Nákup originálnych náhradných dielov Volkswagen pre autorizovaný servis

Nákup originálnych náhradných dielov Volkswagen pre autorizovaný servis

Predmetom nákupu sú, resp. môžu byť všetky položky katalógu náhradných dielov importéra značky Volkswagen pre autorizovaný servis, ktorým je samotný verejný obstarávateľ
Veřejná zakázka vložena:
18.07.2022 11:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.08.2022 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Zadavatel telefon:
+421 296 105 7022

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.aomvsr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34913000-0
Rôzne náhradné diely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Importér značky Aixam pro ČR a SK – dovážíme pouze prověřené vozy

Importér značky Aixam pro ČR a SK – dovážíme pouze prověřené vozy

Je to neuvěřitelné, ale modepauta značky AIXAM můžou řídit vaše děti už od 15 let. A naše firma AUTO-ROCH, vám je doveze. Vozy samozřejmě nejprve pořádně prověříme, provedeme servisní prohlídku a teprve poté vám auto předáme. V naší firmě prodáváme na mopedauta náhradní díly, takže pokud by se v budoucnu něco pokazilo můžete se na nás obrátit. A nejen to, provádíme kompletní servisní práce, pneuservisní práce a další služby jako je ruční mytí aut, čištění interiéru nebo tepování sedadel. Obraťte se na naši firmu, se vším vám rádi poradíme a budeme se snažit vyhovět všem vašim požadavkům.


Náhradní elektroinstalační součástky - alternátory, startéry, díly rozdělovače, spínací skříňky a relé

Náhradní elektroinstalační součástky - alternátory, startéry, díly rozdělovače, spínací skříňky a relé

Máte na Vašem voze problém se startérem? Vlastníte starší model vozu a potřebujete na něm vyměnit pár starších elektroinstalačních součástek? Kompletní sortiment elektroinstalačních náhradních dílů pro různé modely osobních i nákladních aut objednávejte přes e-shop autola.cz. Na e-shopu této Třebíčské firmy si můžete vybrat z několika kategorií náhradních dílů pro elektroinstalace vozidel. Naše nabídka zahrnuje alternátory, startéry, čidla, díly rozdělovače, nabíječky a testery autobaterií, přepínací páčky, autobaterie nebo spínací skříňky a relé. Naskladněny máme náhradní elektroinstalační součástky pro různé značky a modely aut. Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat.


Značkový záruční i pozáruční servis, prodej náhradních originálních i repasovaných dílů

Značkový záruční i pozáruční servis, prodej náhradních originálních i repasovaných dílů

Vlastníte vůz značky PEUGEOT, FORD nebo CITROËN a hledáte spolehlivý servis? Potřebujete zakoupit náhradní díly? Potřebujete s nákupem náhradních dílů poradit? V Ostravě Vám zajistí spolehlivý záruční i pozáruční servis a prodej náhradních dílů společnost AUTO TICHÝ s.r.o., kde se zaměřují právě na vozy PEUGEOT, FORD a CITROËN. Poskytujeme kvalitní značkový záruční i pozáruční servis. Provádíme veškeré servisní práce, tedy mechanické, elektrikářské, klempířské i lakýrnické. Také Vám zajistíme pneuservis i s uskladněním pneumatik. Připravíme Váš vůz na STK, provedeme měření emisí a laserovou geometrii. Také vlastníme válcovou zkušebnu brzd a testovací stolici tlumičů. Dále se zaměřujeme na prodej náhradních dílů, ať už originálních, repasovaných či řady Eurorepar, což je levnější varianta dílů pro starší vůz. Zajistíme prodej originálních příslušenství. V rámci prodeje náhradních dílů máme již dlouholeté zkušenosti a jsme schopni Vám i dobře poradit, proto neváhejte a obraťte se na nás.


Středové loketní opěrky Česká Lípa – pro vaše pohodlné cestování

Středové loketní opěrky Česká Lípa – pro vaše pohodlné cestování

FEHRER BOHEMIA vyrábí různé interiérové díly pro automobily, a právě v České Lípě se nachází jejich závod. Zde se vyrábí pěnové a stranové díly sedadel pro velmi známé automobilové značky jako je Škoda, Volkswagen, Audi, BMW, Opel a Daimler. Dodají vám multifunkční loketní opěrky, které se vyrábí v různých provedeních. V nabídce jsou jednoduché varianty nebo luxusní verze pro náročnější klientelu. Vybrat si můžete středovou konzoli nebo loketní opěrku, ale to není vše v nabídce jsou také části obložení nebo kryty. Pro bližší informace volejte 487 828 148.


Příčníky pro různé typy automobilů - prodej střešních nosičů na přepravu nákladu

Příčníky pro různé typy automobilů - prodej střešních nosičů na přepravu nákladu

Rádi cestujete a vozíte s sebou mnohou věcí? Mezi důležité prvky výbavy patří střešní nosiče na přepravu nákladů (kola, lyže, zavazadla). U firmy ASN HAKR Brno s.r.o. naleznete nosiče vyráběné z kovového materiálu pro lepší bezpečnost a životnost. Doplňují je nejčastěji integrované podélníky, fixační body nebo alu tyče pro různé typy automobilů (sedan, SUV, hatchback, combi, pickup a jeep). Vše dodáváme pro vozy: - Škoda, Audi, BMW, Alfa Romeo, Cadilac, Citroen, Dacia, Daewoo - Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Hyundai, Honda, Chevrolet, Chrysler - Infiniti, Iveco, Jaguar, Jeep, JMC, Kia, Lada, Lancia, Land Rover - Lexus, Mazda, Mercedes, Mercury, Mini Mitsubishi, Nissan - Opel, Peugeot, Pointiac, Porsche, Renault, Seat, Subaru a jiné značky. Jak vybrat ten správný nosič? Na webových stránkách si jej snadno nakonfigurujete podle výrobce, modelu a roku výrobu. Pak už jen stačí objednat, vyčkat na dodání, namontovat a můžete bezstarostně cestovat.


Prodej náhradních dílů, autopříslušenství na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia

Prodej náhradních dílů, autopříslušenství na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia

Pokud Vaše firma provozuje nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, můžete se v regionu Zlín, Zlínský kraj ohledně dodávky náhradních dílů a autopříslušenství obrátit na firmu SLOMAK, která prodává náhradní díly výměnným způsobem. Je tedy nutné dodat předem starý kus, který je opravitelný! Potom výměnným způsobem namontujeme repasované díly. Konkrétní náhradní díl můžete objednat použitím formuláře na našem webu. Náhradní díly: - Avia - servo řízení, skříň řízení, turbo, startér, alternátor, chladič, kompresor, posilovače brzd, tlumiče, vstřikovací čerpadlo, spojka, čelisti, AZR ... - Liaz - servo řízení, startér, alternátor, olejové čerpadlo, turbo, převodovka, kompresor, chladič, TGG, brzdový válec, válec ruční brzdy, posilovač spojky, lamely, vodní čerpadlo, přepouštěcí ventil, víceokruhový brzdič, ventil vzduch. pérování, vyfukovací ventil, hlava válců, tachograf, sedadlo řidiče ... - Tatra - TGG, servo řízení, startér, převodovka řízení, tlumiče, kardan, kompresor, alternátor, chladič, olejové čerpadlo, vlnovec, rozvaděč, kloubová hřídel, naftové topení, brzdový válec, posilovač spojky, pístnice kabiny, přepouštěcí ventil, brzdič přívěsu... .