DS G1 R8141 ESt Mierovo – výstavba novej elektrickej stanice - ING

DS G1 R8141 ESt Mierovo – výstavba novej elektrickej stanice - ING

Vybudovanie elektrickej stanice 110/22kV s cieľom zvýšiť spoľahlivosť distribúcie elektrickej energie v lokalite Mierovo - Šamorín a zabezpečiť zásobovanie existujúcich a očakávaných budúcich odberateľov lokality a blízkeho okolia elektrickou energiou. Elektrická stanica je navrhnutá ako rozvodné zariadenie bez trvalej obsluhy. Bude vybavená riadiacim a informačným systémom, ktorý umožní diaľkovú obsluhu z dispečingu. Projekt elektrickej stanice sa bude skladať z novej budovy spoločných prevádzok, prípojok technickej infraštruktúry, vnútroareálových komunikácií, stanovíšť transformátorov a tlmiviek, rozvodne R110kV vrátane základov a POK, káblových kanálov, stožiarov, vstupných portálov HOK vrátane základov. Areál bude oplotený novým betónovým oplotením a vnútorným bezpečnostným oplotením, bude osvetlený pracovným a areálovým osvetlením. Dažďové vody zo striech, komunikácií a spevnených plôch budú odvádzané do plošných vsakov.
Veřejná zakázka vložena:
18.07.2022 11:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Západoslovenská distribučná, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.08.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Západoslovenská distribučná, a.s.

Kontaktní osoba:
Kráľovič Peter

Zadavatel telefon:
+421 917 771 891

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232220-0
Stavebné práce na rozvodniach

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Univerzální řídicí systém TGMmini je kompaktní verze řídicího systému TG Motion. O návrh, optimalizaci včetně programování se postará společnost TG drives, s.r.o. Systém TGMmini představuje ekonomické řešení pro řízení výrobních strojů, robotů, manipulátorů, CNC strojů, balicích strojů, apod. TGMmini zajišťuje současnou funkci dvou procesů – real-time řízení (virtuální PLC) a vizualizaci (HMI). TGMmini obsahuje funkce pohybu jednoosého, víceosého a souvislého řízení: - polohování z bodu do bodu - elektronická převodovka a vačka - CNC interpolátor - indexování Může být umístěn v libovolném místě řízeného stroje či zařízení díky svému kompaktnímu provedení a velkému rozsahu pracovních teplot. Zajišťujeme návrh, dodávku, programování, zprovoznění, servis a poradenství.


Řídící systémy pro energetiku a ochrany Teplice – prodej výrobků a pozáruční servis

Řídící systémy pro energetiku a ochrany Teplice – prodej výrobků a pozáruční servis

Naše firma se zaměřuje na přístroje a rozvaděče VN, prodej výrobků a distribuci ABB spol. s.r.o. a také nabízí pozáruční servis. Odvádíme kvalitní práci za přiměřenou cenu a máme velmi stabilní a profesionální tým. V naší nabídce naleznete řídící systémy pro energetiku a ochrany. Vybrat si můžete z ochrany vedení vvn, ochrany generátorů a transformátorů, ochrany přípojnic, dále synchronizační zařízení, poruchové zapisovače, systémy buzení, sw nástroje a mnoho dalšího. Na našich webových stránkách si můžete stáhnout podrobný popis ke všem nabízením produktům, proto neváhejte a navštivte nás ještě dnes. Pro případné dotazy nás samozřejmě kontaktujte na telefonním čísle nebo e-mailem.


Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Vlastníte zdvihací zařízení a chcete, aby dlouho a spolehlivě fungovalo? Pak se neváhejte včas obrátit na naši firmu Giga montáže s.r.o., která se postará nejen o samotné zdvihací zařízení a jeho servis, ale také o elektrické rozvaděče, které musí být v perfektním stavu! Bezpečnost při práci se zdvihacím zařízením je velmi důležitá, proto nenechávejte nic na náhodě a zajistěte i pro své průmyslové stroje profesionální služby, díky kterým je udržíte v chodu dlouhodobě a navíc budete mít jistotu, že jste pro bezpečnost sebe a svých zaměstnanců udělali maximum. V případě jakýchkoli dotazů se na nás prosím neváhejte obrátit, rádi vám poradíme a pomůžeme v oblasti průmyslových strojů!


Komunikační rozhraní pro senzory a akční členy v průmyslové automatizaci – flexibilita s IO-link

Komunikační rozhraní pro senzory a akční členy v průmyslové automatizaci – flexibilita s IO-link

Chcete zvýšit efektivitu výroby prostřednictvím průmyslové automatizace a hledáte vhodné rozhraní, které umožní transparentnost a diagnostiku? V tom případě se obraťte na společnost TURCK, s.r.o., která je odborníkem na komunikační rozhraní IO-link. Digitální procesy, kvalitní stroje a průmyslová automatizace společně s vhodným rozhraním IO-link přináší vysokou efektivitu výroby. Toto rozhraní umožňuje výrobu dávek i od 1 kusu s možností úprav z řídícího systému. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!


Projektování strojních a elektrických zařízení – podle požadavků zákazníka

Projektování strojních a elektrických zařízení – podle požadavků zákazníka

Vyžaduje Vaše výrobní činnost jednotlivé strojní a elektrické zařízení nebo jejich propracované soustavy? Aby vaše výroba byla efektivní, rychlá a spolehlivá, budete potřebovat spolehlivého dodavatele strojních a elektrických zařízení, včetně vypracování projektu. Společnost CZ.TECH Čelákovice, a.s. nabízí služby projektování strojních a elektrických zařízení přesně podle požadavků na výrobu u konkrétních zákazníků. Ať už se bude jednat o automatické výrobní linky, robotická pracoviště nebo speciální stroje, můžete si být jisti profesionálním přístupem a zkušenostmi s projektováním obdobných pracovišť. Pokud máte zájem o více informací, neváhejte prosím kontaktovat odborníky ze společnosti CZ.TECH Čelákovice, a.s.


Elektrotechnický průmysl - výrobky, zařízení, materiál i školení od ABE.TEC, s.r.o.

Elektrotechnický průmysl - výrobky, zařízení, materiál i školení od ABE.TEC, s.r.o.

Společnost s širokou škálou služeb a zaměření. Tak by se dala nazvat společnost ABE.TEC, s.r.o. z obce Ostřešany, která leží v Pardubickém kraji a nabízí vybavení pro průmyslové firmy. V široké škále sortimentu najdete především výrobky, materiál a zařízení pro firmy, které jsou v elektrotechnickém průmyslu. Firma dodává sortiment světových značek, ale zaměřuje se i na výrobu vlastních výrobků. Mezi hlavní produkty patří: - vybavení pro antistatiku - výrobní materiály (fólie, lepidla, antioxidační přípravky, pájecí tavidla, ...) - stroje a zařízení pro výrobu (CNC frézky a vrtačky, pájecí roboti, lasery, ...) - ruční nářadí a nástroje - kontrolní a měřící přístroje ABE.TEC, s.r.o. rovněž nabízí služby v oblasti antistatiky, kontroly spolehlivosti výroby a nebo si od nich můžete nechat udělat školení pro Vaše zaměstnance.