Poptávám přepravu zboží do Švýcarska

Poptávám přepravu zboží do Švýcarska

Ráda bych poptala cenu na dopravu včetně proclení zboží z ČR, Trutnov do Švýcarska, Neuchatel.

Rozměry zboží jsou obvykle palety EUR 120x80cm, výška 180/200cm a hmotnost asi 400kg paleta. Na paletu nelze dát do výšky další paletu.
Poptávka byla vložena dne:
22.07.2022 11:59

Platnost poptávky:
22.08.2022 11:24

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Venušová, MBA

Kontaktní email:

Telefon:
+420 725 844 831

Okres:
Trutnov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Filtrování a zasílání poptávek ze stavebnictví, strojírenství a dopravy

Filtrování a zasílání poptávek ze stavebnictví, strojírenství a dopravy

Pokud potřebujete dopravit stavební materiál, zajistit technické vybavení nebo pracovníky obraťte se na nás a my vám potřebné kontaktní údaje poskytneme. Jsme mladý a dynamický kolektiv z firmy Dako služby - David Kolarovič z Olomouckého kraje, se stará o to aby jste našli přesně to co potřebujete v oblasti stavebnictví, strojírenství a dopravy z různých krajů. Vždy se snažíme o to, aby byl zákazník s naši prací spokojený, proto je vždy potřeba vaši poptávku co nejvíce specifikovat. Specializujeme se na filtrování a zasílání poptávek na email (za úhradu), které právě potřebujete. Po registraci vaší poptávky vás vždy kontaktujeme do 24 hodin.


Autoslužby, zdravotnické dopravní služby, autoservis, dovoz vozidel, bazar transportní techniky, odtahová služba

Autoslužby, zdravotnické dopravní služby, autoservis, dovoz vozidel, bazar transportní techniky, odtahová služba

Již od roku 1993 se zabývá společnost Autoslužby JAŠA s.r.o. zdravotnickou dopravní službou. Provádíme především: - převozy pacientů na základě příkazu vystaveném lékařem - převozy pacientů za přímou úhradu - repatriace ze zahraničí (s kompletní posádkou) - zdravotnické zajištění sportovních akcí. K dispozici 12 plně vybavených sanitních vozů. Dále provádíme komplexní servis, údržbu a mechanické opravy vozidel všech značek. Dovážíme sanitní vozy, které splňují aktuální normu. Obrátit se na nás můžete v případě potřeby odtahové služby, kterou poskytujeme nonstop. V nabídce našich služeb naleznete také bazar transportní techniky jako např. transportní nosítka, infarktová křesla, najížděcí rampy, homologovaná jedno a dvousedadla s tříbodovým bezpečnostním pásem.


Mezinárodní doprava a sběrná služba Klatovy – přepravíme zásilky různých rozměrů do Itálie

Mezinárodní doprava a sběrná služba Klatovy – přepravíme zásilky různých rozměrů do Itálie

Zaměřujeme se na kamionovou a zásilkovou službu mezi Českou republikou a Itálií. Zároveň můžete využít naše služby v Sicílii, Korsice a Sardinii. V zahraničí máme velmi dobré jméno, a to díky dlouhodobé spolupráci, která začala již v roce 1992. Dále nabízíme sběrnou službu, kdy zásilku vyzvedneme ve vašem skladu a dodáme jí na sklad příjemce, a to jak z Itálie, tak do ní. Pro přepravu můžete využít zásilky vážící od 1 kg až po velkorozměrové zásilky s hmotností 25 000 kg. V našem vozovém parku máme 90 nákladních vozidel a dokážeme zařídit také železniční a vodní přepravu. Nabízíme rychlost, spolehlivost a spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Oslovte naší přepravní společnost v Klatovech. Věříme, že budete spokojeni.


Nákladní přeprava klasického zboží i nebezpečného zboží ADR od VKP Transport s.r.o.

Nákladní přeprava klasického zboží i nebezpečného zboží ADR od VKP Transport s.r.o.

Potřebujete přepravit zboží či objemnější náklad? Hledáte firmu, která pro Vás zajistí přepravu? Pak už nehledejte a podívejte se na nabídku služeb společnosti VKP Transport s.r.o., kterou najdete v Starém Městě u Uherského Hradiště. Společnost VKP Transport s.r.o. se specializuje na nákladní autodopravu. Náklady a zboží převáží jak v rámci Česka, tak po zemích Evropské Unie a východní Evropy. Jako zavedená společnost s kvalitním moderním parkem je schopna převážet zboží různých specifik od chladírenského po speciální přepravu nebezpečného zboží ADR. Pokud budete potřebovat, společnost může Vaše zboží i uskladnit v okolí Uherského Hradiště. Mezi její další činnosti spojené s přepravou patří i pneuservis, kde vymění pneumatiky nákladním i osobním vozům. Společnost VKP Transport s.r.o. je profesionálem ve svém oboru a zajišťuje přepravu zboží rychle, kvalitně a za správné ceny.


Vnitrostátní a mezinárodní doprava plachtovými a plato návěsy

Vnitrostátní a mezinárodní doprava plachtovými a plato návěsy

Potřebujete přepravit těžké nebo nadrozměrné zboží? Hledáte dopravní firmu, která disponuje plachtovými i plato návěsy? Kontaktujte společnost SEDOS transport z Drnovic. Naše společnost se zabývá vnitrostátní a mezinárodní dopravou se specializací na přepravu těžkých a nadrozměrných zásilek. Zajistíme přepravu zboží nejen plachtovými, ale i plato návěsy. Disponujeme plato a low-deck plato návěsy s nájezdy s ložnou plochou 13,6 metru, nosností 28 tun a výškou ložné plochy 1 metr nebo 1,3 metru.


Autodoprava – přeprava volně loženého i paletového nákladu do 24 tun

Autodoprava – přeprava volně loženého i paletového nákladu do 24 tun

Hledáte autodopravce, který se zaměřuje na vnitrostátní či mezinárodní přepravu zboží do 24 tun? Potřebujete přepravit volně ložený i paletový náklad do 24 tun? Kontaktujte ohledně přepravy vašeho nákladu firmu SPEDQUICK z Třebíče. Naše autodoprava se postará o přepravu volně loženého i paletového nákladu do 24 tun. Autodopravu do 24 tun zajistíme jak ve vnitrostátním, tak i mezinárodním měřítku po celé EU.