Nabíjacie stanice

Nabíjacie stanice

Predmetom zákazky je dodanie AC a DC nabíjacích staníc, ich montáž a uvedenie do prevádzky. Predmetom zákazky je tiež zabezpečenie správy siete nabíjacích staníc od ich dodania počas celého trvania zmluvy, poskytovanie bezplatného záručného servisu nabíjacích staníc, (plateného) pozáručného servisu nabíjacích staníc a iných súvisiacich služieb.
Veřejná zakázka vložena:
25.07.2022 11:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.08.2022 11:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Mgr. Matej Sliška

Zadavatel telefon:
+421 250 944 311

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.minv.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31681500-8
Nabíjačky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čerpací stanice Rabštejn – doplňování paliv do motorových vozidel

Čerpací stanice Rabštejn – doplňování paliv do motorových vozidel

Nabízíme prodej paliv do motorových vozidel a to Natural 95, Optimal 95E, Diesel a Bio Diesel, který je mastnější než motorová nafta a díky tomu se snižuje opotřebení motoru. Platit u nás můžete hotově nebo platební kartou VISA, MASTERCARD, MAESTRO a palivovou kartou CCS. Než odjedete nezapomeňte si dát kávu nebo malé občerstvení a také u nás můžete zakoupit autokosmetiku, motorové oleje a různé autodoplňky. Zastavte se na naší čerpací stanici, máme otevřeno každý den od 5:00 do 21:00 hod. Těšíme se na vaši návštěvu.


Pohonné hmoty pro váš automobil – čerpací stanice v Rokycanech

Pohonné hmoty pro váš automobil – čerpací stanice v Rokycanech

Kvalitní benzín či nafta pro vaše vozidlo! Tankujte u nás, na čerpací stanici v Rokycanech. Pokud chcete dobré palivo pro váš automobil, tankujte jen u nás. Zaručujeme jak kvalitu, tak i lákavou cenu. Na čerpací stanici v Rokycanech koupíte nejenom pohonné hmoty pro vozidla, nákladní automobily a další dopravní prostředky, ale koupíte i autokosmetiku a další doplňky pro váš vůz. Zakoupíte i dobré občerstvení, kávu a jiné nápoje. Čeká vás příjemný personál. Další stanice máme v Dobřívi, Mlečice nebo Kamenném Újezdci. Jsme sítí prodejen pohonných hmot na Rokycansku. Naplňte si nádrž u nás. Tankujte na adrese Na Cvičišti 1201. Pro jakékoliv bližší informace volejte na telefonní číslo.


Elektrotechnika, speciální aplikace a divize elektromobility Kroměříž, nabíjecí stanice pro auta

Elektrotechnika, speciální aplikace a divize elektromobility Kroměříž, nabíjecí stanice pro auta

Představujeme Vám firmu ELEXIM a.s. z Kroměříže, která svoji činnost zaměřila na nabíjecí technologie pro elektromobily. Nabízíme kompletní sortiment a řešení výrobců CIRCONTROL a ALPITRONIC. Tyto stanice disponují perfektní stabilitou, vysokou kvalitou materiálů a provedením. Díky tomu jsou spolehlivé pro jakýkoliv provoz. Nabíjecí stanice, které dodáváme plně pracují i v extrémních podmínkách. Pokud Vás naše nabíjecí stanice zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Riegrovo náměstí 179/14, Kroměříž.


Kontejnerové čerpací stanice PHM

Kontejnerové čerpací stanice PHM

Hledáte dodavatele kontejnerových čerpacích stanic? Neváhejte a vyzkoušejte naši společnost UNIDATAZ s.r.o. Jsme dodavatelem kontejnerových čerpacích stanic, které jsou určené pro veřejné i neveřejné bezobslužné čerpací stanice. Samotný kontejner obsahuje veškerou technologii čerpací stanice, tedy skladovací nádrž PHM, integrovanou nadzemní úkapovou jímku, výdejní stojan, samoobslužný platební terminál, přestřešení, cenový panel, hladinoměry a kompletní elektroinstalaci. Kontejnerovou čerpací stanici UNIDATAZ dodáváme v jednostranném i oboustranném provedení s celkovou kapacitou skladovací nádrže 22000 litrů nebo 45000 litrů. Je možné ji ovládat lokálně pomocí klientů SW UniPOS či je možné propojení technologie PHM na centrální systém pro řízení čerpacích stanic – Unicentrum. Doporučujeme využít dohledový systém UniGARD24 s ovládáním přes WWW rozhraní. K platbě je možné použít lokální (fakturované) karty, běžné bankovní karty, hotovost (Kč i EUR), případně fleetové karty (CCS). Více informací najdete na našich webových stránkách.


Samoobslužná kontejnerová čerpací stanice, systém pro čerpací stanice PHM

Samoobslužná kontejnerová čerpací stanice, systém pro čerpací stanice PHM

POtřebujete-li samoobslužnou kontejnerovou čerpací stanici, kontaktujte nás. Naše společnost UNIDATAZ s.r.o. dodává a zprovozňuje samoobslužné kontejnerové čerpací stanice. Dodali jsme čerpací stanici společnosti AGROPODNIK DOMAŽLICE a.s., která je ve městě Svitavy, ulice Pražská, v areálu společnosti AGROTEC. Jedná se o moderní výrobek s originální konstrukcí přestřešení. Kontejner obsahuje skladovací nádrž na PHM společnosti TRASO s.r.o. se třemi komorami. Pro výdej PHM je použitý kombinovaný výdejní stojan TATSUNO s výdejem 3 standardních paliv a AdBlue. Samoobslužný platební terminál UNICARD III akceptuje lokální karty provozovatele, bankovní karty i hotovost. Čerpací stanice je připojena do centrálního systému Unicentrum, který provozuje rovněž společnost UNIDATAZ. Unicentrum slouží pro centrální správu čerpacích stanic zákazníka.


Nízká cena nafty a benzínu u čerpací stanice ZDV Fryšták

Nízká cena nafty a benzínu u čerpací stanice ZDV Fryšták

Jezděte levně - vyberte si pro nákup pohonných hmot čerpací stanici v areálu Zemědělského družstva vlastníků Fryšták. Čerpací stanice ZDV Fryšták má bezkonkurenční ceny u nafty a benzínu. Nízké ceny jsou u nás celoročně. Najdete nás nedaleko Zlína - na výjezdu z města Fryštáku směrem na Holešov (Lukoveček) - kontaktní tel.: +420571117284.