Poptávám stator alternátoru na motocykl Honda

Poptávám stator alternátoru na motocykl Honda

Sháním stator alternátoru na motocykl Honda Transalp700 rok výroby 2008, za rozumnou cenu. Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
26.07.2022 08:18

Platnost poptávky:
26.08.2022 07:06

Kontaktní osoba:
Petr Konvalina

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 214 801

Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, záruční a pozáruční servis motorek, motocyklů a skútrů HONDA

Prodej, záruční a pozáruční servis motorek, motocyklů a skútrů HONDA

Chcete si pořídit novou motorku HONDA? Vlastníte motocykl HONDA a hledáte v okolí Břeclavi autorizovaný servis motocyklů této značky? Pak se obraťte na firmu MOTOMO – Prodej motorek a příslušenství HONDA v Břeclavi. Pomůžeme Vám s výběrem motorky vhodné pro Vaši potřebu. Zakoupíte u nás sportovní motocykly, motorky pro jízdu v terénu i na silnici, off-road modely nebo motorky pro jízdu na delší trasy a také skútry a elektrické skútry. Postaráme se i o záruční a pozáruční servis motorky. Motocykl, který je určený k opravě, si od zákazníka odvezeme a po opravě jej přivezeme zpět.


Prázdninová akce – zahradní vozík Shark Garden 680 zdarma k čtyřkolce Segway Snarler AT6

Prázdninová akce – zahradní vozík Shark Garden 680 zdarma k čtyřkolce Segway Snarler AT6

Plánujete si pořídit kvalitní čtyřkolku Segway a líbilo by se Vám mít k tomu dárek zdarma? V tom případě se obraťte na společnost Pavel Palme - Centrum čtyřkolek a zahradní techniky, která dodává tyto čtyřkolky po celé České republice a současně Vám zdarma přidá zahradní vozík v rámci prázdninové akce. Prázdninová akce se týká čtyřkolky Segway Snarler AT6, která má skvělý vzhled, silný motor a výborné schopnosti v terénu. Při koupi čtyřkolky je zdarma dodán zahradní vozík Shark Garden 680, který má vysokou nosnost a robustní konstrukci.


Autorizovaný prodejce, servis čtyřkolek Polaris na Zlínsku

Autorizovaný prodejce, servis čtyřkolek Polaris na Zlínsku

Čtyřkolky Polaris mají využití jak pro jízdu terénem, relax na cestách, pro práci i mezi dětmi se najdou nadšenci. Na Zlínsku jako autorizovaný prodejce a servis čtyřkolek Polaris působí firma Michal Adamík Otrokovice. Se 4-kolkami můžete vyrazit s přáteli i pracovat v lese nebo u domu. My se vám postaráme o servis stroje. Jsme specializovaným servisem vozů ŠKODA, VW, AUDI a SEAT, v rámci servisu čtyřkolek tak máte u nás jistotu skvěle provedené práce. Poskytujeme záruku na odvedenou práci i na náhradní díly.


Převodovky a ozubená kola pro motocykly, náhradní díly Protivín

Převodovky a ozubená kola pro motocykly, náhradní díly Protivín

Vyrábíme díly přímo na míru, jako jsou: převodové skříně, řadící válečky, ozubená a řetězová kola, diferenciály. A další součásti do motorových vozidel. Patříme do široké sítě firem od společnosti Bondioli & Pavesi. Pro více informací o našich službách a výrobcích navštivte internetové stránky níže:


Prodej, servis čtyřkolek - pracovní čtyřkolky a UTV vozidla CFMOTO Journeyman Gladiátor

Prodej, servis čtyřkolek - pracovní čtyřkolky a UTV vozidla CFMOTO Journeyman Gladiátor

V České i Slovenské republice jsou dlouhodobě nejprodávanější a nejspolehlivější užitkové čtyřkolky od CFMOTO Journeyman Gladiátor. V rámci lokality Zlínský kraj můžete pořídit pracovní čtyřkolky a UTV vozidla CFMOTO u autorizovaného prodejce - firmy Albera Morava s. r. o. ze Strání. Jsme také servisním místem, zajišťujeme záruční i pozáruční servis čtyřkolek vč. dodávek náhradních dílů a příslušenství. CFMOTO - čtyřkolky Gladiator a jeho modelové řady pořídíte za dobrou cenu. Výhodou je výborná kvalita, perfektní dostupnost náhradních dílů a u nás profesionální servis, nadstandardní 5-letá záruka. Vhodné modely CFMOTO Gladiátor: - malý a šikovný X450 - roky osvědčený a vděčný pomocník pro jakékoliv práce - poctivé pětikilo X520 - jeden z nejvíce prodávaných modelů CFMOTO Gladiátor - novinka roku 2021 X625 - střední třída s dimenzovaným rámem pro větší namáhání, s komfortním ovládáním celého stroje - vyšší třída X850 - s 2-válcovým motorem - robustnost, síla, perfektní ovladatelnost, spolehlivost - vlajková loň X1000 - top výbava - vysoký výkon - těžký terén je jeho domov.


Motorkářské oblečení a příslušenství – přilby, moto kalhoty a rukavice

Motorkářské oblečení a příslušenství – přilby, moto kalhoty a rukavice

Hledáte v okolí Hustopečí moto boutique? Potřebujete novou motorkářskou helmu nebo rukavice? Navštivte prodejnu YAMAHA společnosti MOTOMO v Hustopečích, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu kvalitního oblečení a příslušenství pro motorkáře. V naší prodejně si můžete zakoupit motocyklové oblečení SPARK, moto kalhoty, kombinézy i bundy. Na výběr máme i motorkářské rukavice. Prodáváme také i přilby a helmy značek ARAI, AGV a HEL.