Poptávám výměnu vodoměrů v bytovém domě

Poptávám výměnu vodoměrů v bytovém domě

Dobrý den, prosím o nabídku výměny starých vodoměrů za nové pro odečet bez dálkového odečtu. Jedná se o 18 bytů v Turnově.
Poptávka byla vložena dne:
25.07.2022 09:03

Platnost poptávky:
25.08.2022 07:39

Kontaktní osoba:
Petr Plašil

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 501 868

Okres:
Semily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalatérské práce vodo topo - vodoinstalace a instalace topení

Instalatérské práce vodo topo - vodoinstalace a instalace topení

Zakázky v oblasti vodo topo přijímá společnost Radek Kostrůnek Kroměříž. Zabývá se kompletní rekonstrukcí koupelen, ale realizuje i menší zakázky v oblasti vodoinstalace a instalace topení - vše související s dílčí rekonstrukcí, opravami nebo výměny bojleru, kotle apod. Působí na Moravě, převážně v lokalitě Zlínský kraj. Vodoinstalatérské práce: - realizace, rekonstrukce rozvodů vody - opravy vodoinstalací, odpadů - rozvody vnitřní a venkovní kanalizace. Zajistíme dodávku a montáž vybavení: - bojlery, ohřívače vody - sanitární keramika. Topenářské práce: - instalace topení - ústředního a podlahového vytápění - opravy topení - dodávka, montáž kotlů.


Vodoinstalační práce pro rodinné domy, průmyslové objekty – novostavby, rekonstruované objekty

Vodoinstalační práce pro rodinné domy, průmyslové objekty – novostavby, rekonstruované objekty

Potřebujete instalovat rozvody vody ve vaší novostavbě? Hledáte firmu, která provádí výměnu kanalizačních a vodovodních stoupaček nebo vnitřních a venkovních vodovodů? Kontaktujte společnost ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. z Hodonína, která se postará o kompletní vodoinstalaci pro rodinné domy i průmyslové objekty. Vodoinstalační práce provádíme jak u novostaveb, tak i objektech které procházejí rekonstrukcí. Instalujeme venkovní a vnitřní kanalizace, venkovní a vnitřní vodovody, zařízení na zvyšování tlaku vodovodního řádu. Realizujeme úpravny vody a vodárny. Montujeme tepelná čerpadla, požární rozvody, plynové i elektrické ohřívače vody. Dodáváme také koupelny na klíč.


Instalatérské práce Olomouc – komplexní služby pro veřejnost

Instalatérské práce Olomouc – komplexní služby pro veřejnost

Veškeré instalatérské práce Vám zajistí naše společnost DVH-tech STAV s.r.o. Specializujeme se na rozvody kanalizace, retenční nádrže, podlahové topení, vodoinstalační a topenářské práce. Nabízíme příznivé ceny, spolehlivost, a hlavně kvalitní služby. Potřebujete zemní nebo výkopové práce? I to dokážeme zařídit. Pokud jste z Olomouce nebo blízkého okolí neváhejte a objednejte si naše služby.


Voda, plyn, topení a kanalizace Vyškov – kompletní dodávka staveb a bohaté zkušenosti

Voda, plyn, topení a kanalizace Vyškov – kompletní dodávka staveb a bohaté zkušenosti

Na trhu působíme už více jak 30 let a dokážeme si poradit téměř s čímkoliv. Vyčistíme vodovod, kanalizaci nebo odpad, zařídíme kompletní dodávku staveb v oboru plyn, voda a kanalizace. Provádíme ruční výkopy a bourací práce a pomůžeme vám také s vyklízením objektů. Je toho opravdu mnoho co umíme. Kromě toho nabízíme příznivé ceny, a hlavně kvalitní služby. Podívejte se na naše webové stránky, kde naleznete aktuální ceník nebo nás kontaktujte na telefonním čísle. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Vodoinstalace, topenářské práce, plynařské práce, servis chladící techniky

Vodoinstalace, topenářské práce, plynařské práce, servis chladící techniky

Hledáte spolehlivou firmu, která poskytuje instalatérské, topenářské, plynařské nebo chladírenské práce? Neváhejte oslovit společnost Jiřího Štodta se sídlem v Brně. V rámci vodoinstalací nabízíme: - hrubá příprava rozvodů a instalace veškerých komponentů - kompletace zařizovacích předmětů - cenová nabídka na míru a zdarma - servis a havárie NON-STOP. Veškeré topenářské práce: - veškeré topenářské práce - montáž, oprava tepelných čerpadel - cenová nabídka na míru a zdarma - servis a havárie NON-STOP. Veškeré plynařské práce: - montáž a spuštění kotlů - cenová nabídka na míru a zdarma - servis a havárie NON-STOP. Nabízíme servis chladicí techniky a gastronomických zařízení, klimatizační a vzduchotechnické práce. Neváhejte nás kontaktovat, v případě zájmu Vám zpracujeme cenovou nabídku zcela zdarma.


THS ovládací automatika – technologie k napájení, jištění a řízení chodu ponorných kalových čerpadel

THS ovládací automatika – technologie k napájení, jištění a řízení chodu ponorných kalových čerpadel

Pokud hledáte společnost, která se kromě instalace tlakové kanalizace postará i o dodávku systému řídící chod ponorných kalových čerpadle, obraťte se na firmu PRESSKAN system z Olomouce. Dodáváme THS ovládací automatiku, která může najednou řídit chod až několika čerpadel. THS ovládací automatika zahrnuje hlavní vypínač, proudový chránič, stykač, spouštěč pro ochranu motoru čerpadla pře zahřátím a hlídač hladiny. Hlídač hladiny pak obsahuje elektrodový hladinový snímač, který se postará o to, aby čerpadlo fungovalo tzv. na sucho. Ovládací automatiku je možné doplnit počitadlem provozních hodin, zvukovou signalizací, dálkovým přenosem provozních stavů nebo dálkovým řízením. Jsou dodávány ve připojovacím napětí 230V nebo 400V v závislosti na tom, zda bude THS ovládací automatika řídit jedno nebo několik kalových čerpadel