Prípravné trhové konzultácie - nákup kolesových bagrov a ich prídavných zariadení

Prípravné trhové konzultácie - nákup kolesových bagrov a ich prídavných zariadení

Predmetom obstarávania je osem (8) kusov nových kolesových bagrov a ich prídavné zariadenia. Požaduje sa kolesový bager s deleným výložníkom zloženým z min. 3 častí a prídavnými zariadeniami pre vykonávanie prác v rámci rekonštrukcií a opráv ciest a verejných komunikácií, ako frézovanie, sekanie, zametanie materiálu, nakladanie materiálu, frézovanie priekop a taktiež kosenie a mulčovanie.
Veřejná zakázka vložena:
22.06.2022 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Košického samosprávneho kraja

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Košického samosprávneho kraja

Kontaktní osoba:
Ing. Svetlana Valentová

Zadavatel telefon:
+421 557 860 041


Zadavatel web:
https://www.scksk.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144400-2
Vozidlá na údržbu ciest

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mobilní drtiče, třídiče, podvalníky, dopravníky, strojů pro drcení a třídění nerostných surovin

Mobilní drtiče, třídiče, podvalníky, dopravníky, strojů pro drcení a třídění nerostných surovin

Představujeme Vám firmu INGES spol. s r. o. z Prahy, která prodává a provádí servis mobilních drtičů, třídičů pro zpracování nerostných surovin a demoličních sutí značek McCloskey, Portafill a Extec a také silničních, zemědělských a lesnických podvalníků Damco. Již od roku 2009 je společnost INGES spol. s r. o. výhradním zástupcem pro Českou republiku. Pro stroje McCloskey a EXTEC poskytujeme servis a dodávku náhradních dílů s nejširším sortimentem. Veškeré nabízené techniky jsou té nejlepší kvality. Poskytnutí záručního servisu je naprostou samozřejmostí. Firma provádí také geologicko-průzkumné práce pro všechny druhy staveb.


Autojeřáb DEMAG CITY AC 25T - pronájem

Autojeřáb DEMAG CITY AC 25T - pronájem

Potřebujete zajistit pronájem autojeřábu? Pokud možno za rozumnou cenu i s vyškoleným řidičem? Neváhejte kontaktovat společnost REKOS Olomouc. Manipulace s autojeřábem je velice snadná. Pro více informací neváhejte kontaktovat pana Jurkoviče na telefonním čísle 777 021 332. Vlastnosti autojeřábu DEMAG CITX AC 25T: - rok výroby 1997 - nové pneumatiky značky Michelin - nosnost 25T/3m - hák s břemenem 38, 5/37 - pohon kol 4x4x4 - výška 3m - délka 8,4m/6, 7m - žlutá barva. Autojeřáb a ostatní stavební mechanismy pronajímáme po celé České republice včetně obsluhy.


Práce s autojeřáby a pronájem autojeřábů od kvalitní firmy za dostupné ceny

Práce s autojeřáby a pronájem autojeřábů od kvalitní firmy za dostupné ceny

Naše brněnská firma Autojeřáby Velčovský se již déle než 21 let zabývá jeřábnickými pracemi a pronájmem autojeřábů. Nabízíme práci s autojeřáby Tatra AD 28, mobilní jeřáby Demag AC40 City a Liebherr LTM1050 s nosností do 50 ti tun. Jeřábnické práce a pronájem autojeřábů provádíme na přání zákazníka i o víkendech a svátcích. Svou pracovní dobu přizpůsobíme Vašim požadavkům! Autojeřáby můžete rezervovat na tel. 602 766 710. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte v Brně na ulici Vídeňská. Kompletní nabídku autojeřábů a plošin naleznete na webových stránkách.


Teleskopické autojeřáby s natáčecími nápravami - půjčovna, pronájem

Teleskopické autojeřáby s natáčecími nápravami - půjčovna, pronájem

Hledáte půjčovnu či si chcete pronajmout teleskopický autojeřáb? Pak kontaktujte půjčovnu autojeřábů Velčovský, který pronajímá v Brně a jeho širokém okolí teleskopické autojeřáby a montážní plošiny. Autojeřáby Tatra AD 28 Teleskopický autojeřáb na podvozku Tatra 815. Velká terénnní dostupnost. -délka autojeřábu 10, 75, šířka 2, 5 m, výška 3, 42 m, hmotnost 28, 3 t, maximální nosnost 28 t, délka teleskopického výložníku 26 m, délka ramene i s nástavcem 31, 2 m. Autojeřáb Demag AC 40 City -teleskopický mobilní jeřáb na speciálním podvozku Demag typ City. Nejmenší možný podvozek pro autojeřáb s nosností do 40 tun. Tento autojeřáb je vhodný do stísněných prostor. Autojeřáb Liebherr LTM 1050 -nosnost do 50 tun. Podvozek vyniká stabilitou při práci a velkou terénní dostupností, má natáčecí všechny nápravy. Délka výložníku je 38 m.


Autojeřáb LIEBHERR - pronájem autojeřábů včetně posádky

Autojeřáb LIEBHERR - pronájem autojeřábů včetně posádky

Pořebujete si pujčit autojeřáb a hledáte firmu, která půjčuje autojeřáb LIEBHERR s nosností 50t a teleskopickým výložníkem? Pak neváhejte a kontaktujte firmu Autojeřáby a Plošiny Velčovský v Brně. Brněnská firma Autojeřáby Velčovský se zabývá pronájmem autojeřábů značky LIEBHERR, včetně posádky. Autojeřáb Liebherr LTM 1050 s nosností do 50 tun má podvozek s vynikající stabilitou při práci a docela velkou terénní dostupností. Délka teleskopického výložníku je 38m a všechny nápravy jsou natáčecí. Objednat autojeřáb LIEBHERR si můžete i telefonicky. Rádi Vám s výběrem poradíme. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu na Vídeňské ulici v Brně. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Vrtací zařízení pro hydraulické bagry České Budějovice

Vrtací zařízení pro hydraulické bagry České Budějovice

Vrtací zařízení pro hydraulické bagry vyrábí v Českých Budějovicích firma Wimmer International. Zákazníkovi můžeme nabídnout kromě jiného i širokou škálu vrtacího nástavbového nářadí, které má spoustu výhod: - z hydraulického bagru vrtačka - maximální flexibilita - 360°, T-modely výklopné do 90° - vlastní proudu bez nutnosti elektrické přípojky - sériové rádiové dálkové řízení, automatika proti příklepu naprázdno - jištění proti propadnutí do dutiny - naviják hadic možný od modelu AB 2000 - komplexní řešení včetně kompresoru a odsávačky. Volitelně si můžete vybrat SPS vrtací automatiku a dálkové hlídání. Vhodné také pro vrtání s kladivem v díře. Pro více informací navštivte naše webové stránky.