Zníženie energetickej náročnosti zdroja tepla ZŠ ul. M.R. Štefánika využitím aerotermálnej energie

Zníženie energetickej náročnosti zdroja tepla ZŠ ul. M.R. Štefánika využitím aerotermálnej energie

Projekt stavby rieši rekonštrukciu zdroja tepla za účelom zníženia primárnej energetickej náročnosti v objektoch ZŠ ul. M. R. Štefánika, m. Trebišov. Návrh obsahuje zostavu desiatich jednotiek tepelného čerpadla s integrovaným predhrievačom. Zostavy sú určené pre inštaláciu v exteriéri.
Veřejná zakázka vložena:
22.07.2022 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trebišov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trebišov

Zadavatel IČ:
00331996

Kontaktní osoba:
Ing. Ladislav Glitta

Zadavatel telefon:
+421 905 786 264

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Prodejem, montáží a komplexním servisem výkonných tepelných čerpadel po celé České republice se zabývá firma MIVOTOP s.r.o. z Opavy. Naleznete u nás tepelná čerpadla s dlouholetou zárukou pro ohřev vody a vytápění od ověřených značek, jako je De Dietrich, Vaillant a Baxi. Poradíme Vám se správným výběrem čerpadla s ohledem na optimální využití energie a finanční náročnost. Dodáváme čerpadla na vzduch vodu, země vodu a vzduch vzduch. Provádíme různé opravy, regulace, odhlučnění, odvibrování, předělávky kompaktních jednotek, výměny špatných komponentů, ošetření proti korozi, hlodavcům a další nezbytné úpravy zařízení v rámci komplexního servisu.


Voda, plyn, topení a kanalizace Vyškov – kompletní dodávka staveb a bohaté zkušenosti

Voda, plyn, topení a kanalizace Vyškov – kompletní dodávka staveb a bohaté zkušenosti

Na trhu působíme už více jak 30 let a dokážeme si poradit téměř s čímkoliv. Vyčistíme vodovod, kanalizaci nebo odpad, zařídíme kompletní dodávku staveb v oboru plyn, voda a kanalizace. Provádíme ruční výkopy a bourací práce a pomůžeme vám také s vyklízením objektů. Je toho opravdu mnoho co umíme. Kromě toho nabízíme příznivé ceny, a hlavně kvalitní služby. Podívejte se na naše webové stránky, kde naleznete aktuální ceník nebo nás kontaktujte na telefonním čísle. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Instalatérské práce Olomouc – komplexní služby pro veřejnost

Instalatérské práce Olomouc – komplexní služby pro veřejnost

Veškeré instalatérské práce Vám zajistí naše společnost DVH-tech STAV s.r.o. Specializujeme se na rozvody kanalizace, retenční nádrže, podlahové topení, vodoinstalační a topenářské práce. Nabízíme příznivé ceny, spolehlivost, a hlavně kvalitní služby. Potřebujete zemní nebo výkopové práce? I to dokážeme zařídit. Pokud jste z Olomouce nebo blízkého okolí neváhejte a objednejte si naše služby.


Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění, solární systémy pro ohřev vody

Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění, solární systémy pro ohřev vody

Tepelná čerpadla jsou v dnešní době žádaným ekologickým zdrojem pro vytápění, provozně jsou velmi úsporné. Firma VTP Pelka Staré Město zajistí montáže, vhodné je využít solární systémy jako podporu vytápění nebo jiný záložní zdroj v podobě plynového či elektrického kotle. Montujeme i solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody. Tepelná čerpadla jsou z hlediska otopné soustavy vhodná pro napojení na soustavu radiátorů, podlahového i stěnového vytápění. Solární kolektory určené jen pro ohřev vody se napojí na zásobník pro přípravu TUV, při využití i pro vytápění se napojí i na otopnou soustavu. Kontaktujte nás pro bližší informace, po dohodě připravíme přesnou cenovou kalkulaci.


Vodoinstalace, topenářské práce, plynařské práce, servis chladící techniky

Vodoinstalace, topenářské práce, plynařské práce, servis chladící techniky

Hledáte spolehlivou firmu, která poskytuje instalatérské, topenářské, plynařské nebo chladírenské práce? Neváhejte oslovit společnost Jiřího Štodta se sídlem v Brně. V rámci vodoinstalací nabízíme: - hrubá příprava rozvodů a instalace veškerých komponentů - kompletace zařizovacích předmětů - cenová nabídka na míru a zdarma - servis a havárie NON-STOP. Veškeré topenářské práce: - veškeré topenářské práce - montáž, oprava tepelných čerpadel - cenová nabídka na míru a zdarma - servis a havárie NON-STOP. Veškeré plynařské práce: - montáž a spuštění kotlů - cenová nabídka na míru a zdarma - servis a havárie NON-STOP. Nabízíme servis chladicí techniky a gastronomických zařízení, klimatizační a vzduchotechnické práce. Neváhejte nás kontaktovat, v případě zájmu Vám zpracujeme cenovou nabídku zcela zdarma.


Zakázková výroba čerpacích jímek pro tlaková čerpadla ve standardních rozměrech i na míru

Zakázková výroba čerpacích jímek pro tlaková čerpadla ve standardních rozměrech i na míru

Potřebujete si pořídit čerpací jímku pro uložení tlakového čerpadla? Hledáte výrobce plastových šachet pro tlaková čerpadla, který vyrábí plastové jímky na míru? Dodávku čerpacích jímek ve standardních rozměrech, ale i na míru, zajistí firma PRESSKAN system, a.s. z Prostějova. Námi vyráběné jímky představují monolitické konstrukce bez spojů a švů. Plastová šachta je osázena výztuhami. Čerpací jímku dodáváme včetně pryžových těsnících manžet na utěsnění prostupů do šachty a pochůzného poklopu. Standardní rozměry šachty jsou 0,8-1,2 m v průměru a na výšku  2,0 m – 2,5 m. V případě, že zákazník potřebuje jiný rozměr šachty, vyrábíme čerpací jímky svařováním z PP.