Údržba a obsluha jam včetně souvisejících prací

Údržba a obsluha jam včetně souvisejících prací

Předmětem plnění je provedení sanačních prací v jámách a zajištění hornické a strojní údržby (objemy dle znaleckého posudku, denní a týdenní prohlídky, údržba výztuže a výstroje jámy, sledování pohybu výstroje jám apod.), jakož i práce související s odstraňováním závažných událostí a nebezpečných stavů v dole.
Veřejná zakázka vložena:
28.07.2022 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
OKD, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.08.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
OKD, a.s.

Zadavatel IČ:
05979277

Zadavatel ulice:
1077

Zadavatel PSČ:
735 34

Zadavatel obec:
Stonava

Kontaktní osoba:
Ing. Libor Ryška

Zadavatel telefon:
+420 596 453 862

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.okd.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50530000-9
Opravy a údržba strojů a zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sanace - odstranění vlhkosti, vysušení stěn, zdí a chemická hydroizolace

Sanace - odstranění vlhkosti, vysušení stěn, zdí a chemická hydroizolace

Máte problémy s vlhkostí ve vašem domě a nevíte, jak je vyřešit? Obraťte se na nás, vlhkost v domě je velmi nebezpečná z dlouhodobého hlediska pro zdraví všech obyvatelů a má samozřejmě další negativa. My vám rádi s jejím odstraněním pomůžeme. Zajistíme: - vysušení, - odstranění vlhkosti stěn domů, budov, - chemickou hydroizolaci (silikonátová, vlhkuvzdorná izolace pro zdivo). Nečekejte, až vám vlhkost v domě napáchá nenávratné škody a kontaktujte nás již dnes! Rádi vám poskytneme veškeré služby, které s vlhkostí zatočí a vy tak budete mít o starost méně!


Sanační a izolační služby Kolín – vše pro vaše vlhké zdivo

Sanační a izolační služby Kolín – vše pro vaše vlhké zdivo

Trápí vás vlhké zdi a plesnivý povrch? Řešíte vlhká místa pomocí vysoušečů a plíseň odstraňujete přípravky? Tak to dál nepůjde! Pokud chcete dlouhodobé řešení tohoto problému, musíte si zavolat naši společnost Pavel Mikšík. Pomáháme lidem s řešením vlhkého zdiva a sanací. Působíme v oblasti Kolína. Jestliže nás potřebujete, kontaktujte nás! Nevíte-li si rady s vlhkými místy ve vašem obydlí, firmě nebo jakýchkoli objektech, my vám poradíme. Nejprve provedeme konzultační schůzku a zhodnotíme stav, na základě této analýzy navrhneme nejvhodnější řešení problému. V nabídce máme sanace a izolace, chemické injektáže různého druhu dle potřeby a servisní služby. Jsme z Kolína, ale rádi přijedeme za zákazníkem kamkoliv po celé České republice. Zavolejte nám a domluvíme se na následném postupu.


Sanační práce, vysoušení zdiva a omítek Kladno, sanační práce po živelných katastrofách

Sanační práce, vysoušení zdiva a omítek Kladno, sanační práce po živelných katastrofách

Představujeme Vám firmu Oldřich Střeska - MAXIMA 2000 z Kladna, která svoji činnost zaměřila na kompletní sanační práce po živelných katastrofách. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme vysoušení zdiva a omítek. Součástí jsou také úklidové práce. Naše služby: - sanační práce - sanační práce k odstranění škod způsobených vodou i ohněm - vysoušení zdiva a omítek - opravné stavební práce - úklid Pokud Vás naše sanační služby či vysoušení zdiva a omítek zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese V. Burgra 328, Kladno.


Termovize a posuzování plášťů budov – správná funkce Vaší stavby

Termovize a posuzování plášťů budov – správná funkce Vaší stavby

Vlhkostní problémy odhalíte nejlépe v extrémně nízkých teplotách. Termovize odhalí a posoudí tepelné mosty, ve spojení s dalšími postupy odhalí také rizika koroze a navrhne její úpravu. Tohle vše naše firma zajistí, dále posoudí také pláště budovy, které nenesou pouze funkci nosnou, ale také ochrání Vaši stavbu před nepřízní počasí. Obvodové pláště můžou být hořlavé např. dřevostavba či nehořlavé, mezi které řadíme především stavby s kamennými zdmi. Dále také existují lehké obvodové pláště, které jsou z různých materiálů. Veškeré informace Vám rádi sdělíme osobně, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Zateplení fasád budov nebo sanace vlhkého zdiva od RETO CENTRUM v Praze

Zateplení fasád budov nebo sanace vlhkého zdiva od RETO CENTRUM v Praze

Pokud se chystáte zateplit fasádu a hledáte v Praze vhodnou firmu, která Vám s tím pomůže, pak se obraťte na společnost RETO CENTRUM, která na české trhu působí již přes dvacet let. Tým profesionálních odborníků pro Vás zařídí stavební práce ohledně zateplení fasády jak v rodinných domech tak v bytových jednotkách. Taktéž provádí sanace vlhkého zdiva a další drobné stavební práce, které provádí kvalitně a pečlivě. Mezi větší stavební projekty pak provádí - výstavbu rodinných domů - rekonstrukce Jako doplňkovou činnost si zvolili prodej kvalitního stavebního materiálu. Seženete u nich materiál pro zateplení, sanaci až po malířské barvy a tmely. Společnost Vám rovněž pomůže v rámci zateplení s dotaci v programu Zelená úsporám.


Oborníci v oblasti sanací a izolací zdiva Moravskoslezský kraj

Oborníci v oblasti sanací a izolací zdiva Moravskoslezský kraj

Trápí vás vlhké zdi, potýkáte se s plísněmi ve vaší domácnosti? Přejete si odvlhčit nebo zaizolovat zdivo? Nejlepším řešení pro vás bude odborná pomoc, a to ve spolupráci s naší společností SIAS Opava. Používáme několik typů obrany proti vlhkosti a plísním. Podřezáváme zdivo řetězovou pilou, aplikujeme tlakovou, krémovou nebo cementovou injektáž. Dle aktuálního stavu a podmínek se rozhodujeme, zda aplikovat metodu podřezání nebo vstřikováním, vždy po konzultaci se zákazníkem. Nejlépe zhodnotit aktuální stav na místě samém. Řešíme také zemní vlhkost a rekonstruujeme střešní pláště. Izolujeme ploché střechy. Mezi doplňkovou službu patří řešení radonu v objektech a stavbách. Naše sídlo se nachází ve Velkých Hošticích nedaleko Opavy. Pokud řešíte tyto problémy, spojte se s námi a my je vyřešíme co nejrychleji to půjde a za nejlepší cenu.