Viacúčelové zametacie a čistiace vozidlo

Viacúčelové zametacie a čistiace vozidlo

Predmetnom zákazky je kúpa viacúčelového zametacieho a čistiaceho vozidla vrátane manuálu, technickej dokumentácie, dopravy, poistenia, uvedenia do prevádzky a zaškolenia obsluhy, spolu s nadstavbami:
Výmenná zametacia nadstavba s odsávaním
Výmenná polievacia nadstavba s prednou umývacou lištou
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
27.07.2022 06:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Komárno

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Nitranský kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.08.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Komárno

Kontaktní osoba:
Ing. Mária Poličková

Zadavatel telefon:
+421 424 443 891

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.komarom.hu/sk_index.php

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144430-1
Zametacie vozidlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej náhradních a potrubních dílů pro centrální vysavače Beam Elektrolux

Prodej náhradních a potrubních dílů pro centrální vysavače Beam Elektrolux

Vlastníte centrální vysavač Beam Elektrolux už nějakou dobu a chcete si pořídit náhradní díl nebo jiné příslušenství? V tom případě se obraťte na společnost Roman Rozsypal – EKOELEKTRO dodávající vysavače a náhradní díly po celé České republice. Firma Roman Rozsypal – EKOELEKTRO má ve svém sortimentu náhradní a potrubní díly, separátory vhodné pro odsávání vody a vlhkých nečistot, filtrace, hadice, rotační kartáče a vysávací hubice. Neváhejte a pořiďte si od nás náhradní díly ještě dnes!


Anti graffiti systém - odstranění a ochrana povrchů proti graffiti

Anti graffiti systém - odstranění a ochrana povrchů proti graffiti

Poničili Vám vandalové Vaší budovu či plot nevhodnými nápisy a graffiti? Firma SK FASÁDY Vám poradí jak se proti graffiti bránit a poškozený povrch dá do původního stavu. Nabízíme Vám Anti graffiti systém, který spolehlivě odstraní a ochrání povrch prosti sprejerským nápisům a graffiti. Mezi naše služby se řadí: - odstraňování graffiti a ochrana povrchu proti graffiti se zárukou 7 let - komplexní anti graffiti podpora pro vybrané objekty města Ostravy - poradenství v oblasti prevence graffiti - zaměření na čištění, ošetření, impregnace povrchů budov a speciálního čištění - praktické ukázky použití produktů. Pro svou činnost používáme technologie, postupy a produkty firmy Trion Tensid AB, které jsou vysoce účinné. Odstraníme jakékoli graffiti vytvořené různých barvách a typů sprejů použitých na různém povrchu. Naše přípravky AGS Dosahují perfektních výsledků na kompaktním povrchu jako je: - beton - přírodní kámen (žula, mramor, pískovec, vápenec) - keramický povrch (cihla, obklady, dlaždice) - kovový povrch (dopravní značky a prostředky, protihlukové stěny atd.). S námi budete vždy o krok napřed před sprejery.


Záruční i pozáruční servis domácích, průmyslových centrálních vysavačů

Záruční i pozáruční servis domácích, průmyslových centrálních vysavačů

Firma EKOELEKTRO Roman Rozsypal v Olomouci je zastoupením pro Moravu v prodeji domácích a průmyslových centrálních vysavačů a sacích agregátů značky BEAM Electrolux včetně jejich záručního i pozáručního servisu. Máme opravdu dlouholetou zkušenost s profesionální péčí o zákazníky spolu s minimálním počtem reklamací, díky čemuž se právem řadíme ke špičce v tomto oboru v České Republice. Záruční i pozáruční servis: - náš servisní technik pro vás v případě poruchy navrhne optimální řešení, ať se jedná o výměnu poškozeného dílu nebo celého kompletu. Neváhejte a kontaktujte nás.


Chemické čištění odolných skvrn z oděvů a hloubkové čištění koberců

Chemické čištění odolných skvrn z oděvů a hloubkové čištění koberců

Máte na kostýmku, saku nebo kabátu skvrnu, která Vám svépomocí odstranit? Potřebujete provést hloubkové čištění koberců v kanceláři nebo ve vašem domě? O chemické čištění oděvů i hloubkové čištění koberců se postará Prádelna a mandlovna Marie Horáková ve Vyškově. Chemické čištění oděvů probíhá pomocí šetrného rozpouštědla v chemickém čistícím stroji, který se postará o to, že daný kus oděvu důkladně vyčistí a odstraní z něj i ty nejvíce odolné skvrny, které za použití běžných pracích prostředků nelze odstranit. Hloubkové čištění koberců oživí jejich zašlou krásu. Tímto čištěním navíc odstraníte z koberců nepříjemné pachy, roztoče, houby i plísně. Postaráme se o hloubkové čistění koberců v domech, bytech, ale i kancelářských prostorech.


Dodávka a montáž centrálních vysavačů Plzeň – pro komerční využití i do domácností

Dodávka a montáž centrálních vysavačů Plzeň – pro komerční využití i do domácností

Zabýváme se dodávkou a montáží systémů centrálního vysávání do bytů a komerčních prostor už od roku 1995. Dříve tento způsob vysávání byl pro mnohé nedostupnou záležítostí, to se ale postupem času změnilo, a to díky výrobě levnějších instalovatelných centrálních systémů. Nyní tento způsob vysávání můžete vidět v domácnostech i průmyslových prostorech. V naší nabídce naleznete centrální vysavače Electrolux, Beam Electrolux a Drain Vac. Pokud budete chtít s výběrem poradit a případně si vysavače vyzkoušet navštivte naše předváděcí a konzultační centrum v Plzni. Zde vám rádi zodpovíme veškeré otázky týkající se centrálních vysavačů, a navíc jsme schopni vám také dodat drtiče potravinových odpadů a shozů na prádlo. Zastavte se u nás, rozhodně nebudete litovat.


Prodej a servis domovních průmyslových vysavačů Beam Elektrolux – rychlý a kvalitní úklid

Prodej a servis domovních průmyslových vysavačů Beam Elektrolux – rychlý a kvalitní úklid

Potřebujete co nejvíce zefektivnit úklidové práce a mít ten nejlepší výkon vysavače? Nebo vlastníte vysavač Beam Elektrolux a nevíte, na koho se obrátit se servisem? V tom případě využijte služeb společnosti Roman Rozsypal – EKOELEKTRO z Olomouce působící v celé České republice. Domovní průmyslové vysavače Beam Elektrolux mají řadu výhod, mezi které patří například skrytá hadice ve zdi, ovládání přes mobil na dálku, vysoký výkon, tichý chod a multifunkční displej. Neváhejte a objednejte si svůj domovní vysavač ještě dnes!