Nákup použitých leteckých motorů TV3-117 všech modifikací

Nákup použitých leteckých motorů TV3-117 všech modifikací

Zajištění dodávky 6 ks leteckých motorů TV3-117 s náletem do 3000 letových hodin.
Veřejná zakázka vložena:
28.07.2022 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
LOM PRAHA s.p.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
31.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 250 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LOM PRAHA s.p.

Zadavatel IČ:
00000515

Zadavatel ulice:
Tiskařská 270/8

Zadavatel PSČ:
108 00

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Crhová

Zadavatel telefon:
+420 702 248 715

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lompraha.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34731700-7
Součásti vrtulníků

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Univerzální řídicí systém TGMmini je kompaktní verze řídicího systému TG Motion. O návrh, optimalizaci včetně programování se postará společnost TG drives, s.r.o. Systém TGMmini představuje ekonomické řešení pro řízení výrobních strojů, robotů, manipulátorů, CNC strojů, balicích strojů, apod. TGMmini zajišťuje současnou funkci dvou procesů – real-time řízení (virtuální PLC) a vizualizaci (HMI). TGMmini obsahuje funkce pohybu jednoosého, víceosého a souvislého řízení: - polohování z bodu do bodu - elektronická převodovka a vačka - CNC interpolátor - indexování Může být umístěn v libovolném místě řízeného stroje či zařízení díky svému kompaktnímu provedení a velkému rozsahu pracovních teplot. Zajišťujeme návrh, dodávku, programování, zprovoznění, servis a poradenství.


Kompletace servomotorů Kolín - správné přiřazení servomotoru k armatuře či převodovce

Kompletace servomotorů Kolín - správné přiřazení servomotoru k armatuře či převodovce

Představujeme Vám firmu ZPA Pečky, a.s. z okresu Kolín, která se již dlouhá léta věnuje výrobě a kompletaci servomotorů. Zajišťujeme a dohlížíme na správné kompletace včetně parametrů, které potřebuje zadat dodavateli pro správné přiřazení servomotoru k armatuře. Vzhledem k velkému zájmu o užití servomotorů MODACT MOK ve spojení s klapkami a kulovými ventily jsme pro své klienty vytvořili pro snadnou orientaci přehlednou tabulku. Vše naleznete na našich stránkách či se můžete poradit s naší firmou ZPA Pečky, a.s. a předejít možným komplikacím. Neváhejte a pro další informace ohledně kompletace servomotorů nás oslovte!


Převodovky a lineární jednotky pro stroje a zařízení, planetové převodovky

Převodovky a lineární jednotky pro stroje a zařízení, planetové převodovky

Hledáte firmu, která dodává převodovky a lineární jednotky pro stroje a zařízení? Pak kontaktujte společnost TG Drives, s.r.o. v Brně. Naše firma dodává převodovky a lineární pro stroje a zařízení. Provádíme návrh, optimalizaci a programování zákaznických řešení, zprovoznění a servis. Námi dodávané převodovky a řídící systémy mají využití v mnoha odvětvích například - v automobilovém, potravinářském, sklářském i stavebním průmyslu. Nabízíme: -planetové převodovky -cykloidní převodovky -rotační aktuátory -lineární aktuátory. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Automatické okenní pohony pro stínící techniku  – chytrá domácnost

Automatické okenní pohony pro stínící techniku – chytrá domácnost

Jsme společnost TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna zabývající se dodávkou automatických okenních pohonů pro stínící techniku a jiné moderní technologie pro vaši chytrou domácnost. Naše automatické okenní pohony pro rolety, žaluzie i markýzy jsou: - spolehlivé a odolné - zapojitelné s jedním či více tlačítky - ovládané dálkově či manuálně klikou - dostupné za velmi příznivé ceny - s mechanickými a elektronickými konci spínače Pohony splňují nejpřísnější normy EU, a pro případ výpadku je možné konkrétní pohon vybavit ručním odblokováním. Samozřejmostí je pro nás zpracování nabídky, spolehlivý přístup a kompletní dodávka zakázky včetně doplňků až do domu.


Prodej, eshop pohonná jednotka nebo-li motor do malotraktorů VARI. Eko dotace 6000.-

Prodej, eshop pohonná jednotka nebo-li motor do malotraktorů VARI. Eko dotace 6000.-

Vlastníte starší TERRU nebo VARI-System? Vyměňte starý za nový motor a získejte eko dotace 6 000.-. Starý neekologický smradlavý dvoutakt za moderní silný čtyřtaktní motor s nízkou spotřebou. Čtyřtaktní OHV motor o obsahu 196 ccm s litinovou vložkou válce je spolehlivým srdcem malotraktorů VARI. Ekologický 4-taktní motor VARI XP-200: -nízká spotřeba paliva cca 0,8 l/hod -emisní norma Euro2 -snadné startování -litinová vložka válce -vysoký krouticí moment přes 10 Nm -nová příruba a řídítka o průměru 25 mm -integrovaný antivibrační systém -řídítka nastavitelná výškově a stranově z místa obsluhy Veškeré informace, jak získat dotaci 6 000 Kč na pohonnou jednotku PJXP200 naleznete na našich webových stránkách či na odkazu.


Elektrocentrály Honda a Heron – generátory vhodné pro řemeslníky i k domácímu použití

Elektrocentrály Honda a Heron – generátory vhodné pro řemeslníky i k domácímu použití

Máte v plánu podnikat ve stavebnictví či lesnictví nebo chcete vyrazit na dovolenou karavanem a chybí vám zdroj elektrického proudu? V tom případě se obraťte na společnost Řemeslo a zahrada působící v Prostějově, Olomouci a Přerově. Elektrocentrály neboli generátory značek Honda a Heron slouží k řešení problému s absencí elektrického proudu a vynikají svou bezpečností, snadnou manipulací, nízkou hlučností a vybírat si můžete z široké škály možností podle následného způsobu použití. Nenechte se odradit od práce či dovolené a objednejte u nás generátor ještě dnes!