Poptávám dodávku kolejnic a systému upevnění kolejnice

Poptávám dodávku kolejnic a systému upevnění kolejnice

Dobrý den,
prosím o cenovou nabídku na dodávku kolejnic a systému upevnění kolejnice, jedná se o kontinuální uložení.
Pro upřesnění jde o rekonstrukci jeřábové dráhy o délce 108 m, rozpětí 28, 5 m kde pojíždí dva mostové jeřáby 1x 12 t a 1 x 10 t, stávající kolejnice je hranol 55 x 55 mm svařený s dráhou, děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
25.07.2022 09:05

Platnost poptávky:
25.08.2022 07:41

Kontaktní osoba:
Petr Hanáček

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 735 924

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Frézované díly a komponenty z hliníku pro letecký průmysl

Frézované díly a komponenty z hliníku pro letecký průmysl

Hledáte spolehlivého subdodavatele přesně frézovaných hliníkových dílů a komponentů? Potřebujete hliníkové CNC vyráběné díly pro letecký průmysl? Obraťte se na společnost ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o. Naše firma je předním českým dodavatelem hliníkových dílů pro letecký průmysl. Všem našim klientům můžeme zaručit dodávku přesně frézovaných CNC dílů a komponentů z hliníku. Frézované díly vyrábíme v kusové, tak i sériové výrobě. Hliníkové díly pro letecký průmysl jsou vyráběny na špičkových frézovacích centrech. Dodáváme Vám precizní frézované díly za rozumnou cenu.


Opatření proti povodni - mobilní protipovodňové zábrany od VOP Dolní Bousov spol. s.r.o.

Opatření proti povodni - mobilní protipovodňové zábrany od VOP Dolní Bousov spol. s.r.o.

Voda je v životě člověka nenahraditelná, ale dokáže rovněž napáchat i velkou škodu. V případě povodně to je pak škoda nejen na majetku, ale hlavně na životech. Účinně se bránit proti povodním a zachraňovat tak škody na majetku i životech, to je práce společnosti VOP Dolní Bousov, spol. s.r.o.. Společnost VOP Dolní Bousov, spol. s.r.o. z Dolního Bousova v okrese Mladá Boleslav se již přes dvacet let věnuje návrhům, výrobě a prodeji mobilních protipovodňových zábran. Před výrobou se společnost zaměřuje na průzkum terénu, vypracování dokumentace a návrhu spolehlivého řešení proti povodni. Mobilní protipovodňové hrazení, pak vyrobí na míru dle požadované situace a dle přání zákazníka. Výhoda mobilních protipovodňových hrazení je především v jejich: - bezúdržbovosti - lehké manipulaci - snadné manipulaci (lehce přemístitelné pomocí pár pracovníků) - snadný převoz (paletové i kontejnerové velikosti) - výška 0,5 m až 1 m Účinná a aktivní ochrana proti povodním, to je řešení od firmy VOP Dolní Bousov, spol.s.r.o..


Stavebnicové dělící stěny a příčky – rozdělení prostor v kancelářích i ve výrobě

Stavebnicové dělící stěny a příčky – rozdělení prostor v kancelářích i ve výrobě

Potřebujete rozdělit kancelář pro více osob, přehradit výrobní halu nebo využít dělící stěnu proti prachu? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s.r.o. z Brna, která Vám obstará stavebnicové stěny a příčky i s potiskem. Stavebnicové dělící stěny a příčky slouží k rozdělení kanceláří, hal a výroby. Použití může být také proti prachu, hluku nebo jako zástěna do ordinací a paravány do kadeřnictví. Společnost se postará i o potisk dle Vašich představ a proto neváhejte a pošlete poptávkový formulář ještě dnes!


Obrábění, soustružení a frézovaní na moderních CNC strojích od KOVO Fritz s.r.o.

Obrábění, soustružení a frézovaní na moderních CNC strojích od KOVO Fritz s.r.o.

Společnost, která se zaměřuje na kovovýrobu a obrábění na špičkových a moderních CNC strojích, a kterou neodradí ani výroba komplikovaných dílů. To je společnost, která má koncesi na výrobu zbraní a jmenuje se KOVO Fritz s.r.o. a nejdete ji ve Vodňanech v okrese Písek. Kvalita výroby a moderní výrobní stroje, školení zaměstnanci a pravidelné měření, které zajišťuje přesnost a preciznost práce. To jsou hlavní priority a přednosti společnosti KOVO Fritz s.r.o.. Ta se ve svém podnikání zaměřuje na CNC soustružení a frézování v sériové výrobě. Mimo jiné pro Vás dokáže udělat i: - tepelné zpracování - protahování vnitřního ozubení - povrchové úpravy - montáž - doprava Zpracování hliníků, oceli i barevných kovů. Vynikající pracovní výsledy zajišťují společnosti KOVO Fritz. s.r.o. zahraniční, ale i české zákazníky, ke kterým můžete patřit i Vy.


Přesné výpalky z plechů Hradec Králové – až do tloušťky 200 mm

Přesné výpalky z plechů Hradec Králové – až do tloušťky 200 mm

Výpalky z plechů nabízíme z vlastních materiálů, pokud si bude zákazník přát, může mít materiál svůj. Dělení plechů provádíme několika způsoby. Plazmové řezání vysocelegované oceli, plazmové řezání konstrukční oceli a laserové dělení materiálů. Na dělení plechů používáme technologií Kjellberg HiFocus a zpracováváme oděruvzdorné plechy Diludur, Hardox, Xar, Fora a Creusabro. Zašlete nám dokumentaci a můžete se spolehnout, že do 24 hod bude zpracována cenová nabídka a doprava až k vám je samozřejmostí. Nacházíme se v Hradci Králové, ale vy můžete být odkudkoliv. Těšíme se na vás.


Zakázková výroba upínacích úhelníků a kostek z konstrukční pevnější oceli včetně povrchové úpravy

Zakázková výroba upínacích úhelníků a kostek z konstrukční pevnější oceli včetně povrchové úpravy

Potřebujete si nechat vyrobit pevné a odolné upínací úhelníky? Hledáte firmu, která zpracuje zakázku na výrobu upínacích kostek z konstrukční oceli v různých velikostech? Zakázkovou výrobu upínacích úhelníků a kostek z konstrukční pevnější oceli realizuje firma STT Servis s.r.o. Z Dlouhé Loučky na Olomoucku. Na zakázku vyrábíme upínací úhelníky a kostky o hmotnosti 350 kg až 3340 kg z konstrukční běžné pevnější oceli ČSN 11523. Výrobky dodáváme včetně povrchové úpravy, kdy si zákazník může vybrat opracovanou nebo neopracovanou plochu. Opracovaná plocha je ošetřena konzervačním tukem, neopracovaná zůstává matná v barveném odstínu, který zákazník požaduje.