Externí právní služby - oblast poštovních služeb

Externí právní služby - oblast poštovních služeb

Předmětem veřejné zakázky je zajištění právních a poradenských služeb, které budou poskytovány v oblasti poštovních služeb.
Veřejná zakázka vložena:
25.07.2022 08:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Český telekomunikační úřad

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Český telekomunikační úřad

Zadavatel IČ:
70106975

Zadavatel ulice:
Sokolovská 58/219

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha 9 - Vysočany

Kontaktní osoba:
Mgr. Jan Kroj

Zadavatel telefon:
+420 224 004 711

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ctu.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79100000-5
Právní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Právní služby - vymáhání pohledávek, zastoupení u soudu

Právní služby - vymáhání pohledávek, zastoupení u soudu

Potřebujete najít právníka, který k vám bude přistupovat opravdu individuálně a právní služby poskytuje řadu let? Pak jste na správném místě! Specializujeme se na obchodní a občanské právo. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, zastoupení u soudu i další právní služby. Zaměření advokátní kanceláře: - vymáhání pohledávek - zastoupení u soudu - právní konzultace - sepisování smluv - zastoupení u rozvodu - výživné a spoustu dalších právních služeb. Pro více informací navštivte naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte, domluvíme si termín konzultace!


Právní pomoc v oblasti nemovitostí - zastupování před soudy či správními orgány

Právní pomoc v oblasti nemovitostí - zastupování před soudy či správními orgány

Naše právní služby ve Zlíně jsou určeny pro občany, živnostníky, obchodní společnosti, spolky, podnikatele, města a obce. Cílem Advokátní kancelář Mgr. Pavlíny Řehové je komplexní řešení případu. Zaručujeme Vám individuální přístup, tak aby bylo vyhověno veškerým Vašim požadavkům a aby byly vyřešeny všechny problémy se kterými se potýkáte. Poskytujeme právní porady a konzultace, sepisujeme právní stanoviska, smlouvy, žaloby a podání k soudu a zastupujeme klienty před soudy či správními orgány. Zajišťujeme: - Pomoc firmám a společenstvím vlastníků - Právní pomoc v oblasti nemovitostí - Komplexní korporátní poradenství - Pomoc se správou bytových domů SVJ - Zadávání veřejných zakázek Právo společenství vlastníků družstev a bytových jednotek: - vznik, založení, navedení k zápisu do veřejném rejstříku - pomoc při správě SVJ - revize stávajících zakladatelských dokumentů - vymáhání pohledávek (v souvislosti s užíváním bytových či nebytových jednotek vlastníky i třetími osobami) Bytová problematika: - sepisování nájemních smluv a smluv týkajících se koupě bytů a nebytových prostor - vyřizování ukončení nájemních vztahů, výpovědi, žaloby na vyklizení - řešení sporů týkajících se nájmu a podnájmu bytů a nebytových prostor - vymáhání pohledávek (vzniklých v souvislosti s nájmem a podnájmem bytů a nebytových prostor)


Úspěšné vymáhání dluhů s mnohaletou praxí - řešení mimosoudní nebo soudní cestou

Úspěšné vymáhání dluhů s mnohaletou praxí - řešení mimosoudní nebo soudní cestou

Zapůjčili jste někomu finance a stále je nemáte zpátky? S vymáháním dluhů kdekoliv v České republice Vám pomůže FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. s Brna. S mnohaletou zkušeností v oboru provádíme úspěšné vymáhání dluhů mimosoudní i soudní cestou. Naše odměna je hrazena dlužníkem. Jak vlastně správně postupovat při vymáhání dluhů? Dlužnou částku vymáháme soudní cestou v případě, že dlužník neuhradil svůj dluh během mimosoudního řešení. Proběhl rozsudek a rozhodčí nález? Není dluh stále vyrovnán? Pak Vás zastoupíme i během exekučního řízení. V případě zahájení insolvenčního řízení proti dlužníkovi se postaráme o přihlášení Vaší pohledávky. Chcete nám zaslat poptávku? Pak nezapomeňte přiložit veškeré dokumenty (objednávku dlužníka, neuhrazenou fakturu) pro efektivní posouzení pohledávky. S konkrétním návrhem postupu Vás kontaktujeme v co nejkratším termínu.


Oddlužení starobních a invalidních důchodců II. a III. stupně - právnické služby

Oddlužení starobních a invalidních důchodců II. a III. stupně - právnické služby

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. z Brna ochotně pomůže s oddlužením zvláště zranitelných osob (starobních a invalidních důchodců II. a III. stupně). Na zranitelné osoby se vztahují speciální zákonné vyjímky (doba trvání oddlužení, minimální výše uspokojení nezajištěných věřitelů), kdy místo běžných 5 let dané splátkovým kalendářem, je podle § 412 a odst. 4 insolvenčního zákona oddlužení splněno již po 3 letech, bez uspokojení min. 30 % nezajištěných věřitelů. Dlužník je povinen uhradit minimální výši, která se vypočítává na základě různých odměn (pro insolvenčního správce, věřitele i sepisovatele návrhu na povolení oddlužení). Veškeré dlužné závazky zanikají po splnění oddlužovacích podmínek. Na základě doložených dokumentů vyhodnotíme konkrétní situaci pro oddlužovací proces. Poté stačí zaslat veškeré dokumenty a sepsaný návrh na příslušný insolvenční soud. Ten do tří pracovních dnů zveřejní informace v insolvenčním rejstříku.


Advokátní kancelář Znojmo, správní, trestní, obchodní, občanské právo, služby na míru

Advokátní kancelář Znojmo, správní, trestní, obchodní, občanské právo, služby na míru

Advokátní kancelář JUDr. Miloš Císař se sídlem ve Znojmě nabízí veškeré právní služby a poradenství ve všech oblastech práva, a to jak správního, trestního, obchodního i občanského. Naše služby jsou založeny na výborné znalosti práva a ušity přesně na míru naším klientům a jejich potřebám a požadavkům. Všechny právní záležitosti se snažíme řešit rychlým a účinným způsobem, a to jak v případech mimosoudního řešení, o které vždy usilujeme, tak i v rámci samotného soudního řízení.


Monitoring ochranných známek Praha - mějte své známky pod kontrolou

Monitoring ochranných známek Praha - mějte své známky pod kontrolou

Registrace ochranné známky je v dnešní době samozřejmostí, co když se ale najde někdo kdo bude mít podobné logo nebo název společnosti? O to se postará naše kancelář, provádíme monitoring ochranných známek. Pokud bychom našli známkoprávní kolize doporučíme klientovi podat námitku nebo návrh na výmaz ochranné známky. S touto problematikou máme bohaté zkušenosti a doporučíme Vám vhodné řešení. Nebojte se nás oslovit a chraňte tak svoje podnikání.