Rámcová dohoda na dodávky cisternových automobilových stříkaček pro HZS ČR - CAS 20

Rámcová dohoda na dodávky cisternových automobilových stříkaček pro HZS ČR - CAS 20

Předmětem zadávacího řízení je v souladu s ustanovením § 131 zákona uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky cisternových automobilových stříkaček. Celkový předpokládaný objem předmětu plnění je 20 kusů CAS včetně volitelného požárního příslušenství a komunikačních prostředků v průběhu dvou let od účinnosti rámcové dohody.
Veřejná zakázka vložena:
21.07.2022 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ČR - Ministerstvo vnitra, generální ředitelství Hasičského záchranného sboru

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
19.08.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČR - Ministerstvo vnitra, generální ředitelství Hasičského záchranného sboru

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Kloknerova 2295/26

Zadavatel PSČ:
148 01

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Škopek

Zadavatel telefon:
+420 950 819 586

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.hzscr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Příčníky pro různé typy automobilů - prodej střešních nosičů na přepravu nákladu

Příčníky pro různé typy automobilů - prodej střešních nosičů na přepravu nákladu

Rádi cestujete a vozíte s sebou mnohou věcí? Mezi důležité prvky výbavy patří střešní nosiče na přepravu nákladů (kola, lyže, zavazadla). U firmy ASN HAKR Brno s.r.o. naleznete nosiče vyráběné z kovového materiálu pro lepší bezpečnost a životnost. Doplňují je nejčastěji integrované podélníky, fixační body nebo alu tyče pro různé typy automobilů (sedan, SUV, hatchback, combi, pickup a jeep). Vše dodáváme pro vozy: - Škoda, Audi, BMW, Alfa Romeo, Cadilac, Citroen, Dacia, Daewoo - Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Hyundai, Honda, Chevrolet, Chrysler - Infiniti, Iveco, Jaguar, Jeep, JMC, Kia, Lada, Lancia, Land Rover - Lexus, Mazda, Mercedes, Mercury, Mini Mitsubishi, Nissan - Opel, Peugeot, Pointiac, Porsche, Renault, Seat, Subaru a jiné značky. Jak vybrat ten správný nosič? Na webových stránkách si jej snadno nakonfigurujete podle výrobce, modelu a roku výrobu. Pak už jen stačí objednat, vyčkat na dodání, namontovat a můžete bezstarostně cestovat.


Prodej náhradních dílů, autopříslušenství na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia

Prodej náhradních dílů, autopříslušenství na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia

Pokud Vaše firma provozuje nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, můžete se v regionu Zlín, Zlínský kraj ohledně dodávky náhradních dílů a autopříslušenství obrátit na firmu SLOMAK, která prodává náhradní díly výměnným způsobem. Je tedy nutné dodat předem starý kus, který je opravitelný! Potom výměnným způsobem namontujeme repasované díly. Konkrétní náhradní díl můžete objednat použitím formuláře na našem webu. Náhradní díly: - Avia - servo řízení, skříň řízení, turbo, startér, alternátor, chladič, kompresor, posilovače brzd, tlumiče, vstřikovací čerpadlo, spojka, čelisti, AZR ... - Liaz - servo řízení, startér, alternátor, olejové čerpadlo, turbo, převodovka, kompresor, chladič, TGG, brzdový válec, válec ruční brzdy, posilovač spojky, lamely, vodní čerpadlo, přepouštěcí ventil, víceokruhový brzdič, ventil vzduch. pérování, vyfukovací ventil, hlava válců, tachograf, sedadlo řidiče ... - Tatra - TGG, servo řízení, startér, převodovka řízení, tlumiče, kardan, kompresor, alternátor, chladič, olejové čerpadlo, vlnovec, rozvaděč, kloubová hřídel, naftové topení, brzdový válec, posilovač spojky, pístnice kabiny, přepouštěcí ventil, brzdič přívěsu... .


Výroba přívěsů dle požadavku zákazníka, vjezdové brány, plotové díly, prodej a montáž garážových vrat HÖRMANN

Výroba přívěsů dle požadavku zákazníka, vjezdové brány, plotové díly, prodej a montáž garážových vrat HÖRMANN

Firma Martin Holub - Kovoservis se sídlem v Mladé Boleslavi se již od roku 1995 zabývá výrobou přívěsů včetně doplňků všech typů dle požadavku zákazníka. Současně také vyrábíme vjezdové brány včetně plotových dílů a realizujeme prodej a montáž garážových vrat od firmy HÖRMANN. Můžete se na nás obrátit také s požadavkem na montáž automatických otevíracích systémů. Přívěsy vyrábíme bržděné a nebržděné, jednoosé a dvouosé - vše v provedení přívěs k dostavbě, plato, valník, valník s plachtou, skříň a přívěsy pro přepravu lodí, vše s celkovou nosností 750 – 3500 kg s povrchovou úpravou žárovým zinkem.


Značkový záruční i pozáruční servis, prodej náhradních originálních i repasovaných dílů

Značkový záruční i pozáruční servis, prodej náhradních originálních i repasovaných dílů

Vlastníte vůz značky PEUGEOT, FORD nebo CITROËN a hledáte spolehlivý servis? Potřebujete zakoupit náhradní díly? Potřebujete s nákupem náhradních dílů poradit? V Ostravě Vám zajistí spolehlivý záruční i pozáruční servis a prodej náhradních dílů společnost AUTO TICHÝ s.r.o., kde se zaměřují právě na vozy PEUGEOT, FORD a CITROËN. Poskytujeme kvalitní značkový záruční i pozáruční servis. Provádíme veškeré servisní práce, tedy mechanické, elektrikářské, klempířské i lakýrnické. Také Vám zajistíme pneuservis i s uskladněním pneumatik. Připravíme Váš vůz na STK, provedeme měření emisí a laserovou geometrii. Také vlastníme válcovou zkušebnu brzd a testovací stolici tlumičů. Dále se zaměřujeme na prodej náhradních dílů, ať už originálních, repasovaných či řady Eurorepar, což je levnější varianta dílů pro starší vůz. Zajistíme prodej originálních příslušenství. V rámci prodeje náhradních dílů máme již dlouholeté zkušenosti a jsme schopni Vám i dobře poradit, proto neváhejte a obraťte se na nás.


Výrazné slevy pro autoservisy na autodíly a náhradní díly pro osobní a užitkové vozy

Výrazné slevy pro autoservisy na autodíly a náhradní díly pro osobní a užitkové vozy

Vlastníte autoservis a hledáte spolehlivého smluvního dodavatele náhradních dílů? Chcete pro Váš autoservis zajistit dodavatele kvalitních autodílů za rozumnou cenu? Flexibilní dodávky autodílů za velice výhodné ceny zajistí firma KAHOX auto s.r.o. ze Šumperka. Majitelům autoservisů užitkových a osobních vozidel poskytujeme výrazné slevy na autodíly, náhradní díly a příslušenství pro osobní a užitkové vozidla. Na požadavky klientů reagujeme rychle, autodíly rozvážíme dvakrát denně, v případě potřeby i vícekrát. Klientům navíc poskytujeme technickou podporu.


Náhradní díly pro renovaci turbodmychadel Náchod – špičková kvalita za přijatelné ceny

Náhradní díly pro renovaci turbodmychadel Náchod – špičková kvalita za přijatelné ceny

Zajistíme pro Vás ty nejvhodnější náhradní díly pro renovace turbodmychadel a zaručíme Vám tak snížení nákladů až o 70 %! Provádíme regenerace turbodmychadel pro osobní vozy či dodávky těmi nejkvalitnějšími náhradními díly. Od naší firmy si můžete zajistit regenerace turbodmychadel, které splňuje stejné parametry jako nové. Pro jakoukoliv informaci o náhradních dílech nás pohodlně kontaktujte přes mejl nebo po telefonu. Kdo to nemá daleko a je z okresu Náchod, tak se může zastavit přímo na prodejně.