Dodávky inertních materiálů, štěrků a lomového kamene - Kamenivo

Dodávky inertních materiálů, štěrků a lomového kamene - Kamenivo

Předmětem této Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s jedním účastníkem, jejímž předmětem budou dílčí dodávky písku a těženého a drceného kameniva pro údržbu a opravy silnic dle platných a účinných českých technických norem pro daný druh kameniva, včetně dopravy a složení tohoto kameniva na jednotlivých místech určených Zadavatelem
Veřejná zakázka vložena:
26.07.2022 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Silnice LK a.s.

Originální záznam:

Okres:
Jablonec nad Nisou

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
13 096 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Silnice LK a.s.

Zadavatel IČ:
28746503

Zadavatel ulice:
Československé armády 4805/24

Zadavatel PSČ:
466 05

Zadavatel obec:
Jablonec nad Nisou

Kontaktní osoba:
Mgr. Mária Kopecká, advokátka HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Zadavatel telefon:
+420 255 000 111

Fax:
+420 545 423 450


Zadavatel web:
https://silnicelk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14212300-3
Těžené a drcené kamenivo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům, hřiště i zahradu – prodej a doprava

Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům, hřiště i zahradu – prodej a doprava

Kamenivo Zlín Rybníky, dodavatel kameniva v lokalitě Zlín a Otrokovice. Řešíte posyp k bazénu na zahradě, kolem chodníčků u domu nebo k zahradnímu jezírku ? Zahradní dekorační kámen s hrubším zrnem je pro Vás vhodnou volbou - jde o dekorační i funkční prvek - zabraňuje prorůstání trávy a plevelů a Vy si tak ušetříte práci při údržbě okolí domu a můžete si častěji užít zasloužený relax. Dodáme i žlutý písek bzenec, vhodný jako zásypový materiál nebo na dětská hřiště. Přijďte se podívat do naší prodejny a můžete si vybrat v široké škále přírodního kameniva. Samozřejmostí je zajištění dopravy kameniva v požadovaném množství tam, kam budete potřebovat. Dále nabízíme možnost přistavení kontejneru na odvoz suti, zeminy o objemu 2 m3 (3,5 t). Firma Kamenivo Zlín Vám nabízí Zahradní kámen DUNAJ a MORAVA již od 448 Kč bez DPH.


Helopal exclusiv - parapety vnitřní a vnější s robustnějším vzhledem

Helopal exclusiv - parapety vnitřní a vnější s robustnějším vzhledem

Firma MYSTIC DISTRIBUTION je dodavatel okenních parapetů. Nabízíme několik druhů a jedním z nich je helopal exclusiv, který je vhodný pro vnitřní a vnější využití. Je zhotoven z 80% mramorové moučky a 20% polyesterové pryskyřice, s délkou do 360 cm, šířkou do 60 cm a tloušťkou 1,7 cm. Je odolný proti ohybu a jeho tepelná odolnost je od -40°do 80°C. Pokud vás zajímá objemová hmotnost ta je 2082 kg/m3 a vybrat si můžete z několika druhů dekoru. Také nabízíme příslušenství a plníme i různá přání našich zákazníků, proto se nám neváhejte ozvat.


Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Gabiony jsou stále častější a populárnější prvky ve stavebnictví a v architektonickém průmyslu. Gabiony- drátokamenné prvky, které Vám ve Zlíně, firma Kamenivo Zlín Rybníky zaplní kvalitním přírodním kamenem. Gabion je drátokamenný (drátoštěrkový) prvek: Jedná se o jakousi formu, do které se nasype kamenivo a vzniká tak pevná zábrana či opěra pro daný účel. Gabionové konstrukce představují stěny, které se nejčastěji používaly na zpevnění břehů u cest či vodních toků. Dnes se využití gabionu velice rozšířilo a gabiony slouží jako: -ploty k rodinným domů -oplocení komerčních prostor -okrasné a designové prvky -zpevnění a regulace vodních břehů a toků -protihlukové stěny -opevnění kolem cest Gabiony jsou velice funkční prvky a navíc tyto formy vypadají velmi pěkně a díky nim je možné zlepšovat bezpečnost na spoustě místech. Výhody: -vodoprpustnost -dlouhá životnost -rychlá instalace -příjemný vzhled hodící se i do přírodního prostředí Pro jakékoliv množství kamenů do gabionů si přijeďte do naší firmy Kamenovo Zlín Rybníky. Více o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.


Uhelné sklady, černé a hnědé uhlí, koks, uhelné brikety, písek, drtě, kačírek

Uhelné sklady, černé a hnědé uhlí, koks, uhelné brikety, písek, drtě, kačírek

Sháníte kvalitní uhlí, uhelné brikety, písek nebo štěrk? To a mnoho dalšího naleznete v nabídce společnosti UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o se sídlem ve Voticích v okrese Benešov, kde se nachází první uhelný sklad. Druhý sklad naleznete ve Svinkách - Vlastiboři v okrese Tábor. Naše materiály dodáváme po celé České republice, ale soustředíme se především na Středočeský kraj, Jihočeský kraj a Prahu. Prodej: - černé, hnědé uhlí - koks - uhelné brikety - písek - drcené kamenivo (drť, štěrk) - kačírek. Samozřejmostí je skládání uhlí a dalších sypkých materiálů dopravníkem u zákazníka. Naší prioritou je poskytování kvalitních služeb a spokojenost zákazníka. Jsme profesionálové ve svém oboru a rádi Vám poskytneme odborné poradenství.


Štěrk, písek, drcené a přírodní kamenivo - prodej, doprava

Štěrk, písek, drcené a přírodní kamenivo - prodej, doprava

Hledáte-li v okolí Zlína a Otrokovic dodavatele štěrku, písku či drceného kameniva, pak se obraťte na společnost Kamenivo Zlín Rybníky. Štěrk, písek i kamenivo se využívá pro širokou škálu aplikací - stavbu chodníků, silnic, budov, pro odvodnění, jako výplňový materiál, žlutý písek také na dětské hřiště. Při jeho koupi je tedy důležité dbát na kvalitu, jelikož právě kvalitní sypké hmoty Vám dají dobrý základ, na kterém můžete později budovat. Potřebujete-li štěrk, písek či kamenivo v jakémkoli množství, pokusíme se maximálně vyhovět Vašim požadavkům. Veškerý materiál, který u nás zakoupíte, jsme schopni zavést na stavbu či jiné místo určení. Neváhejte a kontaktujte nás.


Přírodní a mrazuvzdorná kamenná kúra, rula pro zahradní úpravy a dekoraci

Přírodní a mrazuvzdorná kamenná kúra, rula pro zahradní úpravy a dekoraci

Potřebujete okrasnou kamennou kúru na záhony? Hledáte dekorativní materiál na zahradní úpravy, který je mrazuvzdorný a má dlouhou živostnost? Vyzkoušejte přírodní kamennou kúru, o jejíž dodávku se v okolí Znojma postará společnost BOŠ spol s.r.o. Prodáváme přírodní kamennou kúru – rulu. Mezi přední výhody tohoto dekorativního materiálu patří mrazuvzdornost, odolnost vůči slunečnímu záření a také pochozí. Na první pohled připomíná zkamenělou dřevěnou kúru, zaujme přirozeným vzhledem a strukturou. Bezesporu velkou výhodou oproti přírodní dřevěné kůře je to, že kamenná kúra nehnije, nerozfouká ji vítr a neztrácí se. Kamennou kúru je možné použít na záhony, kolem stromů, na chodníky a je vhodná i pro použití ve svahu.