Jídelní nádobí třídílné nerez 2022-2023

Jídelní nádobí třídílné nerez 2022-2023

Nákup jídelního nádobí třídílného nerez dle specifikace uvedené v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách SpMO 33312/2022-551200.
Veřejná zakázka vložena:
18.07.2022 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo obrany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.08.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 221/1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Zdeněk Dvorský

Zadavatel telefon:
+420 973 230 126

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.army.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39220000-0
Kuchyňské zařízení, domácí potřeby a zařízení pro pohostinství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahrádkářské a pěstitelské potřeby - zavařovací sklenice, víčka, demižony, přepravky, zeláky

Zahrádkářské a pěstitelské potřeby - zavařovací sklenice, víčka, demižony, přepravky, zeláky

Široký sortiment zahrádkářských a pěstitelských potřeb najdete na prodejně v Uherském Hradišti. Sezónní potřeby pro zavařování ovoce, zeleniny, demižony a další vybavení pro dům a domácnost i zahradu. Na prodej vše pro pěstitele - semena, truhlíky, květináče, substráty, hnojiva, nářadí, konve dál, krmiva pro psy, kočky, do domácnosti tmely, lepidla, laky, metly, lopaty, kbelíky, drogerie, čistící prostředky, kosmetika apod. Fungujeme jako velkoobchod i maloobchod. Naše prodejny: - Zahrádkářské potřeby v Uherském Hradišti, J. E. Puskyně 365 u nemocnice - Potřeby pro dům, zahradu a domácnost Velehrad 100.


Cukrářské pomůcky Praha, internetový prodej vykrajovátek, formiček, dortových forem, podložek

Cukrářské pomůcky Praha, internetový prodej vykrajovátek, formiček, dortových forem, podložek

Představujeme Vám internetový obchod Sladilka.cz z Prahy, který nabízí veškeré cukrářské pomůcky. V našem obchodu Sladilka.cz nakoupíte plastová a kovová vykrajovátka, silikonové formičky, silikonové formy na dezerty, silikonové podložky, silikonové krajky, plastové stencily, válečky, vyklápěcí formičky, dortové formy, podložky pod dort, pomůcky pro tvorbu květin, aroma, potahovací hmoty, marcipán, náplně, suché plody a mnoho dalšího. S námi si upečete dort, zákusek či buchtu a vše si nápaditě s cukrářskými pomůckami ozdobíte. Firma Sladilka.cz Vám dává jistotu spolehlivého nákupu.


Front cooking pro každý prostor Praha - Libero Line

Front cooking pro každý prostor Praha - Libero Line

Jste profi kuchař a chcete pro své zákazníky skvělý gastronomický zážitek se vším všudy? Výtečnou chuť a kuchařskou show můžete provést i díky profesionálnímu zařízení, které Vám dodá naše společnost GASTROART CZ, spol. s r.o., sídlící v Praze. Nabízíme široký sortiment potřebného zařízení jako například i Front cooking řady Libero Line, díky kterému uspokojíte i ty nejnáročnější hosty, když připravíte pokrm přímo před nimi. Můžete si vybrat mobilní vozík s vestavěným odsávání se 2 až 3 ks stolních zařízení, které si sami nakombinujete. Zvolit si můžete opékací desky, indukční wok a desku, sklokeramickou desku, panini gril.


Železné kotlíky na guláš, pařáky na zabíjačku a vaření masa - prodej v e-shopu

Železné kotlíky na guláš, pařáky na zabíjačku a vaření masa - prodej v e-shopu

Sháníte vybavení na zabíjačku? Pak navštivte náš e-shop, kde naleznete vše potřebné. Jsme firma Garnýže Milan Dvořáček a dodáváme nádobí a příslušenství pro přípravu vynikajícího guláše a vaření masa. Prodáváme litinové, smaltované, servírovací a nerezové kotlíky, ocelové grilovací pánve a desky, plynové vařiče a hořáky, trojnožky a podstavce pod kotlík. Dále kotliny včetně kouřovodů, regulátory tlaku, vařečky, konvičky, paličky na maso, válečky na nudle, desky, krájecí prkýnka, odpadkové koše, ale i lisy na ovoce. Zboží zakoupíte jednotlivě nebo v různých soupravách. U nás si určitě vyberete. Objednávky z e-shopu Vám standardně dodáme do 3 dnů, nebo se zastavte v naší prodejně.


Zapůjčení profesionálního gastronomického vybavení na oslavu, raut i párty

Zapůjčení profesionálního gastronomického vybavení na oslavu, raut i párty

Profesionální gastronomické vybavení vám zajistí firma GAVONA Šumperk - vybrat si můžete z širokého vybavení dle vaší potřeby. V naší půjčovně gastro zařízení naleznete vše potřebné: - konvektomaty - vodní lázně - grily - gastronádoby - talíře, příbory, hrnce a další. Díky gastronomického vybavení od firmy GAVONA bude vaše rodinná oslava, svatba či párty bez jediné chybičky.


Domácí, kuchyňské, zahradnické, chovatelské, potřeby-vše pro domácnost, zahradu, hobby

Domácí, kuchyňské, zahradnické, chovatelské, potřeby-vše pro domácnost, zahradu, hobby

Prodejna Zahradní technika Zdeněk Omelka Napajedla je zásobena i zbožím pro domácnost, hobby a zahradu. Domácí, kuchyňské, chovatelské i zahradnické potřeby u nás nakoupíte levněji než ve Zlíně. Doplňte si chybějící domácí, kuchyňské potřeby - prodáváme hrnce, pekáče, kastroly, talíře, sklenice, hrnečky, příbory, nože, vařečky, obracečky, demižony, kbelíky, plastové misky, krabičky, odměrky, kuchyňské váhy, mixéry, varné konvice, prádelní i odpadkové koše, chňapky a mnoho dalšího. Pro domácí kutily a hobby využití můžete pořídit i zahradnické potřeby-lopaty, rýče, nůžky, hadice, konve a drobné ruční nářadí-šroubováky, klíče, kleště, kladiva, sekery, pilky. V sortimentu naší prodejny najdete i drobné chovatelské potřeby - obojky, vodítka, pamlsky pro zvířata.