Poptávám lékařský zákrok

Poptávám lékařský zákrok

Poptávám lékařský zákrok.

Dobrý den, zeptám se kolik stojí operace hemoroidů leasrem a jestli bych měla nárok na finanční příspěvek, když mám plicní arteriální hypertenzi a chronickou žilní nedostatečnost. Děkuje Jana Brabencová.
Poptávka byla vložena dne:
21.06.2022 12:11

Platnost poptávky:
21.07.2022 12:03

Kontaktní osoba:
JANA BRABENCOVÁ

Kontaktní email:

Telefon:
+420 732 476 696

Okres:
Žďár nad Sázavou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hemoroidy bez operace, bez zbytečné bolesti -  s moderní přístrojovým vybavením na On clinic

Hemoroidy bez operace, bez zbytečné bolesti - s moderní přístrojovým vybavením na On clinic

Společnost ON CLINIC, s.r.o., pobočka ProctoClinic má 18 leté zkušeností v odstraňování hemoroidů a to ambulantně a bez zbytečné bolesti. Provádíme tak neoperativní léčbu hemoroidů a léčbu nemocí konečníku. Léčíme hemoroidy - hemeroidy ambulantně, šetrnými metodami pomocí Barronovy ligace nebo měkkého laseru bez operace, bez zbytečné bolesti a pracovní neschopnosti. Léčba hemoroidů bez operace je možná, ale pacient musí přijít včas! Trpíte hemoroidy a rádi byste se jich zbavili bez operačního zásahu? Objednejte se do naší soukromé kliniky. Najdete nás v Praze a v Brně. ON CLINIC - Brno Bartošova 1832/5 602 00 Brno - Černá Pole Tel: 800 103 300, 800 800 002


Chirurgie, chirurgická ambulance, radiologická ambulance, ambulantní vyšetření - Benešov

Chirurgie, chirurgická ambulance, radiologická ambulance, ambulantní vyšetření - Benešov

Chirurgickou a radiologickou ambulanci v Benešově provozuje Chirurgická ambulance s.r.o. Ambulance slouží k ošetřování neakutních chirurgických onemocnění v pracovních dnech. V ordinaci se zcela běžně provádějí drobné chirurgické výkony v místním znecitlivění, v lokální anestézii. Všem drobným operačním zákrokům samozřejmě předchází ambulantní vyšetření. Poskytujeme operační odstranění kožních nádorů, pigmentových, mateřských znamének a dalších kožních útvarů. Ošetřujeme zlomeniny laminátovou fixací a poskytujeme laser terapii. Samozřejmostí je zajištění doporučení k nutným operacím.


Revmatologie a interní nemoci - vyšetření, prevence a diagnostika v Intersok s.r.o.

Revmatologie a interní nemoci - vyšetření, prevence a diagnostika v Intersok s.r.o.

Léčí revmatologické a interní nemoci. Kdo? No přeci Intersok s.r.o. ze Sokolova a Chodova, které je nestátní zdravotnické zařízení, které se specializuje na prevenci, léčbu a diagnostiku interní a revmatologické problematiky. Pracoviště společnosti Intersok s.r.o. naleznete v Sokolově a v Chodově. Interní ambulance Sokolov - zaměření na pacienty s interními problémy, můžete si zde nechat udělat EKG, echokardigrafii, hotler EKG a TK nebo předoperační vyšetření Interní ambulance Chodov - zaměření na pacienty s interními problémy a i zde si můžete nechat udělat předoperační vyšetření nebo EKG Revmatologie Sokolov - zaměření na pacienty s revmatologickými problémy, celkové vyšetření, punkce kloubů nebo předoperační vyšetření pacientů Objednávky a vyšetřovací doby najdete na webových stránkách Intersok s.r.o..


Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Služby v oboru osteologie poskytuje Osteoambulance společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o. - nové osteologické pracoviště najdete na poliklinice Kroměříž - Náměstí Míru 3760/11. Zabýváme se jak prevencí tak diagnostikou a léčbou osteoporózy. Služby: - vyšetření, diagnostika osteoporózy - léčebná terapie. - na léčbu navazuje preventivní režim. Řídnutí kostí má různé příčiny, nejlepší variantou je začít s prevencí již v dětství. Pokud potřebujete osteologické vyšetření, obraťte na naše pracoviště v Kroměříži, nebo kteroukoliv naši ambulanci. Máme několik dalších specializovaných pracovišť: -Zlín, Třída Tomáše Bati 3910 - 577007354, 577007351 -Vsetín, Mostecká 357 - tel.:571429292 -Bruntál, Nádražní 1875/38 - tel.:554212384 -Ostrava, Sokolská třída 81 - tel.:596018381, 597454262.


Ortopedická ambulance pro děti a dospělé –ortopedická  péče i speciální úkony, vyšetření kloubů, kyčlí a pohybového aparátu

Ortopedická ambulance pro děti a dospělé –ortopedická péče i speciální úkony, vyšetření kloubů, kyčlí a pohybového aparátu

Trápí Vás chronické bolesti kloubů, kyčlí nebo pohybového aparátu a potřebujete odbornou pomoc? Hledáte v Olomouci ortopedickou ambulanci, kde vyšetřují i dětské pacienty? Ortopedie Wellnerova v Olomouci poskytuje ortopedickou léči pro děti i dospělé. V ortopedické ambulanci ošetřujeme a po stanovení diagnózy následně léčíme poranění pohybového aparátu. Provádíme i speciální ortopedické úkony, jako je sonografické vyšetření měkkých tkání a kloubů, podologické vyšetření nebo preventivní vyšetření dětského kyčelního kloubu ultrazvukem.


Léčba hemoroidů, hemeroidy Brno - možnost návštěvy specialisty – proktologa bez doporučení obvodního lékaře

Léčba hemoroidů, hemeroidy Brno - možnost návštěvy specialisty – proktologa bez doporučení obvodního lékaře

Pacientům nabízíme ambulantní léčbu hemoroidů a fissur (análních trhlin). Hemoroidy jsou nepříjemné a bolestivé onemocnění postihující cévní pleteně konce tlustého střeva a konečníku. Léčba v našich zdravotnických zařízeních má za cíl ulevit nepříjemným příznakům hemoroidů, ulehčit vyprazdňování a odstranit hemoroidy – hemeroidy. Léčbu u nás zajišťují odborní lékaři - proktologové. Vstupní vyšetření lze objednat zpravidla do 7 dnů. Léčba v ON CLINIC, s.r.o. není hrazena zdravotní pojišťovnou. Využijte služeb poradny zdarma a nechte se u nás vyšetřit také zdarma! Společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic odstraňuje hemoroidy (hemeroidy) v Brně v soukromém zdravotnickém zařízení již 15 let. Najdete nás na ulici Bartošova 1832/5, 602 00 Brno – Černá pole.