Dodávka praného kameniva 2/5

Dodávka praného kameniva 2/5

Předmětem této Veřejné zakázky je dodávka praného (těženého a drceného) kameniva frakce 2/5 pro údržbu a opravy silnic odpovídajících příslušným technickým normám pro kamenivo o celkovém objemu 110 tun, a dále doprava tohoto kameniva do jednotlivých míst učených Zadavatelem v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
22.07.2022 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Silnice LK a.s.

Originální záznam:

Okres:
Jablonec nad Nisou

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
91 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Silnice LK a.s.

Zadavatel IČ:
28746503

Zadavatel ulice:
Československé armády 4805/24

Zadavatel PSČ:
466 05

Zadavatel obec:
Jablonec nad Nisou

Kontaktní osoba:
Mgr. Mária Kopecká, advokátka HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Zadavatel telefon:
+420 255 000 111

Fax:
+420 545 423 450


Zadavatel web:
https://silnicelk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům, hřiště i zahradu – prodej a doprava

Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům, hřiště i zahradu – prodej a doprava

Kamenivo Zlín Rybníky, dodavatel kameniva v lokalitě Zlín a Otrokovice. Řešíte posyp k bazénu na zahradě, kolem chodníčků u domu nebo k zahradnímu jezírku ? Zahradní dekorační kámen s hrubším zrnem je pro Vás vhodnou volbou - jde o dekorační i funkční prvek - zabraňuje prorůstání trávy a plevelů a Vy si tak ušetříte práci při údržbě okolí domu a můžete si častěji užít zasloužený relax. Dodáme i žlutý písek bzenec, vhodný jako zásypový materiál nebo na dětská hřiště. Přijďte se podívat do naší prodejny a můžete si vybrat v široké škále přírodního kameniva. Samozřejmostí je zajištění dopravy kameniva v požadovaném množství tam, kam budete potřebovat. Dále nabízíme možnost přistavení kontejneru na odvoz suti, zeminy o objemu 2 m3 (3,5 t). Firma Kamenivo Zlín Vám nabízí Zahradní kámen DUNAJ a MORAVA již od 448 Kč bez DPH.


Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Gabiony jsou stále častější a populárnější prvky ve stavebnictví a v architektonickém průmyslu. Gabiony- drátokamenné prvky, které Vám ve Zlíně, firma Kamenivo Zlín Rybníky zaplní kvalitním přírodním kamenem. Gabion je drátokamenný (drátoštěrkový) prvek: Jedná se o jakousi formu, do které se nasype kamenivo a vzniká tak pevná zábrana či opěra pro daný účel. Gabionové konstrukce představují stěny, které se nejčastěji používaly na zpevnění břehů u cest či vodních toků. Dnes se využití gabionu velice rozšířilo a gabiony slouží jako: -ploty k rodinným domů -oplocení komerčních prostor -okrasné a designové prvky -zpevnění a regulace vodních břehů a toků -protihlukové stěny -opevnění kolem cest Gabiony jsou velice funkční prvky a navíc tyto formy vypadají velmi pěkně a díky nim je možné zlepšovat bezpečnost na spoustě místech. Výhody: -vodoprpustnost -dlouhá životnost -rychlá instalace -příjemný vzhled hodící se i do přírodního prostředí Pro jakékoliv množství kamenů do gabionů si přijeďte do naší firmy Kamenovo Zlín Rybníky. Více o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.


Štěrk, písek, kamenivo, struska - prodej stavebního materiálu

Štěrk, písek, kamenivo, struska - prodej stavebního materiálu

Stavební materiál jako štěrk, písek, strusku, drcený kámen nakoupíte u firmy POMP Vlaštovičky s.r.o. za akční ceny pro váš dům či zahradu. Stavební materiál přivezeme přímo k vám na stavbu. V našem vozové parku máme nakládače, dozery, sklápěče, rýpadla, shrnovače. Stavební materiál nakoupíte u nás od pondělí do pátku od 7-15.30 ve Vlaštovičkách u Opavy na ulici Jarkovická.


Helopal exclusiv - parapety vnitřní a vnější s robustnějším vzhledem

Helopal exclusiv - parapety vnitřní a vnější s robustnějším vzhledem

Firma MYSTIC DISTRIBUTION je dodavatel okenních parapetů. Nabízíme několik druhů a jedním z nich je helopal exclusiv, který je vhodný pro vnitřní a vnější využití. Je zhotoven z 80% mramorové moučky a 20% polyesterové pryskyřice, s délkou do 360 cm, šířkou do 60 cm a tloušťkou 1,7 cm. Je odolný proti ohybu a jeho tepelná odolnost je od -40°do 80°C. Pokud vás zajímá objemová hmotnost ta je 2082 kg/m3 a vybrat si můžete z několika druhů dekoru. Také nabízíme příslušenství a plníme i různá přání našich zákazníků, proto se nám neváhejte ozvat.


Přírodní a mrazuvzdorná kamenná kúra, rula pro zahradní úpravy a dekoraci

Přírodní a mrazuvzdorná kamenná kúra, rula pro zahradní úpravy a dekoraci

Potřebujete okrasnou kamennou kúru na záhony? Hledáte dekorativní materiál na zahradní úpravy, který je mrazuvzdorný a má dlouhou živostnost? Vyzkoušejte přírodní kamennou kúru, o jejíž dodávku se v okolí Znojma postará společnost BOŠ spol s.r.o. Prodáváme přírodní kamennou kúru – rulu. Mezi přední výhody tohoto dekorativního materiálu patří mrazuvzdornost, odolnost vůči slunečnímu záření a také pochozí. Na první pohled připomíná zkamenělou dřevěnou kúru, zaujme přirozeným vzhledem a strukturou. Bezesporu velkou výhodou oproti přírodní dřevěné kůře je to, že kamenná kúra nehnije, nerozfouká ji vítr a neztrácí se. Kamennou kúru je možné použít na záhony, kolem stromů, na chodníky a je vhodná i pro použití ve svahu.


Gabionové ploty, opěrné zdi nebo obklady - moderní konstrukce s kamennou výplní

Gabionové ploty, opěrné zdi nebo obklady - moderní konstrukce s kamennou výplní

Kvalitní gabionové konstrukce pro Vás dodává již přes dvacet let společnost GABIONY GROUP, s.r.o., která působí v Praze a dodává v celém středočeském kraji. Gabionové konstrukce jsou v poslední době velmi populárním trendem při výstavbě plotů, zdí nebo při obkladu fasád. Jedná se o drátokamenné konstrukce, které v prvé řadě vynikají svou pevnou konstrukcí, a jsou tak vhodné pro vyztužení komunikace nebo zpevnění terénu. Oblibu však získali i jako moderní oplocení rodinných domů. Jejich další pozitivní vlastností je to, že jsou vodopropustné a ekologické, vyplň pak většinou tvoří přírodní nebo lomový kámen. Společnost GABIONY GROUP, s.r.o. pro Vás může z gabionových konstrukcí postavit: - ploty, oplocení - obklady - opěrné zdi - dekorace - schody Tak nečekejte a i Vy si domluvte osobní schůzku, kde proberete vše potřebné k například k Vašemu novému plotu z gabionů od GABIONY GROUP, s.r.o..