Mulčovač samochodný

Mulčovač samochodný

Bezproblémová ochrana lesních kultur před buření a výsek krajnic LC ve vlastní režii.
Veřejná zakázka vložena:
18.07.2022 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Lesy České republiky, s.p.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
190 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Lesy České republiky, s.p.

Zadavatel IČ:
42196451

Zadavatel ulice:
Přemyslova 1106/19, Nový Hradec Králové

Zadavatel PSČ:
500 08

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Hálová

Zadavatel telefon:
+420 956 999 508

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesycr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Travní traktory SECO s různým vybavením - seřízení a odzkoušení zdarma, servis

Travní traktory SECO s různým vybavením - seřízení a odzkoušení zdarma, servis

Jsme firma GARDENTECH z Brna a dodáváme travní traktory SECO české výroby. K těmto traktorům si vyberete vybavení podle vlastních požadavků a náhradní díly pořídíte vždy za výhodné ceny. Tyto traktory hojně využívají soukromí majitelé zahradních pozemků, městské a obecní komunální služby, a také sportovní kluby. Mezi nejžádanější traktory patří stroje Starjet pro pravidelné sečení a mulčování zatravněných ploch. Svou pozornost si získaly také malotraktory Goliath s pohonem 4x4, mechanickou uzávěrkou diferenciálu a pneumatikami se šípovým dezénem. Vynikající zvýšenou průchodností, a proto hravě zvládnou extrémně svažitý terén až do sklonu 35° či zanedbané plochy (zarostlé příkopy silnic, břehy rybníků se zvýšeným výskytem náletového dřeva a šípkových keřů). K tomuto modelu Vám poskytneme příslušenství pro celoroční použití. Provádíme odzkoušení a seřízení těchto traktorů zdarma včetně předprodejního servisu. Neváhejte a pořiďte si Váš vysněný traktor SECO právě u nás. Vybraný stroj Vám předvedeme a seznámíme Vás také s jeho obsluhu.


Sekačky na vysokou trávu - užiteční pomocníci při sekání vysoké trávy

Sekačky na vysokou trávu - užiteční pomocníci při sekání vysoké trávy

Skvělými pomocníky při sečení vyššího travního porostu jsou bubnové sekačky na vysokou trávu, které naleznete v naší prodejně zahradní techniky Zahrada Vysočiny. Sekačky na vysokou trávu Vám usnadní práci při sečení vysoké trávy především u středně velkých či velkých ploch určených k sečení. Mnohé ze sekaček na vysokou trávu jsou navíc opatřeny pojezdem, který Vám usnadní sečení vysoké trávy ve svahovitém terénu. V naší prodejně naleznete především sekačky na vysokou trávu značky Vari, předního výrobce zahradní techniky.


Robotické sekačky Husqvarna Automower od autorizovaného prodejce, zajištěna instalace i servis

Robotické sekačky Husqvarna Automower od autorizovaného prodejce, zajištěna instalace i servis

Autorizovaným prodejním, servisním a instalačním místem robotických sekaček Husqvarna Automower v regionu Uherské Hraditě je firma Albera Morava s.r.o. Strání. Máme mnohaleté zkušenosti s návrhem a instalací robotických sekaček. Kontaktujte nás a rádi se u Vás zastavíme k projednání vašich představ a možností instalace. Výhody robotické sekačky Husqvarna Automower: Sekání - Trávník sekají tři ostré nože, odstřižky trávy jsou jemné a drobné, zmizí v trávníku, kde působí jako hnojivo. Častým sekáním je pak dosaženo neustále krásného kobercového vzhledu trávníku. Dokonalý trávník bez práce - členitý pozemek, svažitý terén ani nepřízeň počasí robotickou sekačku nezaskočí. Členitost není na překážku - robotická sekačka si poradí s členitým nebo jinak neobvyklým tvarem trávníku. Žádný hluk - díky unikátnímu systému sečení a tichému motoru pracuje Automower velmi diskrétně, tiše a v čase, kdy si to přejete. Sekačka v mobilu - mobilní aplikace Automower® Connect umožňuje ovládat sekačku jedním prstem. Na svém telefonu můžete sledovat stav, sekačku zapnout, vypnout, měnit nastavení nebo monitorovat GPS polohu sekačky. Dostupné modely: - Husqvarna Automower 305 - skvělá volba pro menší zahrady - Husqvarna Automower 315 X - vhodná pro každou zahradu - Husqvarna Automower 435 X AWD (4x4) - ideální do svahu, náročného terénu.


Eshop stavební a zahradní kolečka Haemmerlin, Praha

Eshop stavební a zahradní kolečka Haemmerlin, Praha

Francouzská firma Haemmerlin je největší evropský výrobce stavebních, zahradních a speciálních koleček, trakařú, různých vozíků. Hlavní přednost těchto koleček je, že všechny podpěry nejsou svařeny, ale jsou šroubované, proto u těchto koleček nedochází k praskání svárů u podpěr korby nebo rámu, šroubový spoj je pružný, kdežto svár buď drží nebo praskne. Dodáváme, jak stavební kolečka pro profesionální použití, tak kolečka pro zahradu, především s plastovou korbou v různých barvách a hliníkovým rámem. Tato kolečka jsou velmi lehká (8kg), lehce ovladatelná, kolo je uloženo v ložiskách a proto jsou oblíbená především mezi ženami. Také nabízíme speciální kolečka pro chovatele koní a malého dobytka jako kozy, ovce. Tato kolečka mají buď plechovou nebo plastovou korbu a rám kolečka je už osazen dvěma koly uložených ve válečkových ložiskách. Kolečka nabízíme jak s nafukovacími koly, tak s koly z plné gumy, především pro použití v místech, kde hrozí snadné propíchnutí nafukovacího kola.


Prodej, renovace a servis traktorů ZETOR Velim

Prodej, renovace a servis traktorů ZETOR Velim

Naše firma Jan Kuchař – Velim se zabývá plnohodnotnou renovací použitých traktorů ZETOR Velim. Poskytujeme kompletní služby pro zájemce i uživatele techniky ZETOR Velim - zajišťujeme prodej traktorů, financování, servis, opravy, renovace a prodej náhradních dílů. Specializujeme se na prodej traktorů ZETOR Velim a náhradních dílů na traktory unifikované řady I, II, III. - prodej traktorů - opravy traktorů - renovace traktorů - renovace dílů


Prázdninová akce – zahradní vozík Shark Garden 680 zdarma k čtyřkolce Segway Snarler AT6

Prázdninová akce – zahradní vozík Shark Garden 680 zdarma k čtyřkolce Segway Snarler AT6

Plánujete si pořídit kvalitní čtyřkolku Segway a líbilo by se Vám mít k tomu dárek zdarma? V tom případě se obraťte na společnost Pavel Palme - Centrum čtyřkolek a zahradní techniky, která dodává tyto čtyřkolky po celé České republice a současně Vám zdarma přidá zahradní vozík v rámci prázdninové akce. Prázdninová akce se týká čtyřkolky Segway Snarler AT6, která má skvělý vzhled, silný motor a výborné schopnosti v terénu. Při koupi čtyřkolky je zdarma dodán zahradní vozík Shark Garden 680, který má vysokou nosnost a robustní konstrukci.