Modernizácia odborného vzdelávania v SOŠ Považská Bystrica - vybavenie autodielne

Modernizácia odborného vzdelávania v SOŠ Považská Bystrica - vybavenie autodielne

Predmetom zákazky je dodanie 18 ks zariadení pre vybavenie autodielne pre (vzdelávacie potreby ) výučbu autoopravárov v SOŠ Považská Bystrica. Podrobný opis predmetu zákazky a technická špecifikácia sa nachádza v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
25.07.2022 11:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Trenčiansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.08.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Trenčiansky samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
Ing. Henrieta Klobušická

Zadavatel telefon:
+421 326 555 864


Zadavatel web:
http://www.tsk.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38500000-0
Kontrolné a testovacie prístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bodovky pro karosářské práce. Karosářské stroje vybavené pro bodování a vytahování.

Bodovky pro karosářské práce. Karosářské stroje vybavené pro bodování a vytahování.

Karosáři, autoopravny i autoservisy pozor! Karosářskou bodovku značky TECNA prodává firma FORMICA WELD spol. s r.o., Brno. A to ve výkonech 5-8-10-25 kVA. K tomu základní spotřební materiál a příslušenství. Konkrétní sortiment Vám nabídne na konkrétní poptávku. Karosářská bodovka: -značka TECNA výkon 5-8-10-25 kVA -2 programy kleště pneumatické + pistole -profesionálních bodovky Tecna -pro používání pneumatických kleští a připraven k připojení chladící jednotky -řízení svařovacího procesu je pomocí mikroprocesorové řídící jednotky TE95, ta umožňuje kompletní nastavení 2 nezávislých programů -nastavení času sváření po 20 milisekundách -funkci postupného náběhu proudu -pulsaci -kompenzaci -ohřívání plechů.


Vyvažovačky pro každý pneuservis, autoservis. Kompaktní či automatické vyvažovačky?

Vyvažovačky pro každý pneuservis, autoservis. Kompaktní či automatické vyvažovačky?

Hledáte novou vyvažovačku kol? Pak jste tu správně. Firma MITERAL Ing. Alice Smejkalová Vám pomůže vybrat nejvhodnější model. Pro osobní, nákladní, dodávkové, autobusové vozidla. Všechny naše vyvažovací stroje mají jedno společné: uživatelsky příjemné ovládání a pokročilé funkce pro perfektní vyvážení kol. Jakou máte představu? Kompaktní vyvažovačku pro malý pneuservis a chcete vyvažovat ALU ráfky nebo hledáte počítačem řízenou automatickou vyvažovačku s dynamickým vyvážením? To vše proberete s našimi specialisty. Vyvažovačky, které dodáváme: -vyvažovačky moto pneu -vyvažovačka s kontrolou dezénu kola -digitální mikroprocesorové vyvažovačky kol -pokročilé vyvažovačky s virtuální měřící rovinou -elektronické rameno vyvažovačky pro nalepovací závaží -základní vyvažovačky pro malé pneuservisy a autoservisy -vyvažovačky pro osobní automobily, nákladní vozidla a autobusy -automatická diagnostika vyvažování kola včetně protokolu s prognozou -profesionální robustní vyvažovačky pro značkové autoservisy a pneuservisy. Bližší specifikace naleznete na našich webových stránkách a obraťte se nás.


Inovativní míchací zařízení na opravu autolaků MoonWalk – vybavení moderních autolakoven

Inovativní míchací zařízení na opravu autolaků MoonWalk – vybavení moderních autolakoven

Zaujalo Vás nové míchací zařízení MoonWalk, které má nespočet výhod při opravách autolaků? Pokud se rozhodnete pro novou autolakovnu, obraťte se na společnost Autolaky Janoušek se sídlem v Havířově, kde Vám v rámci vybavení nové autolakovny dodají i toto míchací zařízení. MoonWalk urychluje proces míchání barev, nahrazuje ruční míchací procesy a šetří pracovní čas. Je velmi snadný na ovládání. Díky tomuto míchacímu zařízení udržíte snadno pořádek na pracovišti. Navíc šetří Váš čas díky plně automatizovanému máchacímu systému. Zároveň tím sníží náklady na pracovní sílu a zvýší efektivitu práce. Tím je spojena i přesnost a kvalita míchání. Chystáte-li se založit si autolakovnu, neváhejte se tedy na nás obrátit a zavolejte nám.


Nákladní zouvačky pneu na nákladní auta, autobusy, zemědělské a stavební stroje

Nákladní zouvačky pneu na nákladní auta, autobusy, zemědělské a stavební stroje

Profesionální nákladní zouvačky pneumatik Vám umožní rozšířit své služby ve Vašem pneuservisu. Firma MITERAL Ing. Alice Smejkalová Praha disponuje profesionální zouvačkou umožňující snadnou a komfortní montáž a demontáž pneumatik osobních automobilů, nákladních vozidel, autobusů a dalších strojů. Montážní a demontážní stroj pro klasické i bezdušové pneu kol nákladních vozidel, autobusů, zemědělských a stavebních strojů Monty 4250 - určeno pro montáž a demontáž pneu s koly do průměru 32/56 ". Max průměr kola 2350 mm, max. šíře kola 1090 mm, max. hmotnost kola 1500 kg. Zouvačka má unikátní patentovaný systém talíře pro odtlačování patek, zjednodušující práci. Přenosná ovládací jednotka. Vysoká kvalita, dlouhá životnost. Neváhejte a kontaktujte nás. Dále u nás nakoupíte: -zouvačky pneu pro osobní a užitková vozidla -poloautomatické a automatické zouvačky pneu -montážní a demontážní stroje pro bezdušové pneumatiky -špičkové zouvačky pro nízkoprofilové a Run-Flat pneumatiky -plně automatické zouvání nové generace (bez použití montážní páky) -zouvačky a vyvažovačky pneumatik, stahováky a veškeré vybavení pneuservisu. Nechte si poradit odborníky na vybavení pneuservisu, vyberte si Miteral Praha.


Vybavení karosáren - měřící systém proměřování podvozku SHARK. Pracuje s vysokou přesností ±1mm

Vybavení karosáren - měřící systém proměřování podvozku SHARK. Pracuje s vysokou přesností ±1mm

Už jste slyšení o revolučním měřícím systému SHARK na přeměřování celého vozidla? Firma MITERAL Ing. Alice Smejkalová dodává tento měřící systém do karosáren v rámci celé České republiky. SHARK využívá ultrazvuk ve spojení s moderní elektronikou a propracovaným software, pro diagnózu a proměřování karoserií havarovaných vozidel. Revolučně zkracuje přeměření celého vozidla během rovnacích prací. Navíc SHARK pracuje s vysokou přesností ±1mm, což je u dnešních moderních automobilů nevyhnutelná podmínka při opravách karoserií na profesionální úrovni. Proměřuje až 12 bodů současně. Je kompatibilní s kompletní řadou rovnacích systémů firmy BLACKHAWK jako např. DOZER, KOREK, rovnací rámy X 188, UMD 50…, ale je také ideálním rozšířením jakéhokoliv rovnacího systému i když nepochází od firmy BLACKHAWK. Základní sestava měřícího systému: -Vysílací sondy jsou kabely spojeny s měřící lištou a vysílají krátké série ultrazvukových kmitů -Měřící lišta je zasunuta pod vozidlem a prostřednictvím dvou řad mikrofonů po obou stranách, přijímá signály z vysílacích sond. Výhoda tohoto systému: -úspora času vůči systémům, kde se proměřuje bod za bodem -překáží-li lišta při práci, lze ji odsunout do stran, dopředu nebo dozadu -velice jednoduše lze proměřit i vozidlo např. na dvousloupovém zvedáku -program v českém jazyce vede pracovníka logicky krok za krokem -nedochází k žádnému mechanickému opotřebení jako u mechanických systémů. Bližší specifikace naleznete na našich webových stránkách.


Prodej geometrie kol pro osobní a nákladní automobily značky Hofmann, Haweka

Prodej geometrie kol pro osobní a nákladní automobily značky Hofmann, Haweka

Sháníte novou geometrii kol? Rádi Vám poradíme nejvhodnější do Vašeho autoservisu, pneuservisu. Firma MITERAL Ing. Alice Smejkalová prodává geometrii kol pro osobní vozy značky Hofmann a pro nákladní automobily značky Haweka. Osobní automobily - značky Hofmann: -Geoliner 550 prism: -kombinuje prvky CCD s 3D technologií -2 vysoce odolné terče s držáky na předních kolech -2 PODy s magnesiovými držáky na zadních kolech -mobilní stojan pro PC -19" monitor -databáze vozidel -vhodné i pro menší dílny. Geoliner 610: -3D geometrie mající na centrálním sloupu naklápěcí kamerový systém -měření v libovolné výšce -PC a monitor rovněž na centrálním sloupu -měření bez nutnosti zdvižení vozidla. Geoliner 650 Gen 4: -3D geometrie s centrálním sloupem s výškově posuvným vodorovným ramenem -měření ve výškách od 0 do 200 cm, nové kamery s vysokým rozlišením -nové ultralehké terče s vysokým rozlišením -otevřený stojan pro PC -tiskárna s držáky na upínky terčů -velmi rychlé základní proměření. Geoliner 780: -tříkamerový samostředící systém se dvěma samostatnými sloupy -automatická synchronizace kamer se zvedákem -prémiový software -odolné terče s vysokým rozlišením -komfortní a rychlá obsluha jedním člověkem. Značka Hofmann je certifikovaný přední světový výrobce pro automobilové značky -homologace OEM: -VW, Audi, Škoda, Seat, Porsche, Mercedes-Benz, Smart, Opel, Chevrolet, Ford, Volvo, Citroën, Peugeot, Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Nissan, Jeep, Renault, Dacia, Jaguar, Land-Rover a dalšími a rovněž tak výrobci pneu CONTINENTAL, DUNLOP, MICHELIN a dalšími. Nákladní automobily značky Haweka: Laserové či kamerové zařízení na měření geometrie nákladních automobilů, autobusů, speciálních vozidel a jejich přípojných vozidel HAWEKA Axis 200/500: -laserové zařízení na měření geometrie -pro rychlé a spolehlivé měření všech parametrů včetně proměření rámů a přípojných vozidel -měření bez nutnosti provádět kompenzace házivosti -nenáročné na úpravu pracovního místa. HAWEKA Axis 4000 -kamerové zařízení na měření geometrie -špičkové zařízení řízené počítačem, odpovídající nárokům moderních servisních pracovišť -rychlé a přesné měření všech požadovaných veličin -zcela bezkabelové provedení s radiovým přenosem -jednoduchá montáž držáků s měřícími hlavami. Bližší informace ke geometrii kol naleznete na našich webových stránkách.