Výkon správy zaistenej väčšinovej majetkovej účasti v právnickej osobe

Výkon správy zaistenej väčšinovej majetkovej účasti v právnickej osobe

Predmetom zákazky je výkon správy zaistenej väčšinovej majetkovej účasti v právnickej osobe, vrátane vykonania finančnej analýzy právnickej osoby pri prevzatí správy, ako aj výkon dohľadu nad činnosťou tejto právnickej osoby v súlade s ust. zákona č. 312/2020 Z.z. o výkone rozhodnutia o zaistení majetku a správe zaisteného majetku a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len "zákon o výkone rozhodnutia") v regiónoch západné Slovensko, stredné Slovensko a východné Slovensko. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí kapitola B.1 Opis predmetu zákazky a B.3 Obchodné podmienky plnenia predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
26.07.2022 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre správu zaisteného majetku

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad pre správu zaisteného majetku

Zadavatel IČ:
53803175

Kontaktní osoba:
PROCUREMENT MANAGEMENT, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+421 259 308 086

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://uszm.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

66150000-6
Správa finančných trhov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výhodné spotřební úvěry, debetní karty - rychlé vyřízení bez zajištění nemovitostí

Výhodné spotřební úvěry, debetní karty - rychlé vyřízení bez zajištění nemovitostí

O komplexní finanční plánování se spolehlivě postará kancelář Finanční poradenství Martin a Jakub Šlajsovi. V rámci své finančně-poradenské činnosti poskytujeme výhodné spotřební úvěry i debetní karty, rychle i bez zajištění nemovitostí. Jsme specialisté na finance, hypotéky, investice, reality a pojištění. Pomůžeme s vyřízením hypotečního či spotřebního úvěru i s finančními. Působíme v oblasti Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov, Kroměříž, Brno město, Brno venkov, Blansko a Boskovice. Spotřební úvěry bez zajištění nemovitostí a debetní karty zajišťujeme od MBank, Sberbank, Moneta Bank, Equa Bank, Unicredit Bank, ČSOB, Hello Bank, ProCredia Bank. Zabýváme se tvorbou investičních plánů, vyřizujeme hypoteční úvěry, spotřební úvěry i stavební spoření. Jako specialisté v oblasti financí, investic a spotřebních úvěrů nabízíme odborné konzultace k efektivnímu využití konkrétního finančního produktu.


Privatizace bytového fondu, poradenství, konzultace, výkup a prodej bytů před privatizací

Privatizace bytového fondu, poradenství, konzultace, výkup a prodej bytů před privatizací

Bezplatné poradenství v oblasti privatizace Vám nabízí firma Investiční a Stavební s.r.o. Toto poradenství zdarma poskytujeme při privatizaci od Statutárního města Brna a Prahy, při zakládání bytového družstva či společenství vlastníků, při odkupu bytu do osobního vlastnictví přímo od města, také v případě převodu bytu do osobního vlastnictví od bytového družstva. V případě výkupu a prodeje před privatizací nabízíme uzavření budoucí kupní smlouvy na odkoupení bytu, který jde do privatizace od nájemníka, složení zálohy na kupní cenu a uhrazení kupní ceny městu u privatizovaného bytu, uhrazení dlužných nájmů na bytech, zajištění nového bydlení u měst či družstev formou směny, zajištění nového bydlení v nájemních domech, uzavření jiných dohod s nájemníkem na základě konkrétního případu, vyplacení odstupného a úhradu nákladů na přestěhování.


Poradenská a zprostředkovatelská činnost, pohledávky, finanční služby, detektivní služby, burza pohledávek

Poradenská a zprostředkovatelská činnost, pohledávky, finanční služby, detektivní služby, burza pohledávek

Společnost PROkontakt s.r.o. se sídlem v Otrokovicích se zabývá poradenskou a zprostředkovatelskou činností v oblasti řešení a správy pohledávek v i po lhůtě splatnosti a také poskytováním finančních služeb a ekonomickým poradenstvím. Dále nabízíme detektivní služby a vyhledávání odposlechů. Jako součást nabízených služeb nabízí naše společnost možnost bezplatného zveřejnění Vašich nedobytných pohledávek na naší burze pohledávek on-line, kterou můžete v případě zájmu navštívit na adrese http://pohledavky.prokontakt.cz. Nabízíme zde bezplatné zveřejnění a také vyhledávání v rozsáhlé databázi.


Účetní a finanční poradenství pro každého - investujte chytře své peníze

Účetní a finanční poradenství pro každého - investujte chytře své peníze

Vyznat se ve světě financí v dnešní době není zcela jednoduché a člověk se v tom může lehce ztratit. Nastupující inflace, zvyšující se hypotéky a další různé změny. Pokud v tom nechcete tápat a rádi byste měli své finance pod kontrolou, pak se nebojte obrátit na odborníka. A tady pro Vás je k dispozici pan Ing. Aleš Svoboda, který poskytuje účetní a finanční poradenství v Praze. Ing. Aleš Svoboda Vám rád pomůže vyznat se ve světě: - finančnictví - pojišťovnictví - investice Pomůže Vám chytře investovat a zúročit peníze tam, kde to pro Vás bude výhodné. Vysvětlí Vám, kde můžete ušetřit, a kde naopak zase vydělat. Pomůže Vám vybrat vhodné pojištění nebo úvěr. S Ing. Aleš Svoboda a jeho účetním a finančním poradenstvím budete mít své finance pod kontrolou.


Vyřízení dotace pro solární ohřev TUV a přitápění v rámci Nová Zelená úsporám – dodávky i montáže

Vyřízení dotace pro solární ohřev TUV a přitápění v rámci Nová Zelená úsporám – dodávky i montáže

Plánujete rekonstrukci domu? Nebo naopak chystáte se stavět a přemýšlíte o nízkoenergetické stavbě? Využijte možnosti získání dotace na energetické opatření pro váš dům. Oslovte firmu Dotace pro rodinné domy Roman Lupík, která působí v celém Moravskoslezském kraji, v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Karviná a Bruntál. Pomůžeme vám nejen s vyřízením dotace pro solární ohřev TUV, přitápění v rámci Nová Zelená úsporám, ale také s realizací. Zajistíme potřebné výpočty a projektovou dokumentaci. Provádíme montáž solárních systémů pro ohřev TUV i přitápění a dále instalaci centrálních i lokálních systémů řízené výměny vzduchu, tedy rekuperace. Dotace vyřizujeme a realizujeme u rekonstrukcí rodinných domů i u nízkoenergetických a pasivních novostaveb. Při kombinaci dotace Nová Zelená úsporám a kotlíkové dotace získáte jako bonus 20000 Kč. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Pomoc s vyřízením dotace na klíč - na kotel, dešťovku a Nová zelená úsporám

Pomoc s vyřízením dotace na klíč - na kotel, dešťovku a Nová zelená úsporám

Rozhodli jste se pro výměnu starého neekologického kotle za nový ekologický kotel? Rádi byste si zažádali o dotaci na dešťovou vodu? Zajímáte se o program dotace Nová zelená úsporám, ale potřebovali byste poradit? Pak se obraťte na firmu Dotace Roman Lupík – Dotace pro rodinné domy zaměřující se na dotační programy. Poradenství a konzultace v oblasti vyřízení dotací na klíč poskytujeme v celém Moravskoslezském kraji – Frýdek-Místek, Nový Jičín, Ostrava, Karviná, Opava, Krnov a Bruntál. Kotlíková dotace – finanční příspěvek pro majitele rodinných domů – výměna starých neekologických kotlů na pevná paliva za nové ekologické kotle nebo tepelná čerpadla. Dotace Dešťovka – dotační program na využití srážkové a odpadní vody v domácnosti i na zahradě. Nová zelená úsporám – pro vlastníky rodinných nebo bytových domů i pro stavebníky rodinných domů s nízkou energetickou náročností. Program zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje energie v rodinných a bytových domech.