Nákup ochranných povodňových oblekov

Nákup ochranných povodňových oblekov

Predmetom zákazky je nákup 100 kusov ochranných suchých pracovných povodňových oblekov pre Hasičský a záchranný zbor.
Veřejná zakázka vložena:
18.07.2022 11:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.08.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Janka Kytošová

Zadavatel telefon:
+421 250 944 435

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/239

Slovník veřejné zakázky (CPV)

35113400-3
Ochranné a bezpečnostné odevy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nadměrné velikosti ochranných pracovních pomůcek prodej Tábor

Nadměrné velikosti ochranných pracovních pomůcek prodej Tábor

Téměř všichni zaměstnanci by měli používat osobní ochranné pracovní pomůcky. Pokud zaměstnáváte osoby různých profesí, je zapotřebí jim tyto pomůcky zajisti. S tím Vám pomůže naše společnost TERCIE handicap s.r.o., která sídlí v Táboře. Specializujeme se na šití a dodávku pracovních pomůcek a oděvů. Na zakázku potiskneme či vyšijeme logo firmy, nápis. Každý člověk je jinak vysoký, s jinými proporcemi, proto zhotovujeme šití na míru v nestandartních i v nadměrných velikostech. Nabízíme nadměrné velikosti bot, pracovních rukavic či oděvů jako jsou blůzy, thermo trika, kalhoty, mikiny, reflexní bundy a vesty.


Klasické respirátory, NANO respirátory, nákrčníky a roušky – ochrana nejen před koronavirem

Klasické respirátory, NANO respirátory, nákrčníky a roušky – ochrana nejen před koronavirem

Máte strach z nemocí a chcete zvýšit ochranu sebe i svých blízkých? Přáli byste si vlastní potisk? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s.r.o. z Brna, která prodává respirátory, roušky a nákrčníky. Vybírat si můžete respirátory FFP2 a to buď bílé, s nanovláknem nebo s vlastním potiskem. Další variantou ochrany proti virům jsou NANO nákrčníky vhodné na sportování, cestování hromadnou dopravou a proti senné rýmě. Neváhejte a objednejte ještě dnes!


Nová řada respirátorů od společnosti ZVG – nové barevné vyvedení balení

Nová řada respirátorů od společnosti ZVG – nové barevné vyvedení balení

Pracujete v prašném prostředí? Chcete chránit své dýchací cesty před škodlivými prachovými částicemi? V tomto případě Vám poskytne skvělé řešení výrobce ochranných pracovních obleků – společnost ZVG s.r.o. která sídlí v Dobšicích na Znojemsku. Při práci v prašném prostředí je dobré doplnit ochranné pracovní oblečení o ochranné respirátory. Námi produkované a prodávané respirátory zetMask® splňují veškeré přísné směrnice EU pro ochranu zdraví při práci. Firma ZVG nyní na trh přináší zcela novou produktovou řadu respirátorů v novém barevném provedení. Více informací k naleznete na našem webu.


Pracovní oblečení pro různé profese - speciální oděvy pro rizikové prostředí, zdravotnictví, gastro, výstražné, reflexní

Pracovní oblečení pro různé profese - speciální oděvy pro rizikové prostředí, zdravotnictví, gastro, výstražné, reflexní

Pracovní oděvy vhodné pro různé druhy povolání a pracovní činnosti nabízí firma ŘEMPO VEGA, s.r.o. Kroměříž. Dodáváme i pracovní oblečení výstražné a speciální oděvy pro rizikové prostředí a pracovní oblečení do průmyslových provozů, zdravotnictví či pro gastronomii. Ochranné oděvy jsou jedním ze základních osobních ochranných pracovních prostředků určených pro riziková prostředí: - ochranná přilba, výstražná vesta a bezpečná obuv jsou základním povinným vybavením každé osoby, která se pohybuje v prostoru stavby - antistatická kombinéza - precizní protichemická kombinéza - návleky na obuv - ochranné rukavice a rukávce - pokrývka hlavy - ochranné reflexní vesty - svářečská kukla - ochranné zástěry – PVC, neoprenové, kožené Vyrobíme pracovní oděv na zakázku přesně dle vašich požadavků a poradíme ohledně využití materiálu na oděv. Zajistíme také potisk nebo výšivku na oděv např. firemního loga.


Dodávky speciálních ochranných oděvů pro ČEZ – vývoj a inovace oděvů pro kontrolované pásmo

Dodávky speciálních ochranných oděvů pro ČEZ – vývoj a inovace oděvů pro kontrolované pásmo

Firma DISTING z Dukovan zajišťuje dodávku speciálních ochranných oděvů pro ČEZ. Již od roku 1998 oblékáme pracovníky jaderné elektrárny Dukovany. Díky našich speciálních ochranných pracovních obleků se staráme o jejich bezpečí a komfort při náročné práci. Aktivně se také zaměřujeme na neustálý vývoj a inovace oděvů pro primární okruh – kontrolované pásmo, kam dodáváme žluté pracovní kombinézy. Tato kombinéza je registrovaná na Úřadu pro průmyslové vlastnictví v Praze jako užitý a průmyslový vzor. D9ky pokročilým technologiím a odbornosti pracovníků můžeme navrhovat a tako ušít speciální ochranné pracovní oblečení pro různé provozy. Pokud máte zájem o zakázkovou výrobu pracovních oděvů právě pro vaši firmu, neváhejte nás kontaktovat.


Velkoobchod, prodej pracovních oděvů - stretch, nepromokavé, výstražné oblečení

Velkoobchod, prodej pracovních oděvů - stretch, nepromokavé, výstražné oblečení

Hledáte profesionální a pohodlné pracovní oblečení pro muže a ženy? Velkoobchod pracovních oděvů italských značek INDUSTRIAL STARTER, ISSA LINE a AKROBAT, Ansell, Rocot, Moldex, Honeywell, 3M, Centurion nabízí ostravská firma Indurstrial Starter Czech s.r.o. Kvalitní ochranné pracovní pomůcky pocházející z dílen italských návrhářů. Dbejte na pracovní bezpečnost a vybírejte si z naší široké nabídky pracovních oděvů. Pracovní oblečení pro různé profese a zaměření: - oděvy stretch – materiál, který zajistí volnost a maximální pohodlí při práci - ISSA LINE SOFT SHELL - voděodolné a prodyšné oděvy - výstražné pracovní oděvy – oblečení s reflexními prvky - vysoce pohodlné a trvanlivé oděvy Velkoobchod, prodej: - v našem bohatém sortimentu obchodníci nakoupí pracovní čepice, košile, vesty, kalhoty, trička, nepromokavé pracovní oděvy, zimní oděvy, výstražné pracovní oděvy, zástěry, jednorázové pracovní oděvy, rukavice, ochrany zraku, sluchu, dýchacích orgánů, pracovní obuv, termo prádlo, pracovní ponožky, pomůcky pro práci ve výškách. Prolistujte náš katalog a vybírejte ze široké škály pracovních prostředků z kvalitních materiálů navržené italskými návrháři za rozumné ceny. Všechny ochranné pracovní prostředky máme skladem a dodáváme v co nejkratších termínech.