Hledám práci v Ostravě

Hledám práci v Ostravě

Hledám práci teď od července v Ostravě. Mělo by jít o doplňování zboží v obchodech Makro, Albert atd. Případně úklid v domácnostech.
Poptávka byla vložena dne:
18.07.2022 08:50

Platnost poptávky:
18.08.2022 08:49

Kontaktní osoba:
Petr Opěla

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 190 152

Předpokládaná cena:
160 Kč

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Personální agentura Ostrava – kompletní služby a 30 let zkušeností na evropském trhu

Personální agentura Ostrava – kompletní služby a 30 let zkušeností na evropském trhu

Nabízíme kompletní personální služby a máme ověřenou databázi kandidátů. Dokážeme převzít náročné procesy, a tak se budete moci soustředit na zvýšení vaší produktivity. Poskytujeme poradenství v rámci dlouhodobého náboru, dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám a můžeme dočasně přidělit zaměstnance nebo se postaráme o náročnou administrativu. Naše personální agentura Trenkwalder se nachází v Ostravě. Neváhejte se na nás v případě potřeby obrátit.


Personální agentura zajistí pracovníky pro strojařský a nástrojařský průmysl - CZECHMAP s.r.o.

Personální agentura zajistí pracovníky pro strojařský a nástrojařský průmysl - CZECHMAP s.r.o.

Hledáte práci nebo naopak sháníte zaměstnance? Pak se můžete podívat na nabídku služeb od společnosti CZECHMAP s.r.o., která se nachází v Hetlíně v okrese Kutná Hora. Společnost nabízí služby v oblasti personalistky a jako personální agentura zajistí pracovníky pro strojařský a nástrojařský průmysl. Hlavní prioritou společnosti je především dobře odvedená práce a spokojenost jak na straně zaměstnavatele, tak na straně zaměstnanců. Pokud se chcete dozvědět více, pak se neváhejte obrátit na společnost CHZECHMAP s.r.o., která Vám ráda zodpoví Vaše veškeré dotazy.


Personální agentura pro dělnické profese - práce pro dělníky, svářeče, obráběče

Personální agentura pro dělnické profese - práce pro dělníky, svářeče, obráběče

Hledáte práci ve strojírenském oboru? Obraťte se na agenturu práce Personal fabric, která Vám s tím pomůže. Jsme personální agentura, která zajišťuje pracovní místa pro dělnické profese jako je svářeč, obráběč, soustružník, zámečník, brusič, frézař CNC strojů, lakýrník, svářeč, stolař, skladník, nástrojář, podlahář, elektromechanik, jeřábník, elektrikář, operátor výroby, manipulační dělník a další. Pokud hledáte pracovníky pro svou firmu či společnost, doporučíme Vám ty nejvhodnější pro dané pracovní pozice. Vzhledem k množství spokojených klientů a dlouholetým zkušenostem, které máme, se řadíme na špičku personálních agentur, proto využijte našich služeb při zprostředkování zaměstnání.


Obsluha CNC frézy, zkušený frézař - hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění

Obsluha CNC frézy, zkušený frézař - hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění

Pracovali jste jako frézař, máte dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a hledáte zaměstnání na plný pracovní úvazek? Pak je tato pozice určená právě pro vás! Požadavky: - vzdělání SOU - vyučení obráběč kovů, - znalost čtení výkresové dokumentace, - znalost programování strojů, - alespoň dva roky praxe v daném oboru, - profesionální přístup, - zodpovědnost, - spolehlivost, - výhodou znalost řídících systémů Sinumeric a Acramatic. Hlavní pracovní poměr: - 25.000 Kč čistého za měsíc (120,-/hod, po zaučení 140,-/hod.), - dlouhodobé a stabilní uplatnění, - kariérní růst, - ubytování zdarma, - denní dieta (166 Kč). Zvolte si práci, která vás bude bavit a navíc bude dobře ohodnocena!


Personální agentura, vyhledávání a výběr zaměstnanců, manažerů

Personální agentura, vyhledávání a výběr zaměstnanců, manažerů

Jsme personální agenturou, která je na trhu již řadu let a patříme k nejdéle působícím agenturám v Moravskoslezském kraji. Mezi naše hlavní zásady patří diskrétnost, spolehlivost, individuální přístup a profesionální jednání. Pomáháme nalézt kvalitní pracovní pozici všem manažerům, technikům, specialistům a pracovníkům pro nové investory a poradenské služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Pro zaměstnavatele poskytujeme výběr a vyhledávání zaměstnanců, kompetenční modely, průzkumy názoru zaměstnanců, audit řízení lidských zdrojů, teambuilding, outplacement, tréninky a další. Pro uchazeče o pracovní pozice nabízíme rady pro pohovory a výběrová řízení, individuální trénink technik hledání pracovního místa a kariérový koučink. Pomůžeme Vám při hledání nového zaměstnání a růstu Vaši pracovní kariéry.


Pracovní agentura, s kterou získáte spolehlivého zaměstnance

Pracovní agentura, s kterou získáte spolehlivého zaměstnance

V obou případech Vám může pomoci naše společnost AGENTURA PLUS, spol. s r.o. Specializuje na poskytování služeb v oblasti HR již více jak 20 let. Na nás se můžete spolehnou. Pokud jste osoba hledající vhodné uplatnění na trhu práce tak neváhejte a zaregistrujte se na našem webu nebo nás můžete navštívit na jedné z našich poboček. Pro naše zákazníky vyhledáme nejvhodnější pracovníky na dané pozice dle specifikace. Jsme schopni se přizpůsobit individuálním potřebám. Nabízíme jak dlouhodobou spolupráci, tak krátkodobé zástupy pracovních pozic. V případě zájmů o jakoukoliv spolupráci nás neváhejte navštívit v Praze, Brně, Hradci Králové, Kladně, Olomouci, Ostravě či Plzni.