Nákup zabezpečovacích signalizačných 1-nápravových prívesov s výstražnou svetelnou šípkou

Nákup zabezpečovacích signalizačných 1-nápravových prívesov s výstražnou svetelnou šípkou

Predmetom zákazky je dodanie nových zabezpečovacích signalizačných 1-nápravových prívesov v počte 120 ks (s výstražnou svetelnou šípkou 70 ks, pre zobrazenie zmien v dopravných situáciách s prestaviteľnými panelmi 10 ks, pre zobrazovanie výstrahy a zmien v dopravných situáciách na fixnom zobrazovacom LED paneli - 40 ks). Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
18.07.2022 11:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.08.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Beniač

Zadavatel telefon:
+421 258 311 036

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ndsas.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34223300-9
Prívesy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dopravní značení pro pozemní komunikace - svislé, vodorovné a další dopravní značení - JAST s.r.o.

Dopravní značení pro pozemní komunikace - svislé, vodorovné a další dopravní značení - JAST s.r.o.

Bez dopravních značek by to na silnicích nešlo. Dopravní značky jsou základní stavebním kamenem správné a bezpečné jízdy, protože nás upozorňují na veškeré dění a situace na silnici. Ať už je to nově postavená křižovatka, kruhový objezd nebo práce na vozovce. Společnost JAST s.r.o. z Doudleby nad Orlicí z okresu Rychnov nad Kněžnou dodává, montuje a zajišťuje servis dopravních značek již od roku 1995. Objednat si od nich můžete jak svislé, tak vodorovné dopravní značení. Dále je dodavatelem: - kuželů - směrových sloupků - patníků - zpomalovacích prahů - zrcadel - balisetů a v neposlední řadě pro Vás má i posypové soli a asfaltové směsi. Přes tisíce dopravních značení a přes sto spokojených zákazníků z řad obcí a měst. To jsou výsledky dobře odvedené práce společnosti JAST s.r.o., která i pro Vás zajistí to správné dopravní značení.


Dopravní značení od zkušeného dodavatele - rychlé, kvalitní a spolehlivé

Dopravní značení od zkušeného dodavatele - rychlé, kvalitní a spolehlivé

Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o. patří ke zkušeným dodavatelům a poskytne vám ty nejkvalitnější služby v oblasti dopravního značení s důrazem na individuální přístup k zákazníkům. Zajistíme dopravní značení všeho druhu ať už na veřejných komunikacích nebo mimo ně (například ve firemních areálech a podobně). Nezáleží zda se jedná o malou či velkou zakázku, vždy jsme připraveni poskytnout špičkové služby: http://www.svobodaznacky.cz/sluzby/ - vodorovné dopravní značení barvou nebo silnovrstvými materiály - svislé dopravní značení - ve zmenšeném, základním, zvětšeném rozměru (směrové sloupky, zrcadla, automatické závory, parkovací zábrany a další) - přechodné dopravní značení včetně vypracování návrhu dopravního řešení. Rychlost, kvalita a spolehlivost - to je firma Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o. !


Přechodné dopravní značení - kompletní servis zařízení a značek po dobu uzavírky

Přechodné dopravní značení - kompletní servis zařízení a značek po dobu uzavírky

Firma Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o. je spolehlivým partnerem při vyřízení a zajištění uzavírek, například z důvodu prací na pozemních komunikacích. Zajistí vám kompletní servis zařízení a značek po dobu uzavírky včetně samostatné realizace: - přechodné dopravní značení včetně vypracování návrhu dopravního značení - vyřízení povolení o pozemních komunikacích - na silnicích nižších tříd a také na silnicích I.tř. a dálnicích. Přechodové dopravní značení provádí řádně označenými vozidly, které obsluhují zkušení odborníci - navíc vše provádí s garancí maximální bezpečnosti a plynulosti silničního provozu.


Dopravní zařízení pro provizorní značení - instalace, pronájem

Dopravní zařízení pro provizorní značení - instalace, pronájem

Pokud potřebujete provizorní značení, není nic jednoduššího, než se na nás obrátit a využít našich služeb pronájmu a instalace dopravních zařízení jako jsou: - dopravní značky, tabule, - dopravní kužely, - směrovací desky, - pozinkované jekly, - plastové upínky, - podstavce pro značky, - zakrývací fólie, - vysokozdvižné zařízení aj. Pro více informací můžete také navštívit naše internetové stránky. Jsme zde pro Vás, neváhejte a kontaktujte nás již dnes!


Dopravní značení pro přehlednější a bezpečnější cesty - pronájem, montáž

Dopravní značení pro přehlednější a bezpečnější cesty - pronájem, montáž

Vodorovné a svislé dopravní značení musí splňovat podmínky dané platnými zákony, proto se obraťte na specializovanou firmu Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o., která zajistí komplexní služby a sortiment pro řádné označení pozemních komunikací. Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o. se v rámci celé Moravy postará o vyřízení potřebných dokumentů a povolení, až po realizaci na míru dle potřeb zákazníka. Dopravní značení pro přehlednější a bezpečnější cesty: - vodorovné dopravní značení (barvou nebo silnovrstvými materiály) - svislé dopravní značení - přechodné dopravní značení. V oblasti dopravního značení vám zajistí prodej, pronájem i montáž! Objednejte si dopravní značení u opravdových odborníků!


Světelné dopravní zařízení s příslušenstvím - prodej i pronájem

Světelné dopravní zařízení s příslušenstvím - prodej i pronájem

Naše světelné značení pro dopravu u nás můžete zakoupit nebo pouze pronajmout, záleží jen na Vás. V našem širokém sortimentu naleznete tyto druhy světelných zařízení a jejich příslušenství: - semaforové soupravy, - výstražné šipky, - návěstidlo, - samostatné blikače, - soupravy dálničních světel, - řídící jednotky, - napájecí akumulátory. Využijte našich služeb snadno a rychle. Kontaktujte nás již dnes!