Domov pro seniory Praha - Petrovice

Domov pro seniory Praha - Petrovice

Předmětem plnění je provedení stavebních prací a s nimi souvisejících dodávek a služeb za účelem přístavby ke stávajícímu objektu a stavební úpravy objektu č.p. 328 na ul. Jakobiho, Praha 10 - Petrovice, č.parc. 432/58, 432/59 k.ú. Petrovice, obec Praha, se změnou v užívání objektu na Domov pro seniory.
Veřejná zakázka vložena:
22.06.2022 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská část Praha-Petrovice

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha-Petrovice

Zadavatel ulice:
Edisonova 429/28

Zadavatel PSČ:
109 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Emil M. Švorc

Zadavatel telefon:
+420 602 432 442

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.prahapetrovice.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

Budete stavět nový dům a máte trable s výběrem stavební společnosti? Hledáte firmu, která vám pomůže s rekonstrukcí? Spojte se s námi se spolehlivým dodavatelem stavebních prací, který je na trhu již 30 let. Ve výčtu nabízených služeb najdete vše spojené se stavbou ať už rodinného domů, průmyslového objektu nebo s rekonstrukcí bytových jednotek. Tvoříme krásné exteriéry a ještě krásnější interiéry. Za tři desítky let existence máme spousty zkušeností a ty nejlepší reference. Chcete tedy stavět v klidu bez žádných problémů. Zvolte si nás, v Havax a.s. Najdete nás v Liberci, na ulici Ruprechtická. Je zde možnost se spojit i přes e-mail nebo telefon a následně si domluvit osobní setkání.


Plánovaná výstavba rezidenčního domu MyMozart Smíchov – developerský projekt IP INVEST

Plánovaná výstavba rezidenčního domu MyMozart Smíchov – developerský projekt IP INVEST

Pak je právě pro Vás vhodná plánovaná výstavba rezidenčního domu na Smíchově, kterou zrealizuje IP INVEST. K dispozici bude 152 bytů o velikosti 1kk a 2kk. Pokud se nechcete o nic starat, další výhodou je plná vybavenost bytů, takže se můžete rovnou nastěhovat. To ocení hlavně mladí lidé a nejen to, do centra to budete mít jen kousek a když nebudete chtít jít pěšky, velmi blízko je také stanice metra. Nesmí zde chybět ani trochu té přírody, proto v těsné blízkosti je park Mrázovka nebo Sacre Coeur. Takže jestli nepospícháte na nové bydlení a radši si počkáte na něco opravdu výjimečného tak výstavba MyMozart je ta správná volba. K dispozici kromě bytů budou také firemní prostory a to v přízemí nebo v devátém patře se soukromou terasou a výhledem na Prahu.


Zdravé bydlení v žádané lokalitě - nízká energetická náročnost budov

Zdravé bydlení v žádané lokalitě - nízká energetická náročnost budov

Hledáte moderní a úsporné bydlení? Pak právě pro Vás je určen projekt Slunečná alej - rodinné domy v Nové Chýni. Bydlete v žádané lokalitě Praha-západ a pořiďte si dům, který vám bude skutečně vyhovovat, a kde si budete žít jako v bavlnce. Volte nízkou energetickou náročnost budov namísto klasického bydlení s vysokými náklady za energie. Každý dům z projektu představuje inteligentní bydlení, například s nízkou spotřebou tepla na vytápění. Ta se pohybuje od 35 - 40 KW/m2 za jeden rok. Dům disponuje chytrými technologiemi, jež vám zaručí zdravý způsob bydlení. Například měření úrovně CO2 umožňuje výměnu vzduchu za čerstvý. V domě si můžete optimalizovat úroveň vlhkosti a regulovat teplotu v zimním, ale i letním období. Zkrátka vše si nastavíte tak, jak potřebujete.


Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Odborné služby realizace staveb bytových a komerčních prostor v Praze a okolí včetně stavebního dozoru, zajištění přípravy samotného projektu a právních služeb až po samotnou kolaudaci nabízí významná obchodní firma Service Financial s.r.o. Firma Service Financial s.r.o. garantuje tým zkušených odborníků, spolehlivost, profesionální služby a hladký průběh výstavby od projektu až po konečnou kolaudaci a předání. Svěřte realizaci stavby bytových domů nebo komerčních prostor profesionálům z firmy Service Financial s.r.o. a vše se stihne v termínu.


Opláštění a větrané fasády nejen rodinných domů –  práce odborníků s kvalitním materiálem

Opláštění a větrané fasády nejen rodinných domů – práce odborníků s kvalitním materiálem

Máte zájem o novou fasádu z kvalitních materiálů nebo Vaše současná potřebuje opravit? V tom případě se obraťte na společnost Brozire s.r.o. z Ostravy, která se o tyto činnosti postará i v Karviné, Opavě, Frýdku-Místku nebo v Novém Jičíně. Mezi metody oprav budov se řadí opláštění formou skládaného pláště a používá se u administrativních a reprezentativních budov. Dále se jedná o fasádu z cementovláknitých desek, která je odolná proti hnilobě a plísním. V neposlední řadě společnost Brozire s. r. o. realizuje fasády z alucobondových desek s dlouhou životností a vhodné pro novostavby i rekonstrukce. Neváhejte a kontaktujte nás!


Výstavba a prodej nadstandardních domů s velkými pozemky - projekt Slunečná alej

Výstavba a prodej nadstandardních domů s velkými pozemky - projekt Slunečná alej

Chcete si pořídit dům v klidné lokalitě a poblíž hlavního města? Představujeme Vám nový projekt Slunečná alej – rodinné domy, který realizuje výstavbu a prodej sedmi nadstandardních domů s velkými pozemky. Domy se nachází v klidné obci Nová Chýně v okrese Praha – západ. Výhodou je výborná dopravní dostupnost, kdy se za 10 min dostanete ke stanici metra Zličín, na letiště Václava Havla či do samotného centra města. V těsné blízkosti obce se také nachází škola, školka, supermarket a zdravotní středisko. Zděné rodinné domy z projektu Slunečná alej představují nízkoenergetický a inteligentní způsob bydlení. Součástí jsou pokročilé technologie, a to kamerový systém, centrální vysavač, tepelná čerpadla pro rekuperaci tepla, rekuperační jednotka se zvlhčovačem vzduchu a elektricky ovládané venkovní žaluzie. Každý dům má terasu, garáž a prostorný pozemek, který je zasazen do terénu tak, aby poskytoval co možná největší soukromí. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.