Klimatizace, Německo

Klimatizace, Německo

Potřebuji klimatizaci pro 5 pokojů cca 200m2 včetně zimní zahrady v rodinném domě včetně montáže.
09423 Gelenau, Deutschland
Heiko Cieslok, 015205166666

Původní znění:
Anfrage
Benötige eine Klimaanlage für 5 Räume ca. 200 qm inklusive Wintergarten im Einfamilienhaus inklusive Montage.
In 09423 Gelenau, Deutschland
Heiko Cieslok, 015205166666
Poptávka byla vložena dne:
22.07.2022 11:57

Platnost poptávky:
22.10.2022 10:01

Kontaktní osoba:
Heiko Cieslok

Kontaktní email:

Telefon:
015 205 166 666

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Větrací jednotky pro školy, nucené větrání s rekuperací - čerstvý vzduch ve třídách

Větrací jednotky pro školy, nucené větrání s rekuperací - čerstvý vzduch ve třídách

Věděli jste, že většina dětí ve školách dýchá vzduch plný škodlivin? Jedná se o hodnoty, které přesahují povolené limity a jde o těkavé organické látky, prach, oxid uhličitý a oxidu dusíku. Všechny tyto látky ovlivňují kognitivní funkce a děti jsou unavené a mají problém se soustředěním. Naše společnost INTOZA s.r.o. má řešení, jak dostat do školních tříd dostatečné množství čerstvého vzduchu a od škodlivin vyčištěného vzduchu. Využijte nový způsob nuceného větrání s rekuperací (zpětné získávání tepla) pomocí větracích jednotek. Zajišťujeme montáž větracích jednotek, splňující požadavky na hygienu a navíc školy mohou na tohle zařízení čerpat dotace Operačního programu Životní prostředí, které jsou určené na instalaci zařízení nuceného větrání s rekuperací a to až ve výši 70%. Zkušenosti s větracími jednotkami jsou takové, že děti i po třech hodinách vyučování jsou stále čilé, proto neváhejte a kontaktujte nás!


Rekuperační větrání pro rodinné domy i komerční objekty - ochrana proti plísním

Rekuperační větrání pro rodinné domy i komerční objekty - ochrana proti plísním

Společnost bbklima99, s.r.o. nejen prodává a montuje klimatizace a vzduchotechnické zařízení, ale zabývá se také rekuperačním větráním. Prostřednictvím našich zařízení Vám zajistíme odvod teplého a znečištěného vzduchu z místnosti a přívod čerstvého studeného venkovního vzduchu, čímž se eliminuje množství bakterií a plísní v oběhu. Cenovou nabídku Vám vypracujeme zdarma a zároveň zajistíme odbornou montáž vyškolenými pracovníky. Rovněž provedeme záruční i pozáruční servis. Pro více informací o námi poskytovaných službách navštivte náš web nebo naši provozovnu ve Znojmě.


Vzduchotechnika, klimatizace, vytápění, topná tělesa

Vzduchotechnika, klimatizace, vytápění, topná tělesa

Karel Ušela - Ventilátory Zlín nabízí na prodejně Zlín-Lužkovice topná tělesa, vytápění, klimatizace i vzduchotechniku. Vzduchotechnika: - ventilátory - axiální, radiální, nástěnné, potrubní, koupelnové, krbové atd. - vzduchovody - systémy potrubí Europlast, hadice, trubky, tvarobky - mřížky, ventily, žaluzie, trysky, difuzory - vzduchové clony - dveřní clony Rekuperační jednotky - Soler@Palau, Vallox, Atrea Vytápění: - elektrické - podlahové topení, konvektory, akumulační kamna, sálavé panely, vytápěcí jednotky - vodní - GOBI, SAVANA - plynové - vytápěcí jednotka s plynovým ohřevem. Topná tělesa různých typů. Při objednání zboží z našeho e-shopu v hodnotě nad 3000,-Kč doprava zdarma.


Krbové, koupelnové ventilátory a rekuperační jednotky

Krbové, koupelnové ventilátory a rekuperační jednotky

Karel Ušela provozuje eshop s ventilátory - vybírat můžete koupelnové ventilátory, rekuperační jednotky, teplovzdušné vytápění a krbové ventilátory. Ventilátory: -Koupelnové a WC (Elicent, Europlast, Vents, S&P, Cata): -s automatickou žaluzií -s časovým doběhem - nástěnné axiální, radiální -se zabudovaným světlem / bez světla -hygrostat -s automatickou žaluzií -Krbové Autogyre, Vents: -tažné a tlačné -radiální, axiální -teplotní odolnost až 150°C. Rekuperační jednotky: -značky Akor, Dore, Enex -větrací jednotky s rekuperací tepla -instalace v moderních rodinných domech s nízkou infiltrací -snížené náklady na vytápění.


Kompletní servis a poradenství v oboru klimatizace, tepelných čerpadel a průmyslového chlazení

Kompletní servis a poradenství v oboru klimatizace, tepelných čerpadel a průmyslového chlazení

Přemýšlíte nad tím, jaký klimatizační systém bude pro Vaše potřeby nejvíce efektivní? Hledáte ekonomicky výhodný způsob vytápění tepelným čerpadlem pro Vaši domácnost? Nevíte, jak vybrat správné průmyslové chlazení do restaurace, baru nebo výrobní haly? Firma Klimastyle s.r.o. z Hodonína poskytuje kompletní a profesionální služby v oboru klimatizace, průmyslového chlazení a tepelných čerpadlech. Naše firma poskytuje kompletní servis a poradenství v oboru tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Pomůžeme Vám najít vhodné řešení klimatizace, tepelného čerpadla nebo průmyslového chlazení, které bude vyhovovat vašim finančním představám i konkrétním požadavkům. Spolupracujeme pouze s ověřenými a světově proslulými výrobci tepelných čerpadel a klimatizační techniky.


Designové klimatizace TOSHIBA HAORI  -  velice úsporné klimatizační jednotky se speciálním textilním potahem

Designové klimatizace TOSHIBA HAORI - velice úsporné klimatizační jednotky se speciálním textilním potahem

Potřebujete klimatizace, která designově zapadne do Vašeho interiéru? Vyzkoušejte designové klimatizace řady TOSHIBA HAORI, které Vám nainstaluje firma bbklima. Tyto klimatizace jsou opatřeny odolným textilním potahem, který je snadno vyměnitelný, ale navíc i chemicky stálý, odolný vůči UV a vlhkosti a samozřejmě i pratelný. Potah je dodáván ve dvou základních barvách – černé a světle šedé, ale k dispozici je i modrošedé, šedobéžové, tmavě hnědé a modré barevné provedení. Zvolit si také můžete zcela individuální textilní design. Klimatizační jednotka Toshiba HAORI je velmi úsporná – řadí se do třídy účinnosti A+++.  Má také skvělé funkční vlastnosti – díky speciálně tvarovaným lamelám je vzduch z jednotky veden ke stropu a až poté klesá dolů.