Zabezpečenie stravovania zamestnancov formou elektronických stravovacích kariet

Zabezpečenie stravovania zamestnancov formou elektronických stravovacích kariet

Predmetom zákazky je poskytnutie služby na zabezpečenie stravovania prostredníctvom bezkontaktných stravovacích kariet v zmluvných zariadeniach úspešného uchádzača pre zamestnancov verejného obstarávateľa na obdobie 48 mesiacov. Súčasťou predmetu zákazky je okrem dodania elektronických stravovacích kariet zároveň aj správa elektronických stravovacích kariet a pripisovanie (dobíjanie) stravných jednotiek jednotlivým stravovacím kartám podľa aktuálnych potrieb verejného obstarávateľa a v súlade s aktuálne platnými ustanoveniami zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce v znení neskorších predpisov. Aktuálny počet zamestnancov podľa organizačnej štruktúry verejného obstarávateľa je 186. V čase vyhlásenia súťaže je nominálna hodnota Stravnej jednotky vo výške 5 EUR. Predpokladané celkové množstvo Stravných jednotiek počas účinnosti rámcovej dohody je 372 186 ks.
Bližšia špecifikácia je uvedená vo Zväzku 3 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
20.06.2022 12:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
JUDr. Ing. Katarína Bašnárová

Zadavatel telefon:
+421 259 419 248


Zadavatel web:
http://www.tipos.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55520000-1
Služby hromadného stravovania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dárkový voucher – večerní setkání s velkými víny s ubytováním ve vinařství

Dárkový voucher – večerní setkání s velkými víny s ubytováním ve vinařství

Máte doma nebo ve své rodině nebo blízkém okruhu přátel milovníka vína a chcete mu darovat nevšední zážitek? Milovníka vína zajisté potěšíte dárkovým voucherem na večerní setkání s velkými víny včetně ubytování přímo ve vinařství. Dárkový voucher zahrnuje ochutnávku vína, kdy obdarovaného seznámíme se třemi světově známými procesy výroby vína. Vysvětlíme, jak jednotlivé procesy výroby ovlivňují výslednou úroveň vína. Pomůžeme také rozeznat rozdílnosti v těchto úrovních. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Dárkový voucher je možné objednat online na webových stránkách vinařství.


Dárkový poukaz na zážitkový večer s degustací vína na jižní Moravě

Dárkový poukaz na zážitkový večer s degustací vína na jižní Moravě

Máte doma milovníka vína? Chcete známého obdarovat na Vánoce nebo narozeniny originálním dárkem – degustací vína ve sklípku, kde degustoval víno i T.G. Masaryk? Darujte poukaz na zážitkový večer s degustací vína ve Vinařství Kukla v Hustopečích. V našem moravském vinném sklípku T.G. Masaryka pořádáme zážitkové večery plné degustace vína, dobrého jídla a zábavy. Máme připravený program vyladěný do posledního detailu. Zážitkový večer zahrnuje přípitek s večeří podle vlastního výběru, které následuje samotná degustace vína. K ochutnávce předkládáme zhruba 10 vzorků vín z naší produkce včetně odborného výkladu o víně.


Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

A-SPORT Zábavní centrum Hradec Králové má pro všechny kdo chtějí trávit čas trochu aktivněji výhodné dárkové poukazy. Dárkové poukazy Dárkový poukaz na 1 hodinu bowlingu nebo ricochetu. Platnost poukazu není časově omezena. Udělejte radost svým blízkým super zážitkem! Celková kapacita areálu je 350 osob. Telefony a rezervace 732 747 653, 607 239 502. V celém objektu nekouříme. Otevírací doba Pondělí-Pátek: 14:00 - 02:00 Sobota: 12:00 - 02:00 Neděle: 12:00 - 00:00


Solárium, výhodná akce na permanentky, dárkové poukazy

Solárium, výhodná akce na permanentky, dárkové poukazy

Připravili jsme pro Vás speciální akci, kdy za 1000,-Kč získáte permanentku v hodnotě 2000,-Kč, opalování Vás tedy vyjde na polovinu! Chcete-li udělat radost své mamince, kamarádce či přítelkyni, jsou pro Vás připraveny dárkové poukazy, které jistě ocení každá moderní žena. Kromě toho Vám nabízíme prodej kvalitní solární kosmetiky Emerald Bay, aby Vaše pokožka byla chráněná, hebká a bezchybně opálená. Připravte svoji pokožku na léto a přijďte se opálit a odpočinout si do příjemného prostředí našeho solárního studia Na Hluboké. Těšíme se na Vás!


Tip na vánoční dárek pro muže - poukaz na nákup nářadí

Tip na vánoční dárek pro muže - poukaz na nákup nářadí

Vánoce se kvapem blíží. Nevíte, co koupit svým blízkým pod stromeček? Obdarujte je dárkovým poukazem pro nákup nářadí a příslušenství, který mohou uplatnit na eshopu www.profikraft.cz či v kamenné prodejně, na adrese Bráfova 6, Brno-Žabovřesky. Darovat můžete poukazy v libovolné hodnotě: - 500,- Kč - 1.000,- Kč - 2.000,- Kč - 5.000,- Kč Těšíme se na Váš nákup! Tým PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.


Dárkový poukaz na pobyt ve stylovém rodinném Hotelu Roubenka v Beskydech

Dárkový poukaz na pobyt ve stylovém rodinném Hotelu Roubenka v Beskydech

Chcete své blízké potěšit milým dárkem v podobě dárkového poukazu pro pobyt v hotelu v Beskydech? Darujte jim dárkový poukaz pro pobyt ve stylovém rodinném hotelu Roubenka. Dárkovým poukazem pro pobyt v našem hotele zajisté uděláte všem radost – hosté se mohou těšit na krásnou okolní krajinu a malebný výhled na Štramberskou trúbu, snídani na pokoji, ale také velké množství turistických cílů – město Štramberk, Kopřivnice, hrad Hukvaldy a další.