrchů proti graffiti

Anti graffiti systém - odstranění a ochrana povrchů proti graffiti

Poničili Vám vandalové Vaší budovu či plot nevhodnými nápisy a graffiti? Firma SK FASÁDY Vám poradí jak se proti graffiti bránit a poškozený povrch dá do původního stavu. Nabízíme Vám Anti graffiti systém, který spolehlivě odstraní a ochrání povrch prosti sprejerským nápisům a graffiti. Mezi naše služby se řadí: - odstraňování graffiti a ochrana povrchu proti graffiti se zárukou 7 let - komplexní anti graffiti podpora pro vybrané objekty města Ostravy - poradenství v oblasti prevence graffiti - zaměření na čištění, ošetření, impregnace povrchů budov a speciálního čištění - praktické ukázky použití produktů. Pro svou činnost používáme technologie, postupy a produkty firmy Trion Tensid AB, které jsou vysoce účinné. Odstraníme jakékoli graffiti vytvořené různých barvách a typů sprejů použitých na různém povrchu. Naše přípravky AGS Dosahují perfektních výsledků na kompaktním povrchu jako je: - beton - přírodní kámen (žula, mramor, pískovec, vápenec) - keramický povrch (cihla, obklady, dlaždice) - kovový povrch (dopravní značky a prostředky, protihlukové stěny atd.). S námi budete vždy o krok napřed před sprejery.


Čištění a údržba zámkové dlažby - odstranění mechu, oleje a dalších nečistot tryskáním

Čištění a údržba zámkové dlažby - odstranění mechu, oleje a dalších nečistot tryskáním

Máte na vašem pozemku zámkovou dlažbu, která je již špinavá a potřebuje vyčistit? Chcete se zbavit mechu v zámkové dlažbě? Čištění zámkové dlažby od mechu, mastnoty a další špíny zajistí firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý. Čištění a údržbu zámkové dlažby provádíme pomocí mobilní tryskací jednotky. Tlakovým čištěním odstraníme ze zámkové dlažby mastnoty, skvrny od oleje, mech i řasy, ale i různé stavební nečistoty. Tryskáním čistíme nejen chodníky ze zámkové dlažby, ale také terasy, schody nebo parkoviště. Garantujeme Vám, že po hloubkovém tlakovém čištění bude vaše zámková dlažba vypadat jako zcela nová!


Chemické čištění odolných skvrn z oděvů a hloubkové čištění koberců

Chemické čištění odolných skvrn z oděvů a hloubkové čištění koberců

Máte na kostýmku, saku nebo kabátu skvrnu, která Vám svépomocí odstranit? Potřebujete provést hloubkové čištění koberců v kanceláři nebo ve vašem domě? O chemické čištění oděvů i hloubkové čištění koberců se postará Prádelna a mandlovna Marie Horáková ve Vyškově. Chemické čištění oděvů probíhá pomocí šetrného rozpouštědla v chemickém čistícím stroji, který se postará o to, že daný kus oděvu důkladně vyčistí a odstraní z něj i ty nejvíce odolné skvrny, které za použití běžných pracích prostředků nelze odstranit. Hloubkové čištění koberců oživí jejich zašlou krásu. Tímto čištěním navíc odstraníte z koberců nepříjemné pachy, roztoče, houby i plísně. Postaráme se o hloubkové čistění koberců v domech, bytech, ale i kancelářských prostorech.


Dodávka a montáž centrálních vysavačů Plzeň – pro komerční využití i do domácností

Dodávka a montáž centrálních vysavačů Plzeň – pro komerční využití i do domácností

Zabýváme se dodávkou a montáží systémů centrálního vysávání do bytů a komerčních prostor už od roku 1995. Dříve tento způsob vysávání byl pro mnohé nedostupnou záležítostí, to se ale postupem času změnilo, a to díky výrobě levnějších instalovatelných centrálních systémů. Nyní tento způsob vysávání můžete vidět v domácnostech i průmyslových prostorech. V naší nabídce naleznete centrální vysavače Electrolux, Beam Electrolux a Drain Vac. Pokud budete chtít s výběrem poradit a případně si vysavače vyzkoušet navštivte naše předváděcí a konzultační centrum v Plzni. Zde vám rádi zodpovíme veškeré otázky týkající se centrálních vysavačů, a navíc jsme schopni vám také dodat drtiče potravinových odpadů a shozů na prádlo. Zastavte se u nás, rozhodně nebudete litovat.