Poptávám opravu střechy

Poptávám opravu střechy

Oprava části taškové střechy ve starším rodinném domku, po vichřici nutno doplnit 2-3 hřebenáče,
zatéká do domu. Nutný rozpis prací a materiálu pro pojišťovnu.
Poptávka byla vložena dne:
18.07.2022 14:36

Platnost poptávky:
18.08.2022 14:34

Kontaktní osoba:
Květa Vrbová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 280 041

Okres:
Trutnov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokrývačské a klempířské práce Týn nad Vltavou – kompletní pokrytí vaší střechy

Pokrývačské a klempířské práce Týn nad Vltavou – kompletní pokrytí vaší střechy

Naše společnost provádí pokrývačské a klempířské práce, a to v Týně nad Vltavou. Pro kvalitní a bezpečnou střechu není potřeba pouze odborné pokrytí, které u nás samozřejmě nabízíme, ale také vhodná střešní krytina. My vám nabízíme střešní krytinu několika značek a to TONDACH, KM BETA, BRAMAC, IKO ŠINDEL, CEMBRIT. Všechny tyto značky nabízí několik druhů krytin například pro šikmé střechy, novostavby nebo mrazuvzdorné tašky do horských oblastí. Všichni víme, že u pokládky střechy práce ale nekončí, a proto nabízíme také klempířské systémy a to žlaby, kolena, parapety, kotlíky a mnoho dalšího. Vybrat si můžete také různé provedení. Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle. Těšíme se na případnou spolupráci.


Pokrývačské, klempířské, tesařské, izolatérské práce, okres Chrudim, demontáž střešních krytin, střešní vazby

Pokrývačské, klempířské, tesařské, izolatérské práce, okres Chrudim, demontáž střešních krytin, střešní vazby

Firma Martin Englc se sídlem v okrese Chrudim se zabývá komplexními pokrývačskými, klempířskými, tesařskými a izolatérskými pracemi. V rámci své činnosti nabízí demontáž všech střešních krytin a také zhotovení střešních vazeb. Současně také zajišťuje zhotovení kompletních klempířských prací, včetně všech detailů jako je například montáž nových okapů a svodů, oplechování kolem komínu a oprava okapu, plechování okrajů a hřebenu sedlové střechy a další.


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce - komplexní služby a prodej řeziva

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce - komplexní služby a prodej řeziva

Dlouholeté zkušenosti, práce pouze s kvalitním materiálem a spolehlivé služby to vám nabízí firma Milan Novotný. Nabízí tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Pokládka střešní krytiny, stavebně truhlářské práce, opravy a mnoho dalšího. Výhodou je také prodej řeziva, krovů a prken. Neváhejte a kontaktujte je na telefonním čísle nebo e-mailem. Vše s vámi rádi proberou a poskytnou potřebné informace.


Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Při rekonstrukci šikmých i plochých střech je třeba posoudit stávající stav střechy a krovu, v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod se můžete obrátit na firmu TOM střechy z Dolního Němčí, která Vám připraví návrh řešení na opravy střech a krovů a zpracuje cenovou nabídku zdarma. Provedeme veškeré pokrývačské, tesařské i klempířské práce související s opravou. Při opravách střech pracujeme se všemi dostupnými střešními krytinami - betonovými, pálenými, plechovými i plastovými. Spoustu výhod má plechová krytina - pro její nízkou cenu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost je pro opravy střech velice vhodná.


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce - stavba, rekonstrukce a oprava střechy

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce - stavba, rekonstrukce a oprava střechy

Je Vaše střecha na domě ve stavu, že by potřebovala kompletní opravu? Stavíte dům a sháníte firmu, která Vám provede střechu na míru? Obraťte se na společnost Střechy Višňovský a máte vše bez starostí. Naše specializace: - tesařské, klempířské, pokrývačské práce - stavba, rekonstrukce, oprava všech typů střech - izolace střechy - výroba, montáž střešních konstrukcí - dodávka střešního materiálu a krytin - opláštění budov. Ve svém týmu máme zkušené a profesionální pracovníky, kteří vždy odvádí kvalitní práci s maximální pečlivostí. Využijte našich zkušeností a Váš dům bude vypadat jako nový!


Plechová střešní krytina je levnější - vhodná pro starší domy

Plechová střešní krytina je levnější - vhodná pro starší domy

Při rekonstrukci střechy je ideální pro starší domy volit plechové krytiny pro jejich lehkost a také příznivou cenu. Ikdyž je výběr střešních krytin v dnešní době bohatý, plechová střešní krytina je výrazně levnější než ostatní typy. Před opravou střechy je však nutné odborné posouzení stávajícího stavu Vaší střechy, v lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj se obraťte na firmu TOM střechy - doporučíme Vám konkrétní typ střešní krytiny a zpracujeme návrh řešení a cenovou nabídku. Dodáváme plechovou krytinu zn. Satjam, Ranilla, Ruukki, Onduline. Výhody plechové střechy: - kvalita, dlouhá životnost - levnější a lehčí oproti jiným druhům krytiny - rychlá, snadná montáž - snadná údržba - velký výběr barevných odstínů.