Dodávka průmyslové kamenné soli okres Liberec, Česká Lípa, Semily, Jablonec nad Nisou

Dodávka průmyslové kamenné soli okres Liberec, Česká Lípa, Semily, Jablonec nad Nisou

Předmětem této Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na dobu trvání 12 měsíců s jedním účastníkem na každou část Veřejné zakázky, na jejímž základě bude docházet k dodání posypové kamenné soli pro zimní údržbu komunikací v příslušných oblastech Libereckého kraje. Předmětem plnění je dodávka volně ložené posypové kamenné soli určené pro zimní údržbu komunikací, která splňuje parametry stanovené v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
25.07.2022 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Silnice LK a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
13 035 500 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Silnice LK a.s.

Zadavatel IČ:
28746503

Zadavatel ulice:
Československé armády 4805/24

Zadavatel PSČ:
466 05

Zadavatel obec:
Jablonec nad Nisou

Kontaktní osoba:
Mgr. Mária Kopecká, advokátka HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Zadavatel telefon:
+420 255 000 111

Fax:
+420 545 423 450


Zadavatel web:
https://silnicelk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34927100-2
Posypová sůl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Agrochemie, pesticidy Plzeň, přípravky na ochranu rostlin, růstové regulátory a stimulátory

Agrochemie, pesticidy Plzeň, přípravky na ochranu rostlin, růstové regulátory a stimulátory

Představujeme Vám firmu Trio-D spol. s r.o. z Plzně, která svoji činnost zaměřila na prodej barev, laků a fermeží. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme distribuci agrochemie od renomovaných chemických firem. Naše firma Trio- D díky nabízí poradenské služby v oblasti přípravků na ochranu rostlin. Agrochemie, pesticidy Plzeň: herbicidy fungicidy insekticidy růstové regulátory a stimulátory mořidla listová hnojiva speciální hnojiva dezinfekční prostředky prostředky pro konzervaci píce silážní plachty Pokud Vás nabídka pesticidů zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Chotíkovská 161/23, Plzeň.


Výroba vápenných a vápencových výrobků Beroun, vápno pro chemický a potravinářský průmysl

Výroba vápenných a vápencových výrobků Beroun, vápno pro chemický a potravinářský průmysl

Představujeme Vám firmu Vápenka Čertovy schody a.s. z okresu Beroun, která svoji činnost zaměřila na výrobu vápenných a vápencových výrobků pro chemický a potravinářský průmysl. Všechny výrobky vyrábíme v požadovaném sortimentu a kvalitě. Vápenec, vápno a hašené vápno jsou nezbytnými surovinami pro chemický a potravinářský průmysl. Pro výrobu krmných směsí dodáváme mleté vápence a dolomity v granulometrii podle typu vyráběných směsí. Nejpoužívanějším vápenatým hnojivem jsou mleté vápence a dolomity, které dodáváme podle požadavku odběratelů. Pokud Vás naše vápenné produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Tmaň 200, okres Beroun.


Těžba vápence pro stavební účely i odsíření elektráren

Těžba vápence pro stavební účely i odsíření elektráren

Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost LOMY MOŘINA spol. s r.o., která provozuje tři lomy v oblasti Českého krasu jíž 130 let. Dodáme Vám vápenec pro stavební účely s nízkým obsahem CaCO3 pro výrobu betonu, obalovaných drtí, výstavbu cest, stavební podklady, kámen na chodníky a zídky. Nabízíme také zahradní či solitérní kameny. Pokud podnikáte v jiné činnosti i tak můžete využít našich těžených surovin. Těžený vápenec díky vysokému obsahu CaCO3 je vhodný i pro chemické využití jako například pro cukrovarnictví či odsíření elektráren a tepláren. S Vaší poptávkou nás kdykoliv oslovte telefonicky či prostřednictvím mailu. Těšíme se na budoucí spolupráci.