Rozhľadňa Dolná Nitra

Rozhľadňa Dolná Nitra

Ide o novostavbu rozhľadňa, ktorá bude lokalizovaná za hranicou zastavaného územia obce Golianovo ako súčasť cyklochodníka. Objekt bude prístupný zo spevnenej účelovej komunikácie. Objekt nevyžaduje budovanie inžinierskych sietí.
Ide o dvojpodlažný objekt rozhľadne, max. pôd. rozmerov 15, 000x15, 000m, zlepených drevených nosníkov osadených na 4 železobetónových pätkách, + dve drevené plošiny na oceľovej konštrukcii, schodisko a šikmá strecha s plechovou krytinou + bleskozvod + svetelné prekážkové značenie napájané z batérií, so šikmou strechou, ktorý je umiestnený bližšie k južnému okraju parcely. Výškovo je objekt umiestnený nasledovne: Pre prvú (dolnú) terasu bola stanovená relatívna výška: 202, 979 m.n.m. Pre druhú (hornú) terasu bola stanovená relatívna výška: 211, 979 m.n.m.
Na uvedenej parcele sa v súčasnosti žiadna iná stavba nenachádza. Pôdorys objektu je charakteristický jednoduchým dispozičným riešením. Objekt bude opatrený hromozvodom, ktorý sa bude realizovať podľa PD.
Veřejná zakázka vložena:
27.07.2022 06:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Kontaktní osoba:
Mgr. Peter Doležaj

Zadavatel telefon:
+421 376 922 915

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://unsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů na míru

Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů na míru

Rozhodujete se nad zábradlím ve Vašem domě? Máte rádi jednoduché a přitom elegantní linie a vzhled kovu? Potřebujete žebřík na střechu na míru? Oslovte společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, nedaleko Ostravy a nechte si vyrobit nerezové zábradlí ať už do interiéru nebo venkovní k domu. Naši odborníci si zábradlí sami naměří i namontují přímo u zákazníka. Nerezové zábradlí vypadá perfektně v kombinaci s jinými materiály jako je dřevo, beton nebo sklo. Vyrábíme nerezové zábradlí interiérové, ale i exteriérové ke schodům, k balkónům i k oknům pro květináče. Dále si u nás můžete objednat žebřík na střechu nebo k bazénu. Pokud chcete vsadit na jistotu, kvalitu a dodat vašemu domu šmrnc, pak neváhejte a obraťte se na nás a my Vám vyrobíme zábradlí dle přání. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete i inspiraci z naší fotogalerie.


Výroba ocelových konstrukcí nástaveb bytových domů, rekonstrukci historických objektů

Výroba ocelových konstrukcí nástaveb bytových domů, rekonstrukci historických objektů

Individuální ocelové konstrukce pro tuzemské i zahraniční zadavatele na zakázku vyrobí a také namontuje firma UNIVARS z Jaroměře nad Rokytnou. Potřebuje konstrukci pro rekonstrukci historických objektů nebo nástavbu bytového domu? Pro nás řádný problém! Naše společnost se v rámci každé zakázky postará o vypracování projektové dokumentace individuálně pro každý projekt, realizaci ocelové konstrukce, povrchovou úpravu podle přání zákazníka a také následnou montáž. Zhotovíme zakázky nejen z oblasti Vysočiny, ale také Kuřimi, Moravského Krumlova, Znojma, Ivančic a Rosic.


Stavebně a strojně zámečnické práce Lužná u Rakovníka - dodávka a montáž

Stavebně a strojně zámečnické práce Lužná u Rakovníka - dodávka a montáž

Máme za sebou několik velkých zakázek. Montovali jsme konstrukci východu metra Hradčanská, zastřešili jsme parkoviště Tepelné zásobování v Mariánských lázní, dodali jsme zámečnickou konstrukci pro rekonstrukci Domu osvěty v Rakovníku a mnoho dalšího. Dodáváme a montujeme vrata, brány, zábradlí z ocele, přístřešky, vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce. Kompletní přehled našich služeb včetně realizací si prohlédněte na našich webových stránkách, kde najdete také kontakt pro objednání služeb.


Zděné rodinné domy a dřevostavby  - stavba na klíč

Zděné rodinné domy a dřevostavby - stavba na klíč

Uvažujete o výstavbě rodinného domu? Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou firmu, která Vám postaví rodinný dům a zajistí vše od projektu po kolaudaci? Pak kontaktujte společnost Kobliha Stavitelství. Naše firma realizuje výstavbu rodinných domů na klíč. Postavíme vám jak zděný rodinný dům, tak dřevostavbu. Zajišťujeme komplexní dodávku novostavby od projektu až po kolaudaci. Pro více informací ohledně realizace novostavby nás neváhejte navštívit.


Dřevostavby - nízkoenergetické rodinné domy z kvalitních certifikovaných materiálů

Dřevostavby - nízkoenergetické rodinné domy z kvalitních certifikovaných materiálů

Rádi byste bydleli ve svém, ale cesta k novému domovu je pro Vás nesnadná? Nevíte na koho se obrátit a jaký dům byste vlastně chtěli? Pak se nebojte a podívejte se na nabídku společnosti HK-Dřestav s.r.o., který najdete v Příbrami. Společnost HK-Dřestav s.r.o. je na trhu již sedmnáct let a za tu dobu stihla postavit více jak 750 domů. Sama byla u vzniku prvních realizovaných dřevostaveb u nás. Za tu dobu se stala kvalitní a profesionální firmou v oblasti výstavby dřevostaveb a nízkoenergetických domů, která postavila nový domov již nespočet rodinám. Dřevostavby společnosti HK-Dřestav s.r.o. využívá k výstavbě svých domů certifikované konstrukce a nadstandartní technologie. Samozřejmostí je kvalita staveb v oblasti energetických úspor, kvality použitého materiálu a napojení na inženýrské sítě. Vybrat si můžete z 35 typů staveb, které lze dle Vašich představ konstrukčně doplnit. Mnoho spokojených zákazníků, kteří už bydlí ve svých útulných domovech a Vy se také můžete stát jedním z nich.


Lehké ocelové konstrukce pro firmy - odolné, stabilní a cenové dostupné

Lehké ocelové konstrukce pro firmy - odolné, stabilní a cenové dostupné

Potřebujete odolnou, stabilní a cenově dostupnou stavbu, která bude sloužit jako skladiště, hala či jako zemědělský objekt? Pak se obraťte na brněnskou firmu GIOMETAL s.r.o., která vyrábí a montuje lehké ocelové konstrukce, které Vám k těmto účelům skvěle poslouží. Lehké ocelové konstrukce vynikají především svou rychlou montáží, a také jsou: - stabilní - odolné proti povětrnostní vlivům - cenově dostupné - kvalitní - mají dlouhou životnost Ocelové konstrukce Vám mohou sloužit například jako: - skladiště - výrobní haly - průmyslové haly - zemědělské objekty Tak neváhejte a kontaktuje i Vy brněnskou firmu GIOMETAL s.r.o., která Vám vyrobí a smontuje ocelovou konstrukci pro Vaši firmu. Pro více informací se obraťte na webové stránky fimy, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.