Spotřební materiál do tiskáren

Spotřební materiál do tiskáren

Dodávky spotřebního materiálu do tiskáren (tonery, cartridge, barvící pásky, atd.) užívaných zadavatelem. Podrobnosti viz Zadávací dokumentace (dále jen "ZD").
Veřejná zakázka vložena:
20.06.2022 08:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Česká pošta, s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
100 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká pošta, s.p.

Zadavatel IČ:
47114983

Zadavatel ulice:
Politických vězňů 909/4

Zadavatel PSČ:
225 99

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Jakub Weis

Zadavatel telefon:
+420 954 302 339

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.ceskaposta.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Originální, alternativní, kompatibilní toner - hp, oki, xerox, canon, dell, lexmark, brother, epson, kyocera, ricoh, samsung, utax

Originální, alternativní, kompatibilní toner - hp, oki, xerox, canon, dell, lexmark, brother, epson, kyocera, ricoh, samsung, utax

Originální i alternativní - kompatibilní tonery pro všechny běžně používané tiskárny zakoupíte v eshopu firmy PREMO s.r.o. Najdete u nás tonerové náplně pro hp, oki, xerox, canon, dell, lexmark, brother, epson, kyocera, ricoh, samsung, utax, develop, sharp i další značky. Fungujeme jako maloobchod i velkoobchod. Pro klientelu z regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj je k dispozici naše provozovna ve Starém Městě. Tonerové náplně: - originální toner - pochází přímo od výrobce, má minimální kazivost a zaručenou kvalitu tisku - alternativní toner - neoriginální kompatibilní toner je levnější, můžete tedy při nákupu výrazně ušetřit. U nás nakupujete zdravotně nezávadné, alternativní tonery od ověřených výrobců.


Pákové mechanismy do pořadačů, příslušenství pro kancelářské pořadače

Pákové mechanismy do pořadačů, příslušenství pro kancelářské pořadače

Spoléhejte se na jedničku v oboru – INTERKOV spol. s r.o. Jsme tradiční česká společnost specializující se na výrobu pákových pořadačů a jejich příslušenství. Historie naší firmy sahá až do roku 1891. Za dobu své existence jsme se transformovali z textilní výroby, přes výrobu hliníkových příborů až v jednu z největších výrobních společností v oboru pákových pořadačů a kancelářských potřeb. Zabýváme se výrobou a prodejem kroužkových mechanismů všech profilů, délek a počtu kroužků. Nabízíme také široký sortiment hřbetních kroužků, nýtů a skřipců a dalšího příslušenství pro kancelářské pořadače. Naše produkty naleznete v kancelářích po celém světě. Neváhejte se přesvědčit o kvalitách a výhodách našich služeb, navštivte náš web, nebo nás kontaktujte na adrese provozovny Děčínská 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí.


Velkoobchodní prodejce kancelářského, papírenského zboží - obálky, popisovače, pořadače, dortové krabice

Velkoobchodní prodejce kancelářského, papírenského zboží - obálky, popisovače, pořadače, dortové krabice

Ve velkoobchodu PAS+P s.r.o. najdete kompletní sortiment kancelářského a papírenského zboží. Vyřizujeme Vaše objednávky obratem a zasíláme po celé ČR. Zákazníci z regionu Zlínský, Jihomoravský kraj mohou využít naši kamennou prodejnu v Uherském Hradišti na Sokolovské ul. v areálu Mesitu. Velkoobchodní prodej: - kancelářské potřeby - pořadače, popisovače, fixy, eurosložky, sešívače, děrovačky, vizitkáře, skartovačky, tonery - obalový materiál - fólie, plachty, pytle, sáčky, tašky, vaničky - papírenské zboží - obálky, dopisní papíry, pohlednice, sešity - dekorace do bytu a na okna - etikety, kotoučky, kleště - drogerie, roušky a dezinfekce - hygienické potřeby - ručníky, ubrousky, kapesníky, toaletní papír - kalendáře, diáře, zápisníky - školní potřeby.


Prodej, servis, leasing nových, starších i repasovaných kopírek, tiskáren a spotřebního materiálu

Prodej, servis, leasing nových, starších i repasovaných kopírek, tiskáren a spotřebního materiálu

Společnost T-Agency Jiří Tourek se sídlem v Praze za zabývá především maloobchodním prodejem, servisem a leasingem nových, starších i repasovaných kopírek, tiskáren a multifunkčních strojů. Dále také nabízíme veškerý spotřební materiál, jako jsou tonery, cartrige, fotoválce, vývojnice a papír. Nabízenou kancelářskou techniku nabízíme také na leasing. Samozřejmostí je její instalace a zaučení obsluhy včetně poradenství (kopírky, multifunkční zařízení, tiskárny) a také záruční a pozáruční servis.


Bezpečnostní etikety a hologramy účinně ochrání Vaše zboží

Bezpečnostní etikety a hologramy účinně ochrání Vaše zboží

Bezpečnostní samolepicí VOID etikety jsou efektivním řešením zabezpečení vašich produktů. Potisk může být v několika barevných variantách. Vysoce lesklý nebo pololesklý stříbrný bezpečnostní materiál na kterém je nápis VOID částečně viditelný, nebo zůstane na povrchu až po odlepení etikety. Barvu a text si můžete také sami nadefinovat v případě použití speciálního materiálu. Pro ochranu Vašeho zboží můžete použít také hologram s rozličnými dynamickými či prostorovými vlastnosti, které se společně s mnoha dalšími skrytými prvky bohatě uplatňují při použití hologramu pro bezpečnostní účely. Použije-li se na ochranu produktu holografická fólie jako samolepka, nebo fólie aplikovaná ražbou na materiál, pak nelze hologram po pokusu o odstranění opětovně použít a tím produkt či dokument chrání. Grafický motiv hologramu a jeho bezpečnostní prvky a optické efekty jsou okamžitě rozpoznatelné lidským okem i pro naprostého laika. Hologramy a holografické samolepky máme pro Vás skladem. Dodáme Vám rozměr etikety podle Vašich požadavků s možností individuálního potisku - text, logo či číselná řada. Pokud potřebujete ochránit Vaše zboží, obraťte se na společnost TFP UNIVERSAL a.s. z Prahy!


Prodej papíru, školních a kancelářských potřeb Čechtice, papír do tiskárny, lepidla, psací potřeby

Prodej papíru, školních a kancelářských potřeb Čechtice, papír do tiskárny, lepidla, psací potřeby

Představujeme Vám firmu STEJKR, spol. s r.o. z Čechtic okres Beroun, která svoji činnost zaměřila na velkoobchodní prodej kancelářských a školních potřeb a kompletního sortimentu papírenského zboží. Sortiment, velkoobchodní prodej: - archivace - dárkové zboží - didaktika a hračky - drogerie - gastro a party - kalendáře, diáře - kancelářské potřeby - kreativní svět - lepidla a korekce - obalový materiál - papír a vše od papíru - papírová hygiena - papírová kreativita - prezentace - psaní - výtvarné potřeby. Pokud Vás náš prodej papíru, drogerie, školních a kancelářských potřeb zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nám. Dr. Tyrše 69, Čechtice, okres Beroun.