DNS - nákup pneumatik 2026

DNS - nákup pneumatik 2026

Předmětem zadávacího řízení je zavedení a následný provoz dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) pro zadávání veřejných zakázek na dodávky pneumatik a duší pro potřeby zadavatele Vojenské lesy a statky ČR, s.p. DNS je členěn do 3 kategorií. Zadávací řízení na tuto nadlimitní veřejnou zakázku je realizováno formou užšího řízení dle § 58 a dále § 138 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále jen „Zákon“). V souladu s § 140 Zákona zařadí Zadavatel do DNS dodavatele, který předloží žádost o účast v souladu s požadavky Zákona a Zadavatele a splní tak podmínky pro zařazení do DNS. Po zavedení DNS bude Zadavatel zadávat veřejné zakázky v DNS dle ustanovení § 141 Zákona.
DNS bude zaveden na dobu určitou do 30.6.2026. Dodavatel má právo podat svou žádost o účast kdykoliv po celou dobu trvání DNS. Společně s žádostí o účast předkládá dodavatel doklady k prokázání splnění kvalifikace.
Veřejná zakázka vložena:
20.06.2022 08:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.

Zadavatel IČ:
00000205

Zadavatel ulice:
Pod Juliskou 1621/5

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Špaček

Zadavatel telefon:
+420 731 137 603

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vls.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pneuservis pro osobní, nákladní automobily, motocykly i zemědělské stroje

Pneuservis pro osobní, nákladní automobily, motocykly i zemědělské stroje

Potřebujete přezout pneumatiky? Zařídíme! Potřebujete 3D geometrii? Změříme! PNEU centrum Václavovič vám nabízí pneuservis pro osobní, nákladní automobily, motocykly i zemědělské stroje a opravy pneumatik v Břeclavi. Používáme žádané a profesionální značky jako Michelin, Lassa, Sebring a další. Výměnu vašich pneumatik provedeme od začátku až do konce spolehlivě a rychle. Vaše zimní či letní pneumatiky pak můžeme uschovat do příští sezony, abyste s jejich uskladněním neměli zbytečné starosti. Naši zákazníci mohou využít také službu servisního vozidla, kterým přijedeme, vaše auto přezujeme a vy můžete zůstat v pohodlí vašeho domova. V našem pneuservisu mu poskytneme následující služby: - montáž, oprava, vyvažování a výměna pneumatik (osobních, nákladních, traktorových, moto) - likvidace či úschova pneumatik přes sezonu - seřizování geometrie kol 3D - poradenské služby.


Velkoobchodní prodej nákladních pneu a disků, uskladnění, likvidace i opravy pneumatik

Velkoobchodní prodej nákladních pneu a disků, uskladnění, likvidace i opravy pneumatik

Sháníte spolehlivého dodavatele pneumatik na nákladní automobily, traktory či autobusy? Hledáte firmu, která se zaměřuje na prodej i opravy kvalitních světových značek? Obraťte se na společnost GPD a.s., kterou najdete v Jihlavě na Vysočině, a kde se zaměřují na velkoobchodní prodej, uskladnění, likvidaci i opravy nákladních pneumatik i disků od renomovaných světových značek. Na našich webových stránkách se stačí zaregistrovat a můžete si u nás objednat druh pneumatiky, který potřebujete. Prodáváme tyto značky pneumatik GOODYEAR, PIRELLI, DUNLOP, HANKOOK, NOKIAN, FULDA, BARUM, SAVA, KINGSTAR a také disky RONAL, DEZENT, DOTZ, AEZ, GEPARD. Zaměřujeme se na distribuci nejen tady v České republice, ale i na Slovensku. Zajistíme Vám i pravidelný kontakt s našimi obchodními zástupci.


Prodej letních i zimních pneumatik značek Michelin, Lassa, Sebring

Prodej letních i zimních pneumatik značek Michelin, Lassa, Sebring

V našem pneuservise se zaměřujeme na kompletní servis pneumatik - opravy, přezouvání, montáž, 3D geometrie a vyvažování. Také u nás zakoupíte nové letní i zimní pneumatiky značky Michelin, Lassa a Sebring - nyní si u nás zakoupíte letní pneumatiky v akci (výprodej). Ke každému zákazníkovi přistupujeme s vstřícností a individuálně dle jeho potřeb. Také vám zajistíme úschovnu letních nebo zimních pneumatik nebo i jejich likvidaci.


Prodej nových letních a zimních pneumatik v pneuservisu v Břeclavi

Prodej nových letních a zimních pneumatik v pneuservisu v Břeclavi

Potřebujete nové pneumatiky nebo potřebujete si nechat přezout vaše auto, vyvážit kola na vašem vozidle či snad vyměnit proraženou pneumatiku? Firma Pneucentrum Václavovič se sídlem ve městě Břeclav provozuje kvalitní, spolehlivý a vysoce profesionální pneuservis za přijatelné ceny, kde nabízíme veškeré služby týkající se pneuservisu. Mezi námi nabízené služby patří:- pomoc při nákupu kol na vaše auto ať už osobní či nákladní, montování a demontování kol, prodej nových kol k zakoupení u nás, možnost opravení poškozené pneumatiky, prodej disků, uskladnění pneu, likvidace pneumatik, geometrie kol. Náš pneuservis používá nejlepší kvalitu značek - Michelin, Lassa, Sebring.


Prodej pneumatik, disků všech rozměrů a značek na osobní, užitkové vozy, motocykly i OTR, Agro pneu na zahradní techniku

Prodej pneumatik, disků všech rozměrů a značek na osobní, užitkové vozy, motocykly i OTR, Agro pneu na zahradní techniku

Pokud jste nechali nákup zimních pneumatik na poslední chvíli, jistě si vyberete vhodné pneu u specializovaného prodejce - firmy KAFOCAR s.r.o. Zlín. Pořídit u nás můžete jak běžné typy na osobní, užitkové vozy a motocykly všech rozměrů i speciální OTR, Agro pneu na zahradní techniku. Na prodej máme i plechové, ocelové a Alu disky. Pokud se Vám nelíbí vzhled Vašeho vozu na plechových discích, můžete si na zimu vybrat z krytů kol od firmy ALCAR. Vyrobeny jsou z pružného ABS, díky tomu jsou kryty kol mimořádně odolné. Na letní sezónu potom doporučujeme pořídit druhou sadu pneu na Alu disky. Dodáme pneumatiky všech značek: - např. Bridgestone, Continental, Pirelli, Nokian, Goodyear, Matador, Kleber, Sava, Lutec, Brock, RC Design, ATS, CMS a RIAL. Prodej: - pneumatiky na běžné osobní, užitkové vozy - OTR pneu na těžké zemní, stavební stroje - AGRO pneu na zahradní techniku - plechové, ocelové, Alu disky.


Pneuservis, na který se můžete spolehnout - výměna a prodej pneu

Pneuservis, na který se můžete spolehnout - výměna a prodej pneu

Výměna pneu z letních na zimní, ze zimních na letní, nákup nových pneumatik nebo drobné opravy vozu? Autoservis a pneuservis jsou zkrátka místa, která čas od času musí navštívit každý řidič. Náš Pneuservis Fiala se vám kompletně postará o automobil, ať už potřebujete nové pneumatiky, disky či protektory. Působíme také jako autoservis, ve kterém se zaměřujeme na opravu prasklého skla nebo servis klimatizací. Naše služby poskytujeme nejen v Konici, ale i v Prostějově a okolí. V našem pneuservisu vám zařídíme opravu či výměnu jakýchkoliv druhů pneumatik a jejich mytí. Samozřejmostí je i prodej pneu pro osobní, nákladní, dodávkové i speciální vozy. Zakoupíte u nás pneumatiky značek Michelin, Kleber, Kormoran, Barun, Matador, Hankook a další, a o vaše ojeté pneumatiky se postaráme a zařídíme jejich likvidaci. Pneuservis Fiala, to jsou následující služby: - výměna pneu - prodej pneu (osobní, dodávkové, nákladní, traktorové, speciální) - protektory - disky - opravy duší - mytí pneumatik ve vysokotlaké myčce - likvidace ojetých pneu - laserová geometrie Výměna pneu a prodej pneu však zdaleka není to jediné, co náš autoservis a pneuservis nabízí. Poskytujeme také kvalitní a poctivý servis vašich aut, od výměny olejů přes seřízení světel až po prohlubování dezénu pneu.