Výkon správy zaistenej väčšinovej majetkovej účasti v právnickej osobe

Výkon správy zaistenej väčšinovej majetkovej účasti v právnickej osobe

Predmetom zákazky je výkon správy zaistenej väčšinovej majetkovej účasti v právnickej osobe, vrátane vykonania finančnej analýzy právnickej osoby pri prevzatí správy, ako aj výkon dohľadu nad činnosťou tejto právnickej osoby v súlade s ust. zákona č. 312/2020 Z.z. o výkone rozhodnutia o zaistení majetku a správe zaisteného majetku a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len "zákon o výkone rozhodnutia") v regiónoch západné Slovensko, stredné Slovensko a východné Slovensko. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí kapitola B.1 Opis predmetu zákazky a B.3 Obchodné podmienky plnenia predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
26.07.2022 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre správu zaisteného majetku

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad pre správu zaisteného majetku

Zadavatel IČ:
53803175

Kontaktní osoba:
PROCUREMENT MANAGEMENT, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+421 259 308 086

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://uszm.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

66150000-6
Správa finančných trhov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ekonomické a organizační poradenství, PROkontakt, s.r.o.

Ekonomické a organizační poradenství, PROkontakt, s.r.o.

Kvalitní služby v oblasti ekonomického a organizačního poradenství poskytuje společnost PROkontakt, s.r.o. V rámci ekonomického a organizačního poradenství se zaměřujeme především na analýzu činnosti organizace, analýzu ekonomického vývoje společnosti v návaznosti na obchodně výrobní procesy, na organizační, ekonomické a strategické aplikace závěrů určených analýzami ve spolupráci s managementem, efektivizaci finančních a ekonomických procesů, servis v oblasti uzavírání kontraktů a daňovou optimalizaci.


Komplexní servis v oblasti daňového poradenství, účetnictví, personálního a mzdového poradenství

Komplexní servis v oblasti daňového poradenství, účetnictví, personálního a mzdového poradenství

Podnikatelským i nepodnikatelským subjektům, jak v České republice tak i v zahraničí, nabízí společnost TH.data, s.r.o. komplexní servis v oblasti daní, účetnictví, personalistiky a mezd. V rámci činnosti poskytuje TH.data, s.r.o. daňové poradenství, účetní poradenství, personální a mzdové poradenství, ekonomické poradenství. Kancelář TH.data, s.r.o. naleznete na adrese Kunětická 2 (u VŠ ekonomické), Praha 2.


Refinancování závazků a pohledávek, poradenství Liberec – pomůžeme vám zvládnout tlak věřitelů

Refinancování závazků a pohledávek, poradenství Liberec – pomůžeme vám zvládnout tlak věřitelů

Naše společnost byla založena v roce 1992 a zabývali jsme se pouze prodejem a pronájmem nemovitostí. V roce 1999 jsme naše služby rozšířili o obchod s pohledávkami a zabýváme se jeho odkupem a správou. Pokud jste se dostali do tíživé finanční situace a nevíte, jak z ní ven obraťte se na naši firmu nabízíme refinancování závazků a pohledávek. Pomůžeme vám abyste mohli své závazky splácet bez stresu a nabídneme vám komplexní poradenství. Vše s vámi pečlivě probereme a najdeme vhodně řešení. Naše služby poskytujeme pro firmy i jednotlivce. Nebojte se nás oslovit, naše jednání bude probíhat v diskrétním prostředí, dbáme na vaše soukromí a spokojenost.


Odklad daní – daňové poradenství

Odklad daní – daňové poradenství

Plánujete odklad daňového přiznání? Potřebujete se poradit, zda je odklad daňového přiznání tou správnou volbou? Kontaktujte společnost Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh, kde Vám ochotně poradí. Odklad daní doporučení v případě, že nebylo včas zpracování firemní účetní agendy například z personálních důvodů, pokud potřebujete ověřit správnost zpracování účetnictví nebo pokud chcete využít zákonného pojištění daňového poradce v případě špatně vyměřené daně a následné platby penále. Společnost Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh Vám na vyžádání sdělí více podrobností o odkladu daně.


Investiční zlato – investice do zlatých cihel, jistota před znehodnocením peněz inflací

Investiční zlato – investice do zlatých cihel, jistota před znehodnocením peněz inflací

Máte obavy ze stále narůstající inflace? Hledáte způsob, jak ochránit vaše peněžní úspory před inflací? Investujte do zlata. Investiční zlato zakoupíte v Klenotnictví LUCIE GOLD ve Znojmě. Investicí do zlatých cihel, které mají trvalou hodnotu, především ochráníte své úspory před inflací. Poskytujeme poradenství na poli investic do zlatých cihel. Nakoupíte u nás investiční slitky nejvyšší kvality. Nákup investičního zlata je jednoduchý a rychlý, prodáváme investiční zlato i v menší hmotnosti. I přes malé množství zůstanou uchovány vysoké hodnoty zlata.


Výhodné spotřební úvěry, debetní karty - rychlé vyřízení bez zajištění nemovitostí

Výhodné spotřební úvěry, debetní karty - rychlé vyřízení bez zajištění nemovitostí

O komplexní finanční plánování se spolehlivě postará kancelář Finanční poradenství Martin a Jakub Šlajsovi. V rámci své finančně-poradenské činnosti poskytujeme výhodné spotřební úvěry i debetní karty, rychle i bez zajištění nemovitostí. Jsme specialisté na finance, hypotéky, investice, reality a pojištění. Pomůžeme s vyřízením hypotečního či spotřebního úvěru i s finančními. Působíme v oblasti Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov, Kroměříž, Brno město, Brno venkov, Blansko a Boskovice. Spotřební úvěry bez zajištění nemovitostí a debetní karty zajišťujeme od MBank, Sberbank, Moneta Bank, Equa Bank, Unicredit Bank, ČSOB, Hello Bank, ProCredia Bank. Zabýváme se tvorbou investičních plánů, vyřizujeme hypoteční úvěry, spotřební úvěry i stavební spoření. Jako specialisté v oblasti financí, investic a spotřebních úvěrů nabízíme odborné konzultace k efektivnímu využití konkrétního finančního produktu.