Poptávám realizaci vodotěsné šachty k bazénu

Poptávám realizaci vodotěsné šachty k bazénu

Poptávám realizaci vodotěsné šachty k bazénu velikosti 4 m x1, 6 m x 1 m.
Poptávka byla vložena dne:
18.07.2022 08:59

Platnost poptávky:
18.08.2022 08:55

Kontaktní osoba:
Igor

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 992 187

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastový bazén + zdarma kompletní izolace, ruční vysavač a chemie

Plastový bazén + zdarma kompletní izolace, ruční vysavač a chemie

Plastový bazén je co se týče životnosti, požadavků na údržbu, kvality a užitku jednou z nejlepších voleb pro rodinné zahradní bazény. Když jej navíc objednáte od tradičního českého výrobce Bazény Kostelec (dríve Polman), máte záruku vysoké kvality. Tato společnost totiž vyrábí plastové bazény na přesném NC stroji, což je oproti ručnímu svařování zárukou dokonale hladkých spojů. Rozdíl je vidět i pouhým okem. Díky tomu se na dně bazénu neusazují tak velké nečistoty. Také cena plastových bazénů od společnosti Bazény Kostelec Vás milé překvapí. Každý rok jsou pro Vás připraveny akční bazénové sety vč. zastřešení a řada bonusů. Aktuálně se jedná například o kompletní izolaci bazénu zdarma a navíc, abyste mohli bazén začít ihned plně využívat, dostanete také chemii a ruční vysavač. Nevěříte? Kontaktujte firmu Bazény Kostelec, která sídlí nedaleko od Prahy a získejte kvalitní bazén za skvělou cenu!


Výrobce bazénů - sklolaminátový, laminátový bazén v různých barvách včetně montáže, levná doprava

Výrobce bazénů - sklolaminátový, laminátový bazén v různých barvách včetně montáže, levná doprava

Pokud vybíráte bazén a rozhodli jste se pro laminátový, oslovte v regionu Jihomoravský kraj firmu BIO-NANO-TECH ze Strážnice u Hodonína, která dodá sklolaminátové bazény české výroby. Jako výrobce bazénů, zajistíme i levně dopravu a montáž. Mezi sklolaminátovými bazény jsou znatelné rozdíly v kvalitě, životnosti i dalších parametrech, proto je vhodné držet se osvědčené technologie, která je spolehlivá a obsluha je jednoduchá. V BIO-NANO-TECH máme s výrobou více než 20 let zkušeností, používáme pouze nejkvalitnější materiály, laminátový bazén můžete vybírat v různých barvách. Navíc zajistíme i technickou podporu včetně poradenství, což ocení každý zákazník.


Servis bazénů - jarní zprovoznění bazénů Vsetín, kontrola bazénu po technické stránce, čištění

Servis bazénů - jarní zprovoznění bazénů Vsetín, kontrola bazénu po technické stránce, čištění

Představujeme Vám firmu AZS Černoch z okresu Vsetín, která svoji činnost zaměřila na jarní zprovoznění bazénu jako nezbytný start před blížící se koupací sezónou. V rámci svých nabízených služeb se tak věnujeme kontrole kompletních komponentů, které bazén a jeho technické zázemí obsahuje. Naše firma AZS Černoch z okresu Vsetín provádí vyčištění bazénu, doplnění chybějící vody a první ošetření vody po zimním období. Potřebujete pomoct s prvním zprovozněním bazénu? Těšíte se na koupání v bazénu a chcete ho mít v perfektním stavu? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vysoká 32, Lešná, Vsetín.


Bazénové příslušenství za akční ceny – chemie, čerpadla a písek do filtrací

Bazénové příslušenství za akční ceny – chemie, čerpadla a písek do filtrací

Letní sezóna je tady a Vám stále chybí písek do filtrace nebo hadice a nechcete za to utrácet mnoho peněz? V tom případě se obraťte na společnost KOVER, spol. s r.o., která má bazénové příslušenství za akční ceny. Za akční ceny zakoupíte bazénovou chemii, čerpadla, písek do filtrace, hadice různých průměrů, bazénové PVC-U trubky a mnoho dalšího. Neváhejte a nakupte u nás za bezkonkurenční ceny ještě dnes!


Prodej a montáž bazénových čerpadel, údržba a servis bazénů

Prodej a montáž bazénových čerpadel, údržba a servis bazénů

Sháníte kvalitní bazénová čerpadla a nevíte na koho se obrátit? Potřebujete jednorázový či pravidelný servis a kontrolu bazénových technologií? Neváhejte oslovit naši firmu OK POOL CZ s.r.o. Jsme profesionálové a máme mnohaleté zkušenosti v oboru bazénových technologií. Navrhujeme a realizujeme bazénové technologie více než 10 let. Koupě kvalitního čerpadla, odborná montáž a servis vám zajistí dlouholetý provoz. Prodáváme a montujeme bazénová čerpadla velmi kvalitního německého výrobce Speck Pumpen, dodáváme také náhradní díly. Zajistíme kontroly a údržbu bazénových technologií, pročistíme zařízení, seřídíme vše potřebné, zkalibrujeme snímací sondy. Zajistíme i rozbor vody a dodáme potřebnou chemii a desinfekční prostředky.


Roleta na bazén neboli lamelové zakrytí bazénu pro design, bezpečnost i praktičnost

Roleta na bazén neboli lamelové zakrytí bazénu pro design, bezpečnost i praktičnost

Automatické lamelové zakrytí bazénu, často jednoduše nazývané roleta na bazén, může být umístěno buď na kraji bazénu, nebo může být zabudováno přímo do bazénového tělesa. Hlavní výhody rolety na bazén 1. Design Zakrytí je estetické a minimalistické, hodí se pro všechny typy bazénů 2. Bezpečnost Zaručuje bezpečnost domácích zvířat i dětí - lamelové zakrytí je testováno na zatížení do 100 kg 3. Praktičnost chrání bazén proti znečištění z okolního prostředí zabraňuje zbytečnému úniku tepla prodlužuje koupací sezónu u venkovních bazénů snižuje náklady na ohřívání vody v bazénu redukuje potřebu chemických přípravků pro udržení kvality vody Navíc je bazén s roletou připraven na plavání během 2 – 3 minut a za stejnou dobu je i spolehlivě zabezpečen proti pádu, nečistotám, ale i proti odparu vody a udržuje teplotu vody. Pokud tedy hledáte designové, bezpečné a zároveň praktické řešení pro zakrytí Vašeho bazénu, kontaktujte společnost Bazény Desjoyaux a žádejte lamelovou roletu na bazén!