Letisko Sliač - pranie a chemické čistenie

Letisko Sliač - pranie a chemické čistenie

Poskytovanie služby - chemické pranie a čistenie v zmysle súťažných podkladov
Veřejná zakázka vložena:
21.07.2022 07:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
30845572

Kontaktní osoba:
npor. Ivan HAVLÍČEK

Zadavatel telefon:
+421 905 293 774

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mosr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98310000-9
Pranie a chemické čistenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chemické čištění odolných skvrn z oděvů a hloubkové čištění koberců

Chemické čištění odolných skvrn z oděvů a hloubkové čištění koberců

Máte na kostýmku, saku nebo kabátu skvrnu, která Vám svépomocí odstranit? Potřebujete provést hloubkové čištění koberců v kanceláři nebo ve vašem domě? O chemické čištění oděvů i hloubkové čištění koberců se postará Prádelna a mandlovna Marie Horáková ve Vyškově. Chemické čištění oděvů probíhá pomocí šetrného rozpouštědla v chemickém čistícím stroji, který se postará o to, že daný kus oděvu důkladně vyčistí a odstraní z něj i ty nejvíce odolné skvrny, které za použití běžných pracích prostředků nelze odstranit. Hloubkové čištění koberců oživí jejich zašlou krásu. Tímto čištěním navíc odstraníte z koberců nepříjemné pachy, roztoče, houby i plísně. Postaráme se o hloubkové čistění koberců v domech, bytech, ale i kancelářských prostorech.


Specialisté na praní textilií Vlašim – nejmodernější prádelna v České republice

Specialisté na praní textilií Vlašim – nejmodernější prádelna v České republice

Nejsme obyčejná prádelna, uvnitř naší haly se skrývá hi-tech pracoviště. Nabízíme čipový systém, to znamená že každý kus prádla obsahuje RFID chip, tím odpadá počítání špinavého prádla a vyplňování objednávky. Díky tomu expedujeme přesně to, co systém načetl na příjmu. Splňujeme nejpřísnější hygienické normy a máme oddělené části provozu pro praní špinavého a čistého prádla. Zajistíme balení a expedici textilií, které vám můžeme doručit každý den včetně víkendů a svátků. Máme bohaté zkušenosti, a to již od roku 1991, nyní máme 150 zaměstnanců a jsme rodinná firma. Přesvědčte se sami a podívejte se na naše webové stránky, kde se dozvíte plno informací.


Prádelna a čistírna - praní, čištění oděvů, obleků, společenských a plesových šatů

Prádelna a čistírna - praní, čištění oděvů, obleků, společenských a plesových šatů

Svěřte Vaše šaty a obleky do rukou odborníku, kteří se postarají o jejich důkladné vyčištění! Obraťte se na firmu Prádelna a čistírna Schreier s. r. o. z Opavy, která se zaměřuje na praní a čištění oděvů. Vyčistíme jakékoli skvrny z Vaších společenských, večerních či plesových šatů a obleků. Vaše oděvy pereme v moderních pračkách, takže můžete očekávat jen ten nejlepší výsledek. Máme dlouholeté zkušenosti a používáme jen ověřené a moderní postupy: - preferujeme ruční skládání - osobní přístup a vysoká pečlivost je naši samozřejmostí - provádíme také malé opravy na přání zákazníka. Staňte se jedním z našich spokojených zákazníku - přesvědčte se sami a zkuste naše služby. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Dokonalé praní a žehlení košil bez starostí - vše osobně odvezeme a přivezeme

Dokonalé praní a žehlení košil bez starostí - vše osobně odvezeme a přivezeme

Chcete mít formální oblečení v perfektním stavu a potřebujete více volného času? Pak svěřte veškeré starosti se žehlením a praním oděvů firmě Prádelna Šopík s.r.o.. V okolí Opavy a Ostravy provozujeme chytrou službu Košilomat, která je zaměřená na dokonalé praní a žehlení košil. Správně vypraná a vyžehlená košile je Vaší vizitkou, ať už ji nosíte v práci nebo ve svém volném čase.V rámci služeb Košilomatu poskytujeme kompletní servis. Vaše košile osobně odvezeme, vypereme, vyžehlíme a přivezeme zpět až do místa určení. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup ke každému zákazníkovi, ať už jde o domácnosti nebo firmy. Vše jednoduše objednáte přes naše webové stránky, stačí pouze zvolit druh oblečení, který chcete ošetřit. Standardní lhůta dodání je 5 dní.


Praní a chemické čištění pracovních oděvů - čistírna pro firmy i domácnosti

Praní a chemické čištění pracovních oděvů - čistírna pro firmy i domácnosti

Zajistíme upravený vzhled Vašich zaměstnanců. Jsme připraveni Vám dodat kvalitně vyčištěné a vyprané pracovní oděvy. Stačí navštívit naší prádelnu Šopík v Ostravě, kde Vám zaručíme kvalitní služby. Jsme schopní vyčistit jakékoliv i silně znečištěné pracovní prádlo – od montérek přes pracovní bundy až po zástěry a uniformy. Vždy si potrpíme na kvalitu vyprání, čistotu a minimální opotřebení prádla. Pokud tedy chcete mít vaše zaměstnance čistě oblečené, svěřte pracovní oděvy do rukou profesionálů.


Prádelna a čistírna prádla pro hotely a restaurace - praní ložního prádla i ubrusů

Prádelna a čistírna prádla pro hotely a restaurace - praní ložního prádla i ubrusů

Hotelové ložní prádlo i ubrusy restauračních zařízení potřebují profesionální péči. Čisté prostory, zejména pak postele jsou vizitkou každého hotelu. Je dobré se obrátit na profesionály, kteří zajistí čistotu a vůni hotelovému i restauračnímu prádlu. Stačí se obrátit na společnost Prádelna Šopík s.r.o. z Rýmařova, která provozuje prádelnu a čistírnu pro hotely i restaurace. O vaše prádlo se postará tým našich zkušených pracovníků, který vše zvládne rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Profesionální praní potřebuje profesionální techniku! Tu u naší společnosti máme, a proto Vám zajistíme vždy krásně vyprané prádlo. Zajištíme Vám: - praní ložního prádla pro hotely a ubytovny - praní stolního a kuchyňského prádla pro restaurace - praní přehozů, závěsů, záclon a dek - čištění žaluzií. Po vyprání v moderních pračkách vše žehlíme na špičkových žehlících linkách.