Školení v oblasti ICT a tvorba instruktážních videospotů

Školení v oblasti ICT a tvorba instruktážních videospotů

Realizace školení v oblasti ICT a výroba instruktážních videospotů v rámci projektu "Efektivní rozvoj a posilování kompetencí lidských zdrojů II"
Veřejná zakázka vložena:
25.07.2022 08:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 321 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Nad Štolou 936/3

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Kamila Teřlová

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mvcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80510000-2
Odborná školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Školení zaměstnanců v oblasti  bezpečnosti práce a požární ochrany

Školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany

Hledáte firmu, který se postará o pravidelné proškolení firemních zaměstnanců v oblasti BOZP? Potřebujete provést ve vaší společnosti školení týkající se požární ochrany a hledáte v okolí Brna specializované pracoviště, které se zabývá touto problematikou? Školení zaměstnanců na poli BOZP a PO poskytuje v okolí Brna firma Revize a školení s. r. o. Zajistíme proškolení zaměstnanců dle platných předpisů jak v oblasti BOZP, tak i PO. Vyhodnotíme rizika na daném pracovišti a následně a zpracujeme potřebnou dokumentaci, kterou je možné předložit při návštěvě kontrolních orgánů.


Filmový a seriálový dabing a tvorba titulků od dabingové společnosti DW Agentura, s.r.o.

Filmový a seriálový dabing a tvorba titulků od dabingové společnosti DW Agentura, s.r.o.

Říkají Vám něco seriály jako M*A*S*H, Beverly Hills 90210 nebo Pobřežní hlídka? A víte, že na jejich výrobě, tedy na českém nadabování se podílel i zakladatel firmy pan Dušan Walter, který v roce 1990 založil vlastní dabingovou společnost DW Agentura, s.r.o.. DW Agentura, s.r.o. je rodinná firma, která se již přes 30 let věnuje dabingu a tvorbě filmových titulků. Bohaté zkušenosti v České televizi, v televizi Nova nebo v i ve spolupráci se zahraničními studii (Netflix, HBO) zaručí, že budete jednat s odborníky ve svém oboru. DW Agentura, s.r.o. disponuje dvěma nahrávacími studii, které jsou vybavena nejmodernějšími technikou, která zaručí kvalitu nahrávaného zvuku v formátech 2.0 stereo a 5.1.. Pro stoprocentní kvalitu práce pro Vás zajistí rovněž překladatele, titulkáře a jazykové editory a korektory. Spolupracujte s profesionály ve svém oboru, kteří mají ve svém širokém spektru klientů zákazníky české i ze zahraničí, a kteří se za své působení podíleli na mnoha úspěšných projektech.


Nadstavbové kurzy Praha – novinky v legislativě a uplatnění v praxi

Nadstavbové kurzy Praha – novinky v legislativě a uplatnění v praxi

Všem zaměstnancům, kteří k plnění svých povinností na úseku preventivní požární ochrany nebo pro osoby odborně způsobilé k prevenci rizik na pracovišti je určena nabídka nástavbových kurzů Vzdělávacího střediska Praha. Tyto kurzy zaměřené na odborná témata v oblasti Požární ochrany, Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci nebo Ochrany životního prostředí mají za cíl informovat účastníky o novinkách v legislativě, poskytnout přehled o praktických zkušenostech při aplikaci změn a nových zákonů a jejich uplatnění v praxi. Aktuální termíny pro nadstavbové kurzy naleznete na stránkách Vzdělávacího střediska Praha.


Základní kurz v oboru požární ochrany - příprava na výkon činnosti

Základní kurz v oboru požární ochrany - příprava na výkon činnosti

Vzdělávací středisko Ivany Kubíčkové které vzniklo v roce 1993 nabízí vzdělávání dospělých.Základní kurz v oboru požární ochrany je čtyřtýdenní a celkově má 132 hodin. V učebním plánu jsou například související právní a technické předpisy nebo fyzikální a chemické procesy hoření, teorie hašení nebo požární bezpečnost staveb a technologií. Po ukončení kurzu budete připraveni na posuzování, hodnocení a vyhledávání nebezpečí při vykonávaných činnostech. Cena kurzu je 15.500,-Kč + DPH a termíny kurzů se dozvíte na webových stránkách.


Zlepšení kvality výrobků a výrobních postupů a procesů od Intertek s.r.o.

Zlepšení kvality výrobků a výrobních postupů a procesů od Intertek s.r.o.

Společnost, která pomůže Vašim výrobkům a službám posunout se ještě dál, a to jak na tuzemském trhu, tak na globální úrovni. To kam až chcete dosáhnout, totiž záleží čistě na Vás. Představujeme Vám společnost Intertek s.r.o., která sídlí v Praze a již přes sto let pomáhá svými službami firmám ve vylepšování jejich výrobků a služeb. Zaměřují se na zlepšení kvality výrobků a výrobních postupů, tak aby nejen splňovaly standarty kvality, ale také se ve svém působení na trhu dostávaly dál na přední pozice a byly tak zákazníkem voleny na prvním místě. Firma se ke zlepšení zaměřuje především na osvědčené postupy jako je: - ověřování - testování - inspekce - školení - certifikace S více jak sty pracovišti po celém světě, je společnost Intertek s.r.o. předním poskytovatelem služeb pro zlepšení kvality pro průmyslové odvětví po celém světě a může i Vaší firmě pomoci k rychlejšímu růstu a prosazení na trhu.


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.