Rekonstrukce komunikací v parku Mrázovka, Praha 5

Rekonstrukce komunikací v parku Mrázovka, Praha 5

Základním účelem veřejné zakázky je zajištění provedení stavebních prací, jimiž dojde k celkové kultivaci
prostředí odpovídající soudobým potřebám obyvatel a technickým a estetickým standardům. Předmětem plnění podlimitní veřejné zakázky je tedy provedení stavebních prací.Provedením stavebních prací dojde ke komplexní obnově veřejného prostoru parku Mrázovka
Veřejná zakázka vložena:
20.06.2022 08:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská část Praha 5

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
21.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 5

Zadavatel ulice:
náměstí 14. října 1381/4

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha 5

Kontaktní osoba:
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 776 005 001

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.praha5.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a rekonstrukce železničního a tramvajového svršku a spodku

Výstavba a rekonstrukce železničního a tramvajového svršku a spodku

Tak pro realizaci Vašich plánů oslovte společnost SEŽEV-REKO, a.s., která má více jak 25 let zkušeností v tomto oboru. Naše společnost se zaměřuje na provádění staveb v oboru kolejové dopravy. Našim klientů zajišťujeme komplexní služby v oblasti výstavby a rekonstrukce železničních svršků a spodků. Naše činnost se nezaměřuje pouze na vlakové koleje, ale také na tramvajové tratě. V rámci služeb vykonáváme potřebné zemní práce, sanace, odvodnění trati, ochranu drážních těles, zhotovení oplocení a chráničů. Realizujeme také další stavby tykající se železniční dopravy, a to výstavbu nástupišť, ramp, zpevněných ploch u tratí, přejezdů a přechodů, výhybek. Současně také zajišťujeme pravidelnou či nárazovou údržbu. Veškeré služby poskytujeme v celé České republiky. Sídlo naší firmy najdete v Brně na ulici Vídeňská.


Stavba pozemních dopravních komunikací – cesty, silnice, cyklostezky

Stavba pozemních dopravních komunikací – cesty, silnice, cyklostezky

Potřebujete vytvořit příjezdovou cestu k vašemu domu či firmě? Nebo potřebujete provést výstavbu nové komunikace nebo cyklostezky ve vaší obci? Obraťte se na firmu BADIN s.r.o., která má zkušenosti s prováděním a výstavbou dopravních komunikací v menším i větším rozsahu. Na Brněnsku jsme se stali vyhledávanou společností pro realizaci dopravních staveb, jako jsou silnice, komunikace či cyklostezky. Provádíme i jejich rekonstrukce a revitalizace.


Pokládka zámkové dlažby Praha, pevná a trvanlivá zámková dlažba, vysoká odolnost, variabilita dlažby

Pokládka zámkové dlažby Praha, pevná a trvanlivá zámková dlažba, vysoká odolnost, variabilita dlažby

Pokládku zámkové dlažby na vysoce namáhaných místech, na pochozích a pojezdových plochách soukromých i veřejných, jako jsou parkoviště či chodníky, Vám zajistí firma Live Dream Create s.r.o. z Prahy. Zámková dlažba je dnes nejčastěji používaný druh povrchu, protože se dá realizovat za nízké pořizovací náklady, vyniká variabilitou a pestrostí barevného provedení. Výhody zámkové dlažby spočívají v její bezúdržbovosti, pevnosti a trvanlivosti, snadné rozebíratelnosti a zpětné montáži, vysoké odolnosti proti dešti, mrazu, mechanickým vlivům a oděru. Pokud Vás naše pokládka zámkové dlažby zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Litevská 1174/8, Praha.


Položení zámkové dlažby na chodníky či příjezdové cesty, přadlažba chodníků

Položení zámkové dlažby na chodníky či příjezdové cesty, přadlažba chodníků

Líbila by se Vám u domu zámková dlažba? Oceňujete její jednoduchost a eleganci? Potřebujete předláždit chodník? Hledáte stavební firmu, která má zkušenosti s položením zámkové dlažby? Oslovte firmu Jaromíra Vyhnálka specializující se na stavební a zednické práce na Třebíčském okrese, tedy převážně v okolí Jemnice a Dačic. S pokládkou zámkové dlažby, stavbou i předlažbou chodníků máme dlouholeté a bohaté zkušenosti. Zámková dlažba je praktická a velmi oblíbená pro stavbu chodníků, příjezdových cest nebo stání na auta. Zvolit můžete elegantní šedou variantu bez vzoru, nebo i různé barevné variace a je možné z jednotlivých kostek vytvořit na přání zákazníka zajímavé vzory. Naše firma se dále zaměřuje na zateplení fasád, zemní a výkopové práce, stavbu plotů, rekonstrukci koupelen a pokud budete potřebovat, není pro nás problém zajistit i dopravu drtě, písku nebo betonu. Realizujeme i hrubé stavby. Neváhejte a obraťte se na nás v případě jakéhokoliv dotazu ohledně našich služeb. U nás máte jistotu dobře odvedené práce.


Opravy, rekonstrukce i výstavba dopravních staveb - silnice, chodníky, cyklostezky

Opravy, rekonstrukce i výstavba dopravních staveb - silnice, chodníky, cyklostezky

Pokud hledáte profesionální firmu, která by Vám zrekonstruovala chodník, cyklostezku či místní komunikaci, kontaktujte společnost JANKOSTAV s.r.o., která se specializuje na výstavbu a opravy veškerých dopravních staveb. Rekonstrukci a výstavbu provádíme u těchto staveb: - silnice, polní silnice - městské, účelové a místní komunikace - chodníky - cyklostezky - parkoviště - kruhové objezdy - odstavné a zpevněné plochy - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme kvalitními pracovníky, kteří mají v oboru dlouholeté zkušenosti, proto zaručujeme, že naše práce je vždy odvede kvalitně a na profesionální úrovni. Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!


Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch

Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch

Naše firma SAPA - LPJ, spol.s.r.o. Vysoké Mýto je naprostý specialista na výstavby silnic, rekonstrukce komunikací a náměstí. Dále realizujeme zpevněné plochy v areálech průmyslových závodů. Provádíme tyto práce: Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch Výstavby inženýrských sítí: Kanalizace, vodovod,plyn, veřejné osvětlení, rozvody NN, telekomunikační vedení, aj. Kompletní dodávky také obsahují námi vypracovanou projektovou dokumentaci.