Teleskopický nakladač

Teleskopický nakladač

Predmetom zákazky je dodávka 1 ks nového stroja na nakladanie sypkého materiálu t.j. teleskopického nakladača vrátane dopravy na miesto určenia.
Veřejná zakázka vložena:
27.07.2022 08:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.08.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Kontaktní osoba:
Ing. František Červenický

Zadavatel telefon:
+421 517 563 713


Zadavatel web:
http://www.sucpsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43260000-3
Mechanické lopaty, rýpadlá (exkavátory) a lopatové nakladače a banské mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Příčníky pro různé typy automobilů - prodej střešních nosičů na přepravu nákladu

Příčníky pro různé typy automobilů - prodej střešních nosičů na přepravu nákladu

Rádi cestujete a vozíte s sebou mnohou věcí? Mezi důležité prvky výbavy patří střešní nosiče na přepravu nákladů (kola, lyže, zavazadla). U firmy ASN HAKR Brno s.r.o. naleznete nosiče vyráběné z kovového materiálu pro lepší bezpečnost a životnost. Doplňují je nejčastěji integrované podélníky, fixační body nebo alu tyče pro různé typy automobilů (sedan, SUV, hatchback, combi, pickup a jeep). Vše dodáváme pro vozy: - Škoda, Audi, BMW, Alfa Romeo, Cadilac, Citroen, Dacia, Daewoo - Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Hyundai, Honda, Chevrolet, Chrysler - Infiniti, Iveco, Jaguar, Jeep, JMC, Kia, Lada, Lancia, Land Rover - Lexus, Mazda, Mercedes, Mercury, Mini Mitsubishi, Nissan - Opel, Peugeot, Pointiac, Porsche, Renault, Seat, Subaru a jiné značky. Jak vybrat ten správný nosič? Na webových stránkách si jej snadno nakonfigurujete podle výrobce, modelu a roku výrobu. Pak už jen stačí objednat, vyčkat na dodání, namontovat a můžete bezstarostně cestovat.


Prodej náhradních dílů, autopříslušenství na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia

Prodej náhradních dílů, autopříslušenství na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia

Pokud Vaše firma provozuje nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, můžete se v regionu Zlín, Zlínský kraj ohledně dodávky náhradních dílů a autopříslušenství obrátit na firmu SLOMAK, která prodává náhradní díly výměnným způsobem. Je tedy nutné dodat předem starý kus, který je opravitelný! Potom výměnným způsobem namontujeme repasované díly. Konkrétní náhradní díl můžete objednat použitím formuláře na našem webu. Náhradní díly: - Avia - servo řízení, skříň řízení, turbo, startér, alternátor, chladič, kompresor, posilovače brzd, tlumiče, vstřikovací čerpadlo, spojka, čelisti, AZR ... - Liaz - servo řízení, startér, alternátor, olejové čerpadlo, turbo, převodovka, kompresor, chladič, TGG, brzdový válec, válec ruční brzdy, posilovač spojky, lamely, vodní čerpadlo, přepouštěcí ventil, víceokruhový brzdič, ventil vzduch. pérování, vyfukovací ventil, hlava válců, tachograf, sedadlo řidiče ... - Tatra - TGG, servo řízení, startér, převodovka řízení, tlumiče, kardan, kompresor, alternátor, chladič, olejové čerpadlo, vlnovec, rozvaděč, kloubová hřídel, naftové topení, brzdový válec, posilovač spojky, pístnice kabiny, přepouštěcí ventil, brzdič přívěsu... .


Výroba náhradních dílů na zemědělské stroje - alternativní díly dle originálu za nižší cenu

Výroba náhradních dílů na zemědělské stroje - alternativní díly dle originálu za nižší cenu

Alternativní díly pro zemědělské stroje Vám ušetří investici do údržby. Dle originálu vyrábí náhradní díly na zemědělské stroje společnost AGRIOLA s.r.o. z regionu Uherské Hradiště. Vlastní výroba náhradních dílů z nás dělá konkurence schopnou firmu, pořídíte u nás díly za velmi příznivou cenu. Rádi Vám zašleme v případě zájmu náš katalog náhradních dílů. Vyrábíme náhradní díly na tyto stroje: - Gregoire-Besson, Landini, Manitou, Joskin, Sulky, MC Cormick, Monosem, můžete odebírat náhradní díly na tyto zemědělské stroje od nás. Sklad dílů je v Polešovicích v areálu firmy ZEAS. Zajistíme dodávky po celé ČR.


Značkový záruční i pozáruční servis, prodej náhradních originálních i repasovaných dílů

Značkový záruční i pozáruční servis, prodej náhradních originálních i repasovaných dílů

Vlastníte vůz značky PEUGEOT, FORD nebo CITROËN a hledáte spolehlivý servis? Potřebujete zakoupit náhradní díly? Potřebujete s nákupem náhradních dílů poradit? V Ostravě Vám zajistí spolehlivý záruční i pozáruční servis a prodej náhradních dílů společnost AUTO TICHÝ s.r.o., kde se zaměřují právě na vozy PEUGEOT, FORD a CITROËN. Poskytujeme kvalitní značkový záruční i pozáruční servis. Provádíme veškeré servisní práce, tedy mechanické, elektrikářské, klempířské i lakýrnické. Také Vám zajistíme pneuservis i s uskladněním pneumatik. Připravíme Váš vůz na STK, provedeme měření emisí a laserovou geometrii. Také vlastníme válcovou zkušebnu brzd a testovací stolici tlumičů. Dále se zaměřujeme na prodej náhradních dílů, ať už originálních, repasovaných či řady Eurorepar, což je levnější varianta dílů pro starší vůz. Zajistíme prodej originálních příslušenství. V rámci prodeje náhradních dílů máme již dlouholeté zkušenosti a jsme schopni Vám i dobře poradit, proto neváhejte a obraťte se na nás.


Výrazné slevy pro autoservisy na autodíly a náhradní díly pro osobní a užitkové vozy

Výrazné slevy pro autoservisy na autodíly a náhradní díly pro osobní a užitkové vozy

Vlastníte autoservis a hledáte spolehlivého smluvního dodavatele náhradních dílů? Chcete pro Váš autoservis zajistit dodavatele kvalitních autodílů za rozumnou cenu? Flexibilní dodávky autodílů za velice výhodné ceny zajistí firma KAHOX auto s.r.o. ze Šumperka. Majitelům autoservisů užitkových a osobních vozidel poskytujeme výrazné slevy na autodíly, náhradní díly a příslušenství pro osobní a užitkové vozidla. Na požadavky klientů reagujeme rychle, autodíly rozvážíme dvakrát denně, v případě potřeby i vícekrát. Klientům navíc poskytujeme technickou podporu.


Výroba přívěsů dle požadavku zákazníka, vjezdové brány, plotové díly, prodej a montáž garážových vrat HÖRMANN

Výroba přívěsů dle požadavku zákazníka, vjezdové brány, plotové díly, prodej a montáž garážových vrat HÖRMANN

Firma Martin Holub - Kovoservis se sídlem v Mladé Boleslavi se již od roku 1995 zabývá výrobou přívěsů včetně doplňků všech typů dle požadavku zákazníka. Současně také vyrábíme vjezdové brány včetně plotových dílů a realizujeme prodej a montáž garážových vrat od firmy HÖRMANN. Můžete se na nás obrátit také s požadavkem na montáž automatických otevíracích systémů. Přívěsy vyrábíme bržděné a nebržděné, jednoosé a dvouosé - vše v provedení přívěs k dostavbě, plato, valník, valník s plachtou, skříň a přívěsy pro přepravu lodí, vše s celkovou nosností 750 – 3500 kg s povrchovou úpravou žárovým zinkem.