Poptávám rekonstrukci koupelny

Poptávám rekonstrukci koupelny

Sháním firmu která mi komplet zrekonstruuje koupelnu. Elektřina je připravená. Jedná se o obklady a o instalatéřinu. Koupelna je malá. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
21.07.2022 07:19

Platnost poptávky:
20.08.2022 18:09

Kontaktní osoba:
Lucie Vendlová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 068 583

Předpokládaná cena:
150 000 Kč

Okres:
Kolín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce koupelny od návrhu až po realizaci - montáž sprchových koutů, sanitární keramiky

Rekonstrukce koupelny od návrhu až po realizaci - montáž sprchových koutů, sanitární keramiky

Hledáte správného partnera pro rekonstrukci koupelny? Společnost FATO Hlaváč, s.r.o. se sídlem v Moravském Krumlově realizuje koupelny na klíč - od návrhu, přes prodej koupelnového nábytku a sanitární keramiky až po samotnou realizaci. Rekonstrukce koupelen provádíme ve všech typech bytových koupelen, tak i v rodinných domech. Potřebujete se ujistit, který druh obkladu bude pro Vaši koupelnu nejlepší? Zdarma na naší vzorkovně s Vámi vybereme budoucí vzhled koupelny a vytvoříme cenovou nabídku. Poradíme jaké vybrat umyvadlo, vanu nebo sprchový kout a sanitární keramiku. Navrhneme pro Vás nejlepší možné řešení. Profesionální montáž s ohledem na individuální přání zákazníka provádí naši zkušení pracovníci s odborným přístupem. Koupelnám rozumíme!


Voda, plyn, topení a kanalizace Vyškov – kompletní dodávka staveb a bohaté zkušenosti

Voda, plyn, topení a kanalizace Vyškov – kompletní dodávka staveb a bohaté zkušenosti

Na trhu působíme už více jak 30 let a dokážeme si poradit téměř s čímkoliv. Vyčistíme vodovod, kanalizaci nebo odpad, zařídíme kompletní dodávku staveb v oboru plyn, voda a kanalizace. Provádíme ruční výkopy a bourací práce a pomůžeme vám také s vyklízením objektů. Je toho opravdu mnoho co umíme. Kromě toho nabízíme příznivé ceny, a hlavně kvalitní služby. Podívejte se na naše webové stránky, kde naleznete aktuální ceník nebo nás kontaktujte na telefonním čísle. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Vodoinstalační práce pro rodinné domy, průmyslové objekty – novostavby, rekonstruované objekty

Vodoinstalační práce pro rodinné domy, průmyslové objekty – novostavby, rekonstruované objekty

Potřebujete instalovat rozvody vody ve vaší novostavbě? Hledáte firmu, která provádí výměnu kanalizačních a vodovodních stoupaček nebo vnitřních a venkovních vodovodů? Kontaktujte společnost ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. z Hodonína, která se postará o kompletní vodoinstalaci pro rodinné domy i průmyslové objekty. Vodoinstalační práce provádíme jak u novostaveb, tak i objektech které procházejí rekonstrukcí. Instalujeme venkovní a vnitřní kanalizace, venkovní a vnitřní vodovody, zařízení na zvyšování tlaku vodovodního řádu. Realizujeme úpravny vody a vodárny. Montujeme tepelná čerpadla, požární rozvody, plynové i elektrické ohřívače vody. Dodáváme také koupelny na klíč.


Instalatérské práce vodo topo - vodoinstalace a instalace topení

Instalatérské práce vodo topo - vodoinstalace a instalace topení

Zakázky v oblasti vodo topo přijímá společnost Radek Kostrůnek Kroměříž. Zabývá se kompletní rekonstrukcí koupelen, ale realizuje i menší zakázky v oblasti vodoinstalace a instalace topení - vše související s dílčí rekonstrukcí, opravami nebo výměny bojleru, kotle apod. Působí na Moravě, převážně v lokalitě Zlínský kraj. Vodoinstalatérské práce: - realizace, rekonstrukce rozvodů vody - opravy vodoinstalací, odpadů - rozvody vnitřní a venkovní kanalizace. Zajistíme dodávku a montáž vybavení: - bojlery, ohřívače vody - sanitární keramika. Topenářské práce: - instalace topení - ústředního a podlahového vytápění - opravy topení - dodávka, montáž kotlů.


Rekonstrukce koupelny, instalace sprchového koutu i vany v rodinném domě OKAL

Rekonstrukce koupelny, instalace sprchového koutu i vany v rodinném domě OKAL

Nevíte zda si pořídit novou vanu, sprchový kout nebo obojí? Stavební firma RD KOMEX s.r.o. z Jeseníku vám pomůže - při rekonstrukci koupelny vždy dbáme na to aby byl zákazník spokojený, proto ji vždy zařídíme dle vašich přání a představ. Na rekonstrukce koupelny v rodinném domě OKAL jsme tou nejlepší volbou. Zajistíme vše od vybudování prostorného sprchového koutu včetně možnosti zabudování vany, přes dodávky vestavěného WC až po provedení keramických obkladů a dlažby včetně topného žebříku. Spolupracujeme s firmou SIKO a Koupelny Ptáček. Veškeré obklady, dlažby a doplňky do koupelen si můžete vybírat od renomovaných dodavatelů RAVAK, RAKO, Fineza, ROTH, SanSwiss, Grohe a další. Po vašem zadání rozsahu a provedení koupelny vám zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci. Naši pracovníci jsou pravidelně odborně školeni a se systémem OKAL mají dlouhodobé zkušenosti. Během let jsme realizovali již přes 800 rekonstrukcí a oprav nejen rodinných, ale také řadových i bytových domů OKAL. Působíme nejen v Jeseníku a brně, ale i po celé České republice. Přijedeme tam, kde nás budete potřebovat.


Novostavby, rekonstrukce domů a bytů Hradec Králové – plníme přání zákazníků

Novostavby, rekonstrukce domů a bytů Hradec Králové – plníme přání zákazníků

Jsme středně velká stavební firma z Hradce Králové a spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě. Nabízíme kompletní služby a snažíme se vyhovět všem vašim požadavkům. Stavíme rodinné domy na klíč, dřevostavby a zděné domy. Zpracujeme vám kompletní projektovou dokumentaci, na kterou máme vlastní tým projektantů, zařídíme stavební dozor a také stavební povolení. Podívejte se na naši práci, nebudete litovat dbáme na to aby se naši zákazníci v domě cítili co nejlépe a podle toho je také stavíme.