1 izbové byty

1 izbové byty

Predmetom zákazky je nákup bytov nachádzajúcich sa v katastrálnom území hlavného mesta SR Bratislavy podľa požiadaviek uvedených v opise predmetu zákazky (príloha č. 1) pre každú časť zákazky samostatne.

Najneskôr do konca roka 2023 musí byť podaná žiadosť o vydanie kolaudačného rozhodnutia.

Byty sa musia nachádzať v lokalite s jedným z kódov funkčnej plochy podľa územného plánu: 101, 102, 201, 202, 501, 502.
Veřejná zakázka vložena:
19.07.2022 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hlavné mesto SR Bratislava

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.08.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavné mesto SR Bratislava

Kontaktní osoba:
Ivan Pudiš

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/28465/summary

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup nemovitostí – rodinných domů, bytů  a pozemků realitní kanceláří za co nejvyšší ceny

Výkup nemovitostí – rodinných domů, bytů a pozemků realitní kanceláří za co nejvyšší ceny

Chcete prodat nemovitost za co nejvyšší cenu? Snažíte se prodat rodinný dům nebo stavební pozemek a nedaří se Vám najít vhodný kupec? Veškeré nemovitosti v okolí Svitav odkoupí za co nejvyšší možnou cenu realitní kancelář PRIME REALITY s.r.o. Pokud se Vám nedaří prodat Vaši nemovitost nebo nechcete řešit agendu týkající se prodeje nemovitosti, rádi vaši nemovitost – ať už jde o byt, rodinný dům nebo pozemek - od Vás odkoupíme. Máme bohaté zkušenosti na poli nákupu a prodeje realit, veškeré smlouvy a potřebné dokumenty včetně jednání na úřadech vyřídíme za Vás.


Pronájmy se spolehlivým právním servisem -  zprostředkování nájmů včetně vytvoření nájemních smluv

Pronájmy se spolehlivým právním servisem - zprostředkování nájmů včetně vytvoření nájemních smluv

Jestliže chcete pronajímat svůj byt prostřednictvím realitní kanceláře a hledáte ve Svitavách realitní kancelář, která Vám pomůže kromě pronájmu bytu nebo nebytových prostor i s vypracováním nájemní smlouvy, svěřte pronájem vaší nemovitosti do rukou realitní kanceláře PRIME REALITY. Naše realitní kancelář se postará nejen o zprostředkování nájmu, ale zajistí i veškerý právní servis související s pronajímáním nemovitosti. Zajistíme vypracování nájemní smlouvy, ať už se bude jednat o pronájem garáže, bytu či nebytových a komerčních prostor.


Prodej nemovitostí ve Znojmě s právním servisem a aktivní podporou díky naší RK

Prodej nemovitostí ve Znojmě s právním servisem a aktivní podporou díky naší RK

Nevíte si rady ohledně prodeje Vaší nemovitosti? Se všemi aktivitami souvisejícími s prodejem nemovitosti Vám pomůžou Znojemské reality - realitní kancelář Alexandr Frind. Naše realitní kancelář Vám poskytne pomoc v rámci celého procesu prodeje nemovitosti. Preferujeme aktivní způsob prodeje, kdy sami aktivně vyhledáváme potencionální kupce a zájemce. V prvé řadě provedeme odhad ceny nemovitosti určené k prodeji a pomůžeme Vám s kompletací všech potřebných dokumentů. Následně Vaši nemovitost vyfotíme a fotku nemovitosti s nabídkou prodeje zveřejníme jak na internetu, tak v tisku. Mimo jiné má každá prodávaná nemovitost svou vlastní internetovou stránku, která je registrovaná ve všech vyhledávacích a realitních serverech. Samozřejmostí je i právní servis a poradenství související s prodejem nemovitosti.


Vyberte si pronájem bytů, domů nebo komerčních prostor už dnes

Vyberte si pronájem bytů, domů nebo komerčních prostor už dnes

Hledáte pronájem bytu, domu nebo nebytových prostor ve Znojmě a blízkém okolí? Chcete větší nebo menší? Pak navštivte naši realitní kancelář Znojemské reality, kde nám sdělíte Vaše představy a my Vám pomůžeme najít to pravé. Pro své zájemce připravujeme stále aktuální a pestrou nabídku nemovitostí. Stačí si vybrat na našich webových stránkách. Uvedené ceny jsou za kalendářní měsíc a navýší se už pouze o služby spojené s užíváním vybrané nemovitosti. Detailnější informace o podmínkách pronájmu Vám rád poskytne realitní makléř. Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Zprostředkování prodeje nebo koupě rekreačních objektů – chaty, chalupy a další

Zprostředkování prodeje nebo koupě rekreačních objektů – chaty, chalupy a další

Chcete si pořídit malou chatku, kde budete moci o víkendech odpočívat na čertsvém vzduchu? Nebo naopak vlastníte rekreační objekt, který chcete prodat? Se zprostředkováním prodeje i koupě chaty, chalupy a dalších rekreačních objektů Vám pomůže realitní kancelář PRIME REALITY s.r.o. Pokud se na nás obrátíte ohledně prodeje nebo koupě rekreačního objektu, poskytneme Vám veškerý realitní i právní servis. Aktuální nabídku nemovitostí k rekreaci najdeme na našich webových stránkách. Pokud však máte specifické přání týkající se chaty nebo chalupy, kterou byste si rádi koupili, pomůžeme Vám najít rekreační objekt podle Vašich představ.


Pro prodej i pronájem nemovitostí či průmyslových areálů lze využít výběrové řízení

Pro prodej i pronájem nemovitostí či průmyslových areálů lze využít výběrové řízení

Potřebujete rychle a dobře prodat nebo pronajmout dům či jinou nemovitost? Vyzkoušejte formu přímého prodeje, tzv. výběrového řízení, které Vám zorganizuje společnost I.E.T. Reality s.r.o. se sídlem v Brně a s pobočkami v Ostravě a v Praze. Při prodeji či pronájmu formou výběrového řízení vyzve organizátor neomezený počet zájemců k podání závazné nabídky ke koupi nemovitosti. Výběrové řízení probíhá dvěma způsoby: - obálkovou metodou, která je vhodná pro prodej složitějších nemovitostí např. průmyslového areálu, kde stále probíhá výroba, nebo při prodeji společnosti vlastnící areál s výrobou - elektronickou aukci Při prvním způsobu si vlastník stanoví kritéria a podmínky prodeje pro podání nabídek zájemců. Nejčastějším hodnotícím kritériem je cena a způsob platby. Určí se termín, nejčastěji dva měsíce, do kdy zájemci jsou povinni odevzdat zapečetěnou obálku s nabídkou. Na základě nejvýhodnější nabídky se uzavře příslušná smlouva. Dále se využívá zkrácené výběrové řízení, kdy v krátkém časovém horizontu najdeme více zájemců a vybereme nejvyšší cenovou nabídku. Tato forma výběrového řízení trvá maximálně týden. V případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit a my Vám vše rádi zodpovíme