Dodávka technologií do Komory pro testování klimatických jevů

Dodávka technologií do Komory pro testování klimatických jevů

Předmět Veřejné zakázky je v souladu s § 101 ZZVZ rozdělen do čtyř samostatných částí, kterým odpovídají jednotlivé části plnění Veřejné zakázky, a to následovně:
Část A: Pneumatické válce, ventily a příslušenství
Část B: Kompresorová stanice, vzdušníky a příslušenství
Část C: Frekvenční měniče k ventilátorům
Část D: Elektrické pohony a řízení
Každá část zadávacího řízení na uzavření kupních smluv v Částech A až D je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na všechny části zadávacího řízení, nebo na kteroukoli jednotlivou část zadávacího řízení.
Veřejná zakázka vložena:
25.07.2022 09:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
GRIPPER SYSTEMS s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 250 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
GRIPPER SYSTEMS s.r.o.

Zadavatel IČ:
28582756

Zadavatel ulice:
Nádražní 1325/18

Zadavatel PSČ:
702 00

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Mgr. Andrea Dostálová

Zadavatel telefon:
+420 723 709 708

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.grippersystems.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42121100-4
Hydraulické nebo pneumatické válce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Prodejem, montáží a komplexním servisem výkonných tepelných čerpadel po celé České republice se zabývá firma MIVOTOP s.r.o. z Opavy. Naleznete u nás tepelná čerpadla s dlouholetou zárukou pro ohřev vody a vytápění od ověřených značek, jako je De Dietrich, Vaillant a Baxi. Poradíme Vám se správným výběrem čerpadla s ohledem na optimální využití energie a finanční náročnost. Dodáváme čerpadla na vzduch vodu, země vodu a vzduch vzduch. Provádíme různé opravy, regulace, odhlučnění, odvibrování, předělávky kompaktních jednotek, výměny špatných komponentů, ošetření proti korozi, hlodavcům a další nezbytné úpravy zařízení v rámci komplexního servisu.


Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění, solární systémy pro ohřev vody

Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění, solární systémy pro ohřev vody

Tepelná čerpadla jsou v dnešní době žádaným ekologickým zdrojem pro vytápění, provozně jsou velmi úsporné. Firma VTP Pelka Staré Město zajistí montáže, vhodné je využít solární systémy jako podporu vytápění nebo jiný záložní zdroj v podobě plynového či elektrického kotle. Montujeme i solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody. Tepelná čerpadla jsou z hlediska otopné soustavy vhodná pro napojení na soustavu radiátorů, podlahového i stěnového vytápění. Solární kolektory určené jen pro ohřev vody se napojí na zásobník pro přípravu TUV, při využití i pro vytápění se napojí i na otopnou soustavu. Kontaktujte nás pro bližší informace, po dohodě připravíme přesnou cenovou kalkulaci.


Kompletní servis a poradenství v oboru klimatizace, tepelných čerpadel a průmyslového chlazení

Kompletní servis a poradenství v oboru klimatizace, tepelných čerpadel a průmyslového chlazení

Přemýšlíte nad tím, jaký klimatizační systém bude pro Vaše potřeby nejvíce efektivní? Hledáte ekonomicky výhodný způsob vytápění tepelným čerpadlem pro Vaši domácnost? Nevíte, jak vybrat správné průmyslové chlazení do restaurace, baru nebo výrobní haly? Firma Klimastyle s.r.o. z Hodonína poskytuje kompletní a profesionální služby v oboru klimatizace, průmyslového chlazení a tepelných čerpadlech. Naše firma poskytuje kompletní servis a poradenství v oboru tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Pomůžeme Vám najít vhodné řešení klimatizace, tepelného čerpadla nebo průmyslového chlazení, které bude vyhovovat vašim finančním představám i konkrétním požadavkům. Spolupracujeme pouze s ověřenými a světově proslulými výrobci tepelných čerpadel a klimatizační techniky.


Řídící systémy pro energetiku a ochrany Teplice – prodej výrobků a pozáruční servis

Řídící systémy pro energetiku a ochrany Teplice – prodej výrobků a pozáruční servis

Naše firma se zaměřuje na přístroje a rozvaděče VN, prodej výrobků a distribuci ABB spol. s.r.o. a také nabízí pozáruční servis. Odvádíme kvalitní práci za přiměřenou cenu a máme velmi stabilní a profesionální tým. V naší nabídce naleznete řídící systémy pro energetiku a ochrany. Vybrat si můžete z ochrany vedení vvn, ochrany generátorů a transformátorů, ochrany přípojnic, dále synchronizační zařízení, poruchové zapisovače, systémy buzení, sw nástroje a mnoho dalšího. Na našich webových stránkách si můžete stáhnout podrobný popis ke všem nabízením produktům, proto neváhejte a navštivte nás ještě dnes. Pro případné dotazy nás samozřejmě kontaktujte na telefonním čísle nebo e-mailem.


Zakázková výroba čerpacích jímek pro tlaková čerpadla ve standardních rozměrech i na míru

Zakázková výroba čerpacích jímek pro tlaková čerpadla ve standardních rozměrech i na míru

Potřebujete si pořídit čerpací jímku pro uložení tlakového čerpadla? Hledáte výrobce plastových šachet pro tlaková čerpadla, který vyrábí plastové jímky na míru? Dodávku čerpacích jímek ve standardních rozměrech, ale i na míru, zajistí firma PRESSKAN system, a.s. z Prostějova. Námi vyráběné jímky představují monolitické konstrukce bez spojů a švů. Plastová šachta je osázena výztuhami. Čerpací jímku dodáváme včetně pryžových těsnících manžet na utěsnění prostupů do šachty a pochůzného poklopu. Standardní rozměry šachty jsou 0,8-1,2 m v průměru a na výšku  2,0 m – 2,5 m. V případě, že zákazník potřebuje jiný rozměr šachty, vyrábíme čerpací jímky svařováním z PP.


Čerpací technika Olomouc - prodej, eshop benzínová čerpadla

Čerpací technika Olomouc - prodej, eshop benzínová čerpadla

Vyberete si u nás například benzínová čerpadla, která se využívají nejen na odčerpávání záplavové vody ze zatopených sklepů nebo v zaplavených oblastech, ale také mají velké využití při napouštění rybníků či nádrží. Benzínová čerpadla jsou k dispozici jak na naší prodejně, tak i v eshopu: - benzínové čerpadlo, dvoutaktní motor 25 ccm (přenosné zahradní čerpadlo) - benzínové čerpadlo HECHT, dvoutaktní motor . Zaměřujeme se na čerpací techniku, která je ověřená a především cenově dostupná !