KII IT-90-21-00454 Suchý odběr strusky z kotlů K5 a K6

KII IT-90-21-00454 Suchý odběr strusky z kotlů K5 a K6

Předmětem veřejné zakázky je realizace nových a modernizace stávajících dopravníkových tras pro odvod tuhých zbytků z uhelných kotlů v rámci provozu Teplárny Trmice. Jedná se o sjednocení systémů dopravy odškvárování a dopravy odstruskování do jednoho celku, vytvořením nové trasy pro odstruskování kotlů K5 a K6 a napojení této trasy na stávající systém odvodu tuhých zbytků ze stávajících kotlů K4 a K5. Společnou trasou odvodu tuhých zbytků bude materiál zaveden až na stávající složiště tohoto materiálu. Předmět Díla se skládá ze dvou samostatných dílčích plnění.
Veřejná zakázka vložena:
20.06.2022 09:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ivana Křížecká

Zadavatel telefon:
+420 725 658 095

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42417200-4
Dopravníky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Speciální ocelová lana Teufelberger pro jeřáby a vrtné soupravy - dodavatel v ČR

Speciální ocelová lana Teufelberger pro jeřáby a vrtné soupravy - dodavatel v ČR

Ocelová lana ve vysoké kvalitě dodá obchodní společnost Lano Moravia s.r.o. Prostějov, která je dodavatelem speciálních lan zn. Teufelberger Austria a DWH-Taurus a má výhradní zastoupení pro ČR. Tato speciální lana jsou vhodná pro jeřáby a vrtné soupravy. Produkty dodáváme včetně všech požadovaných osvědčení a atestů. Ocelová lana Teufelberger: - TK 10 - Vícepramenné nekroutivé zvedací lano s vyšší odolností proti zkroucení a vysokou pevností v tahu, má běžnou konstrukci vinutí, vyhovuje při navíjení v jedné i více vrstvách. Použití u věžových jeřábů. - TK 15 - Nekroutivé spirálové pramenné lano, spolehlivé a bezpečné díky vysoké odolnosti proti přetržení. Vhodné jako zvedací nebo pomocné zvedací lano u mnoho typů jeřábů - TK 16 EVOLUTION - Nekroutivé protisměrně vinuté pramenné lano nové vynikající konstrukce, která zaručuje dlouhou životnost, vysokou pružnost a vysoké zatížení. Vhodné pro všechny druhy jeřábů a stavebních strojů - TK 17 EVOLUTION - Spirálové nekroutivé protisměrně vinuté pramenné lano nové konstrukce. Speciálně určené pro náročné zvedání při vícevrstvém navíjení. - Q 810 V - osmipramenné protisměrně vinuté zvedací lano s ocelovou duší s plastem. Má schopnost utlumení šokových zátěží, nárazů i vibrací. Široké využití u jeřábů pro jeřábové dráhy, rypadla. - QS 816 V - obdoba Q 810 V - pozinkované zvedací lano, odolné vůči externím vlivům i radiálním deformacím. - QS 816 V Protect - pozinkované osmipramenné zvedací lano, protisměrně vinuté, s radiálně pružným jádrem, vyvinuto speciálně pro přístavní mobilní jeřáby. V provozu je max. bezpečné a spolehlivé.


Pronájem otočných manipulátorů - skvělý pomocník pro manipulační práce

Pronájem otočných manipulátorů - skvělý pomocník pro manipulační práce

V nabídce máme 2ks k zapůjčení, a to Manitou MRT 2150 Privilegii Plus, tento stroj je současně teleskopický manipulátor, pracovní plošina a jeřáb. Různé operace můžeme provádět díky otáčení manipulátoru o 360 ° . Hmotnost stroje i s vidlemi 17930 kg, délka bez adaptéru 6,87 m a světlá výška 0,35 m. Bližší informace včetně všech parametrů najdete na našich webových stránkách.


Rotační podavače lehké a střední řady pro dopravu sypkých, nelepivých a nehořlavých práškových materiálů

Rotační podavače lehké a střední řady pro dopravu sypkých, nelepivých a nehořlavých práškových materiálů

Sháníte rotační podavače? Hledáte specializovanou firmu, která vyrábí rotační podavače lehké a středí řady? O výrobu a dodávku rotační podavačů se postará firma EKOMETAL - E spol. s r.o. z Vysokého Mýta. Prodáváme rotační podavače pro dopravu sypkých, nelepivých a nehořlavých práškových materiálů z filtrů, zásobníků a výsypek odlučovačů. Podavače jsou vyráběny z materiálů, jako je ocel tř.11 a také v kombinaci otěruvzdorných materiálů HARDOX. Podavače jsou poháněny elektromotorem s převodovkou a můžou být používány v pracovním prostřední s maximální teplotou +40°C. Rotační podavače jsou dostupné ve velikosti 200, 250 a 315.


Vázací prostředky, řetězové, lanové, textilní vazáky, ocelová lana - nejvýznamnější dodavatel

Vázací prostředky, řetězové, lanové, textilní vazáky, ocelová lana - nejvýznamnější dodavatel

Hledáte spolehlivou firmu, která Vám na základě dlouholetých zkušeností nabízí kvalitní zboží, které dodává ve velmi krátkých dodacích lhůtách a za příznivé ceny? Pak jste na správném místě! Firma PAVLÍNEK s.r.o. pro Vás v rámci kamenného i internetového obchodu připravila: - řetězové vazáky a komponenty - textilní vazáky a ochrany - lanové vazáky - ocelová lana - vázací body, přivazovací řetězy a pásy - jeřábové háky - kladkostroje, lanové navijáky - zařízení pro manipulaci, zvedací zařízení a další Společnost PAVLÍNEK s.r.o. se taktéž specializuje na servis, montáž, opravy a revize vázacích prostředků a manipulační techniky, zákazníkům je tak poskytnut maximální rozsah služeb.


Prodej vysokozdvižných vozíků - retrak, čtyřcestné, regálové VZV pro manipulaci s materiálem

Prodej vysokozdvižných vozíků - retrak, čtyřcestné, regálové VZV pro manipulaci s materiálem

Čtyřcestné, regálové i vysokozdvižné vozíky retraky určené k manipulaci s materiálem, a to i do velkých výšek prodává společnost DAMATECH, spol. s r.o. se sídlem v Dačicích u Znojma. Zabýváme se prodejem i servisem veškerých typů paletových vozíků a manipulační techniky. Vyberte si u nás VZV dle způsobu manipulace: - vozíky čtyřcestné, které umožňují manipulaci dlouhých, ale i krátkých břemen jak v podélném i příčném směru - vozíky regálové, retraky pro zakládání do vysokých regálů - vozíky čelní i boční a další VZV. Zabýváme se prodejem i servisem a dodáme potřebné náhradní díly ke všem vysokozdvižným vozíkům a také provádíme technické kontroly manipulačních vozíků. Poskytujeme odborné konzultace.


Zakázková strojírenská výroba - výroba manipulační techniky, strojů, specializovaných pracovišť

Zakázková strojírenská výroba - výroba manipulační techniky, strojů, specializovaných pracovišť

Pokud hledáte profesionály v oboru zakázkové strojírenské výroby, pak se s klidem můžete obrátit na společnost Slavata Intech, s.r.o. z Prahy. Společnost působí na trhu již od roku 1995 a za tu dobu si dokázala vytvořit řady spokojených zákazníků, mezi něž patří firmy jako je Škoda Auto a.s., Sigma Lutín a.s. nebo Toyota Tsusho Europe s.a.. Společnost je profesionálem v zakázkové strojírenské výrobě, a poskytuje projekce, výrobu, montáž a prvotřídní servis, který zahrnuje záruční i pozáruční servis, běžné a generální opravy nebo modernizace. Vyrobit si od ní můžete nechat jak manipulační techniku, tak celé specializované pracoviště. V široké nabídce najdete například: - kolejové manipulační vozy - speciální průmyslové vozy - manipulační a účelové stroje a zařízení - tryskací stroje a zařízení Firma Slavata Intech s.r.o. sází na dlouholeté zkušenosti, profesionalitu a kvalitu svých produktů a služeb.