Dodávka gastrotechnologie a rekonstrukce školní kuchyně ZŠ Chomutov, Zahradní 5265

Dodávka gastrotechnologie a rekonstrukce školní kuchyně ZŠ Chomutov, Zahradní 5265

Předmětem veřejné zakázky jsou časově a věcně související dodávky doprovázené stavebními pracemi, týkajícími se rekonstrukce školní kuchyně ZŠ Zahradní v Chomutově včetně následného nového dispozičního uspořádání kuchyňské technologie.
Zakázku tvoří dvě části:
ČÁST A: Dodávka gastrotechnologie, její kompletace, instalace a doprava na místo plnění,
ČÁST B: Rekonstrukce školní kuchyně- údržbové stavební práce (rozvody VZT, ZTI, elektroinstalace, výměna podlahových krytin apod.)

Nejedná se o samostatné části veřejné zakázky ve smyslu ustanovení § 35 ZZVZ. Obě části díla budou z ekonomických a organizačních důvodů v prostředí realizace v době plného provozu školy realizovány jedním současně vybraným Dodavatelem.
Veřejná zakázka vložena:
25.07.2022 07:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
STATUTÁRNÍ MĚSTO CHOMUTOV

Originální záznam:

Okres:
Chomutov

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
14 354 147 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
STATUTÁRNÍ MĚSTO CHOMUTOV

Zadavatel IČ:
00261891

Zadavatel ulice:
Zborovská 4602

Zadavatel PSČ:
430 28

Zadavatel obec:
Chomutov

Kontaktní osoba:
Mgr. Marcela Kukiová

Zadavatel telefon:
+420 474 637 243

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.chomutov-mesto.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39312200-4
Zařízení jídelen

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkokuchyňské náhradní díly pro přístroje v gastronomii Pelhřimov

Velkokuchyňské náhradní díly pro přístroje v gastronomii Pelhřimov

Máme velký výběr náhradních dílů a to neuvěřitelných 70 000 položek. Jen těžko u nás něco nenajdete. Na naši nabídku se můžete podívat v našem katalogu nebo e-shopu. Najdete zde například: - plynové komponenty jakou jsou termostaty, trysky a kohouty - mechanické komponenty, a to mechaniku dveří, nádoby, manometry - kuchyňská zařízení a veškeré příslušenství - vodní a nápojovou techniku, změkčovače vody, vodní filtry a hadice Je toho opravdu mnoho, pokud vás zajímá více podívejte se na naše webové stránky, kde jsou veškeré informace a produkty. Těšíme se na vaši návštěvu.


Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline

Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline

ABNER, a.s. Praha Nabízíme tabletový systém Thermoline pro nemocnice s aktivním ohřevem. U systému Thermoline je kontaktní ohřev a teplotní senzorika integrována do tabletu. Teplo proudí přes tepelné zóny a přes porcelánové nádobí přímo do jídel. Šetrná technologie ohřevu zaručuje nejen optimální teplotu ke konzumaci, ale zajišťuje rovněž, aby jídlo nebylo připáleno či vysušeno. K uvedenému systému dodáváme i nerezové transportní vozíky pro 16, 20, 24 nebo 30 tabletů.


Popcorn - stroje, suroviny, obaly a doplňkový materiál a hotový pražený popcorn

Popcorn - stroje, suroviny, obaly a doplňkový materiál a hotový pražený popcorn

Popcorn je u spousty z nás velmi oblíbený. Hledáte kvalitní spolehlivý výrobník popcornu pro veřejné akce nebo oslavy? Firma CORNiCO Company s.r.o. prodává, ale také pronajímá profesionální stroje a příslušenství na výrobu slaného a sladkého popcornu včetně surovin a obalů, které k výrobě a prodeji potřebujete. Netroufáte si na výrobu popcornu sami? Žádný problém, tato společnost Vám dodá lahodný, křupavý popcorn, vyráběný z originálních, nejkvalitnějších surovin na 100% rafinovaném kokosovém tuku v cinema top kvalitě a standardu v mnoha sladkých i slaných příchutích. Vybírat si můžete ze strojů skladem i na objednávku a ze širokého příslušenství a doplňků: - výrobníky, zásobníky, popcornu, popcornovače - vozíky na popcorn - kukuřice a další suroviny na výrobu popcornu - široká nabídka obalů a doplňků - hotový pražený KETLLE a GOURMET POPCORN. Nabízíme profesionální produkty, které slouží pro výrobu popcornu - vše si vyberete v našem specializovaném e-shopu.


Servis konvektomatů a gastro zařízení včetně odvozu i dovozu spotřebiče

Servis konvektomatů a gastro zařízení včetně odvozu i dovozu spotřebiče

Potřebuje vaše gastro zařízení opravu nebo servis? Firma GAVONA se vždy snaží svým zákazníkům vyhovět o co možná nejrychlejší nástup na opravu a její provedení. Zajistí záruční i pozáruční servis na veškeré gastro zařízení včetně konvektomatů. Běžné opravy provádíme přímo u zákazníka. Pro opravy většího rozsahu využíváme naší servisní dílny, kde si sami spotřebič odvezeme a pak vám jej zase dovezeme již opravený zpět. Servis gastro zařízení a konvektomatů poskytujeme také ve svátky a ve dnech pracovního volna. Také vám zapojíme nové spotřebiče, přepojíme staré a poskytneme čištění a údržbu vašeho gastro zařízení. Přesvědčte se o kvalitách našeho servisu a svěřte nám vaše gastro zařízení.


Gastrozařízení, nerezové gastro vybavení, velkokuchyně, profikuchyně, prodej gastro zařízení

Gastrozařízení, nerezové gastro vybavení, velkokuchyně, profikuchyně, prodej gastro zařízení

U společnosti Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO se sídlem v Mikulově si můžete vybrat kvalitní gastro zařízení do hotelů, penzionů, vináren, barů, restaurací, školních jídelen, vývařoven školek a podobně. Z naší vlastní nerezové výroby můžeme nabídnout: - stoly - dřezy - digestoře - podlahové vany a rošty - zábradlí trubkové - zásobníky táců a příborů - skříňky - pracovní a mycí desky - dráha trubková - podstavce a držáky - police - regály - vozíky - nástavec stolový - stoly k myčce. Dále nabízíme chladící, mrazicí a varnou techniku. Najdete u nás i zařízení na výdej jídel, zpracování potravin a ostatní inventář. Poskytujeme možnost návrhu kuchyně přesně pro Váš prostor a potřebu. Neváhejte nás kontaktovat.


Gastrovybavení a gastrozařízení pro malé i velké kuchyně

Gastrovybavení a gastrozařízení pro malé i velké kuchyně

Firma CHLAZENÍ servis s.r.o. otevřela novou specializovanou prodejnu, kde nabízíme široký sortiment gastrozařízení a gastrovybavení pro profesionály. Z našich kvalitních produktů od renomovaných výrobců vybaví spolehlivě své kuchyně nejen hotely, restaurace, hospody či jídelny, ale i prodejny rychlého občerstvení, jarmarky, zmrzlináři a podobně. Kromě prodeje gastrozařízení nabízíme také projekty, odbornou montáž, údržbu i servis. Malým i velkým provozům tak poskytujeme komplexní služby v oblasti gastrovybavení. Kvalitní gastrotechnologie je velmi důležitou podmínkou pro chutné a zdravé výsledné pokrmy. Proto klademe velký důraz na výběr našich pracovníků tak, aby byli ve svém oboru zkušení a vše od projektu až k realizaci proběhlo bez sebemenšího zaváhání. Do jakýchkoli provozů nabízíme profesionální gastrozařízení od nejlepších výrobců. V našem sortimentu najdete obrovské množství zboží z následujících oblastí: - varné technologie pro veškeré druhy přípravy jídel - mycí technologie - chladící a mrazící technologie všech velikostí - roboty - výčepní zařízení - gastrovybavení pro distribuci jídel - nádobí - ventilátory, klimatizace, odsávání do všech prostorů včetně stavebních prací - gastrozařízení pro výrobu pizzy - nerezový nábytek