Zajišťování provozu a poskytování pravidelného běžného servisu v budovách ÚMG

Zajišťování provozu a poskytování pravidelného běžného servisu v budovách ÚMG

Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázka na zajištění servisních služeb v místě plnění (v budovách Zadavatele, v areálu ústavů Akademie věd, na adrese Vídeňská 1083, 142 20 Praha 4). Předmětem plnění je úplatné poskytování služeb spočívajících v kontinuálním zajišťování provozu a poskytování běžného servisu a v pravidelném provádění běžné údržby v budovách Zadavatele.
Služby a činnosti se týkají zejména těchto oblastí: vzduchotechnika, ústřední vytápění, elektroinstalace, MaR, hospodářství dH2O, hospodářství a rozvody CO2, vakuum, stlačený vzduch, technologické chlazení, přečerpávací stanice. Bližší požadavky na obsah a rozsah poskytovaných servisních služeb a činností je v podrobnostech uveden v příloze č. 3 ZD (která bude tvořit přílohu č. 1 smlouvy). S vybraným dodavatelem bude uzavřena servisní smlouva na dobu 4 let nebo do vyčerpání částky rovnající se celkové nabídkové ceně, podle toho, co nastane dříve.
Veřejná zakázka vložena:
18.07.2022 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
17 200 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.

Zadavatel IČ:
68378050

Zadavatel ulice:
Vídeňská 1083

Zadavatel PSČ:
142 00

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
JUDr. Eva Macháčková

Zadavatel telefon:
+420 296 443 135


Zadavatel web:
http://www.img.cas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Transformovny a rozvody jejich rekonstrukce a výstavba. Okamžitý servis a revize.

Transformovny a rozvody jejich rekonstrukce a výstavba. Okamžitý servis a revize.

Pokud potřebujete vystavět rozvodnu nebo transformovnu, neváhejte a obraťte se na nás, na firmu ELMONT GROUP, a.s., sídlí v Brně, která poskytuje služby v oblasti rekonstrukcí a výstavby transformoven a rozvoden. Rozvodné sítě pro venkovní i vnitřní použití od firmy ELMONT GROUP, a.s. v Brně. Provádíme realizace a rekonstruujeme rozvodná zařízení pro přenosové a rozvodné sítě, pro rozvodny a transformovny 6 kV, 22 kV, 35 kV ve venkovním i vnitřním provedení. Rekonstruujeme a vystavujeme skříňové rozvaděče VN od všech výrobců, dále pak kobkové rozvodny, kabeláže VN, přípojky, které se používají na napájení objektů a závodů elektrickou energií.Zajistíme také údržbu i servis rozvoden i transformoven. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Elektroinstalace v lištách – estetické, ekonomické a nenáročné řešení

Elektroinstalace v lištách – estetické, ekonomické a nenáročné řešení

Společnost Elektrikář Erben provádí instalaci elektrických rozvodů klasickou cestou, ale také v PVC lištách. Toto řešení bere ohled na estetické provedení, tak aby nebyl narušen vzhled bytu. Lišty se umisťují většinou u podlahy, kde jsou skryty za nábytkem, případně u stropu. Toto řešení je pro zákazníka výhodnější nejen finančně, ale také i s ohledem na snížení prašnosti prací oproti instalaci tzv. pod omítku. I samotný úklid je po provedení elektroinstalace v lištách méně náročný. Další výhodou je, že instalaci v lištách lze provádět postupně po jednotlivých místnostech, tak aby mohl zákazník i během prací byt užívat s co nejmenším omezením. Pokud tedy hledáte způsob, jak vyřešit elektroinstalaci s co nejmenší zátěží, za dobrou cenu a záleží Vám i na vzhledu, pak využijte elektroinstalaci v lištách od společnosti Elektrikář Erben z Prahy 5!


Nabídka práce revizního technika elektro - zaměstnání v oboru elektro

Nabídka práce revizního technika elektro - zaměstnání v oboru elektro

Rádi no našeho týmu přijmeme nové pracovníky na tyto pozice: - elektrikář, elektromontér - elektrikář - revizní technik elektro - technik elektro - příprava a rozpočty Naše firma se zabývá elektromontážními pracemi pro firmy, podnikatele i právnické osoby. Požadujeme vyučení v oboru a minimálně tři roky praxe. Samozřejmostí je pak pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a pozitivní přístup k práci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám zodpovíme další dotazy na osobním pohovoru. Staňte se součástí stabilní české firmy, která je na českém trhu již od roku 1992.


Elektrotechnické zařízení a systémy, kabeláže pro LAN nebo Wi-fi a diagnostiky od Reelgate s.r.o.

Elektrotechnické zařízení a systémy, kabeláže pro LAN nebo Wi-fi a diagnostiky od Reelgate s.r.o.

Zajistí pro Vás vše v oblasti elektrotechnických zařízení od silnoproudých a slaboproudých systému elektrotechniky po měření a diagnostiku. Profesionálem ve svém oboru s více jak dvaceti lety zkušeností je společnost Reelgate s.r.o. z Ostravy. Společnost Reelgate s.r.o. z Ostravy zajišťuje kompletní služby v oblasti dodávky, montáže a servisu elektrotechnických zařízení. S týmem pravidelně odborně školených zaměstnanců a tou nejlepší a nejmodernější technologií jsou špičkou ve svém oboru. V jejich službách najdete: - vypracování projekční činnosti (od návrhů po stavební povolení pro systémy DÚR, DOS, DSP, pro energetické stavby do 100 kV, vypracování rozpočtu ....) - dodávky a montáže silnoproudých a slaboproudých systémů a zařízení NN, VN, VVN - vývoj a servis pro řídící systémy pro teplotu, průtok, tlak nebo váhu a jejich repase - dodávka a montáž síťových a nesíťových kabelů pro LAN, WAN, Wi-Fi - měření kvality elektrické energie dle ČSN a mnohé další služby. Pro celkovou nabídku služeb se neváhejte podívat na webové stránky spolenčosti.


Elektromontáže a elektromontážní práce

Elektromontáže a elektromontážní práce

Sháníte firmu zabývající se elektromontážními pracemi v oblasti kabelových a venkovních rozvodů NN, VN, VO, MR a distribučních trafostanic? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše společnost provádí montáže, opravy a rekonstrukce elektromontáží a kabelů nízkého i vysokého napětí. Montujeme trafostanice, veřejné osvětlení i domovní přípojky. Zajistíme montáž, opravu a údržbu vyhrazených elektrických zařízení OKEČ 4222. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Voda, plyn, topení a kanalizace Vyškov – kompletní dodávka staveb a bohaté zkušenosti

Voda, plyn, topení a kanalizace Vyškov – kompletní dodávka staveb a bohaté zkušenosti

Na trhu působíme už více jak 30 let a dokážeme si poradit téměř s čímkoliv. Vyčistíme vodovod, kanalizaci nebo odpad, zařídíme kompletní dodávku staveb v oboru plyn, voda a kanalizace. Provádíme ruční výkopy a bourací práce a pomůžeme vám také s vyklízením objektů. Je toho opravdu mnoho co umíme. Kromě toho nabízíme příznivé ceny, a hlavně kvalitní služby. Podívejte se na naše webové stránky, kde naleznete aktuální ceník nebo nás kontaktujte na telefonním čísle. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.