Poptávám výměnu skla u hodinek

Poptávám výměnu skla u hodinek

Poptávám výměnu skla u hodinek BT bentime 1-1-HYA280C. Jaká by byla cena děkuji Štajnc
Poptávka byla vložena dne:
21.06.2022 12:06

Platnost poptávky:
21.07.2022 12:03

Kontaktní osoba:
Štajnc

Kontaktní email:

Okres:
Litoměřice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hodinářství Moučka  Praha  - spustili jsme pro vás nové webové stránky​​​​!

Hodinářství Moučka Praha - spustili jsme pro vás nové webové stránky​​​​!

Jsme česká rodinná firma, která se specializuje na prodej, servis a záruční servis dámských, pánských i dětských hodinek. Jsme oficiálním distributorem značek IRON ANNIE, ZEPPELIN, TACS IMAGE, L. KENDALL, ROTOBOX, ROSENTHAL. Jsme jediným oficiálním distributorem značky RIOS v ČR. Prodáváme RIOS řemínky na hodinky, které jsou vyrobeny z nejkvalitnější telecí nebo hovězí kůže. Jedná se pouze o ručně, řemeslně zpracované řemínky s velkým důrazem na detail. Nabízíme rychlé dodání a záruční a pozáruční servis. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Najdete nás na Praze 3, v Přemyslovské č.13 na Vinohradech.


Výkup hodinek, hodinky Prim - Opava, Kravaře

Výkup hodinek, hodinky Prim - Opava, Kravaře

Vykupujeme veškeré typy a značky hodinek. Retro hodinky z období socialismu. Výkup: - veškeré hodinky - staré mechanické (natahovací) hodinky - náramkové hodinky - kapesní hodinky - mechanické hodinky - všechny typy a značky - např. Spartak, Prim, Ruhla, Doxa, GUB Glashütte, Omega, Longines, Zenith, Poljot, Strela, Pobeda,IWC Shaffhausen, TAG Heuer, apod. - jdoucí i nejdoucí - v jakémkoliv stavu. Kvalitní hodinky zvlášť oceníme. Platí stále. Přijedeme. Platba hotově. Volejte hned 723000350


Výkup zlata v jakémkoliv množství – zlaté šperky, hodinky, mince, zubní zlato, slitky

Výkup zlata v jakémkoliv množství – zlaté šperky, hodinky, mince, zubní zlato, slitky

Uvažujete o prodeji zlatých hodinek nebo mincí? Chcete prodat zlaté šperky nebo zubní zlato za nejlepší ceny v okolí? Navštivte Klenotnictví LUCIE GOLD ve Znojmě, kde od Vás odkoupí jakékoliv množství zlata za nejlepší výkupní ceny tohoto drahého kovu v regionu. V našem klenotnictví vykupujeme zlato a zlaté výrobky, jako jsou hodinky, mince, zlaté šperky nebo zlaté slitky. Odkoupíme od Vás i zubní zlato nebo stříbro a výrobky z něj. Pokud chcete nacenit zlato, které máte doma, neváhejte nás navštívit naši pobočku na adrese Kovářská 4 ve Znojmě.


Opravy a servis budíků, nástěnných hodin , dámských a pánských hodinek

Opravy a servis budíků, nástěnných hodin , dámských a pánských hodinek

Zlobí Vás špatně fungující budík? zastavují se Vám hodiny, ikdyž jste vyměnili baterii? Potřebujete opravit rozbité hodinky? Jakýkoliv problém se všemi typy hodin za Vás vyřeší ve Zlatnické dílně Radka Horníčková v Ivančicích. V naší zlatnické dílně se zaměřujeme na veškerý servis a opravy hodin, a to: - Dámských, pánských a dětských hodinek - Budíků - Nástěnných hodin apod. Hodinářské práce a servis provádíme u všech typů a značek hodin! Neváhejte a zavítejte do našeho hodinářství v Ivančicích.


Výkup starožitných hodinek Prim, Omega, Longines včetně příslušenství - odhad ceny zdarma

Výkup starožitných hodinek Prim, Omega, Longines včetně příslušenství - odhad ceny zdarma

Leží Vám doma v šuplíku staré hodinky? Uvažujete co s nimi? Jsem sběratel starožitných předmětů a rád od Vás v Opavě, Ostravě vykoupím nevyužité hodiny a hodinky. Mám zájem o retro předměty a předměty z období socialismu. Zaměřuji se na kapesní, mechanické a náramkové pánské hodinky, nástěnné, krbové nebo podlahové hodiny. Může jít o značky Prim, Omega, Longines, Poljot, Raketa, LDH, Pobeda, Zenith, TAG Heuer, Spartak a další výrobce. Máte poškozené hodinky? Nevadí, vykoupím je od Vás v jakémkoliv stavu, přičemž fungující komponenty použiji na náhradní díly. K hodinkám vykoupím krabičky, paragony, záruční listy, reklamy a další originální příslušenství. Váháte, zda hodinky opravdu prodat? Chcete znát jejich hodnotu? Zavolejte na telefonní číslo 723000350, já za Vámi osobně přijedu a stanovím odhad ceny zdarma. Za některé typy hodinek můžete obdržet 5 000 Kč a více. V případě stříbrných a zlatých hodinek je samozřejmostí ověření u profesionálního zlatníka.


Zlatnictví, klenotnictví, hodinářství-značkové hodinky, klenoty

Zlatnictví, klenotnictví, hodinářství-značkové hodinky, klenoty

Klenoty MONMAR Zlín prodávají krásu pro radost ! Zlatnictví nabízí široký sortiment - značkové hodinky, hodiny, klenoty, zlaté a stříbrné šperky. Hodinářské zboží - Casio, Citizen, Bering, Edox, Boccia, Lorus, Gant, Wenger. Zlaté a stříbrné šperky - snubní prsteny, naušnice, přívěšky, řetízky, náhrdelníky, náramky, soupravy Luxusní briliantové zboží, šperky - žluté, bílé, růžové zlato. Perlové soupravy a perlové prsteny. Šperky s kameny SWAROVSKI.