Dodávka a instalace interiérového zastínění

Dodávka a instalace interiérového zastínění

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace (montáž) látkových interiérových rolet a zatemňovacích závěsů v novém sídle NKÚ.
Veřejná zakázka vložena:
20.06.2022 09:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nejvyšší kontrolní úřad

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nejvyšší kontrolní úřad

Zadavatel IČ:
49370227

Zadavatel ulice:
Jankovcova 1518/2

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Marcela Dobiášová

Zadavatel telefon:
+420 233 045 111

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://nku.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bambusové rolety v e-shopu – lehké zastínění na okna, dveře a pergoly

Bambusové rolety v e-shopu – lehké zastínění na okna, dveře a pergoly

Chcete se ochránit před sluncem nebo rozdělit prostor na 2 části a váháte jakou variantu zvolit? V tom případě se obraťte na firmu Garnýže Milan Dvořáček z Blanska dodávající bambusové rolety po celé České republice. Garnýže Milan Dvořáček umožňuje si vybrat bambusové rolety různých rozměrů a barev. Tyto rolety mohou být špejlové nebo neprůsvitné, jejich použití je k zastínění oken, teras, dveří, balkónů a pergol nebo k rozdělení prostorou na 2 části. Údržba rolet je snadná suchým nebo vlhkým hadříkem a v zimě je vhodné jejich uchování ve vnitřních prostorách pod střechou.


Vertikální žaluzie NADOS - Vhodné do domácnosti i komerčních prostor

Vertikální žaluzie NADOS - Vhodné do domácnosti i komerčních prostor

Pokud máte v práci velká okna a máte problém sehnat žaluzie těchto rozměrů obraťte se na naší firmu NADOS. Nabízíme zaclonit velké plochy, regulovat světlo můžete natáčením lamel pomocí ovládacího řetízku a také si můžete vybrat z mnoha barevných kombinací. Kromě barev si také můžete vybrat i materiál, a to například textilní lamely nebo plastové. Jestli hledáte kvalitní vertikální žaluzie, obraťte se na NADOS. Máme opravdu velký výběr a se vším Vám rádi poradíme.


Venkovní a interiérové rolety Praha - nepropustí žádné sluneční paprsky

Venkovní a interiérové rolety Praha - nepropustí žádné sluneční paprsky

Pořiďte si venkovní nebo interiérové rolety od firmy ISG stínící technika, s.r.o. Vybrat si můžete z několika druhů. Velmi oblíbené jsou předokenní rolety, které mají výborné stínící vlastnosti. Ochraní Vás před venkovním hlukem a patří tak mezi nejlepší. Pokud dáváte přednost interiérovým roletám v nabídce máme bambusové roletky, ale pokud toužíte po luxusu nabízíme rolety LEHA. Naší horkou novinkou jsou textilní rolety DEN A NOC,které. mají exkluzivní vzhled a plynulou regulaci světla. S tímto produktem už nemusíte vůbec používat žaluzie ani záclony. Navštivte nás v naší vzorkové prodejně, kde Vám s výběrem rádi pomůžeme.


Originální zastínění velkých ploch - moderní panelové posuvné stěny

Originální zastínění velkých ploch - moderní panelové posuvné stěny

Panelové posuvné stěny jsou nejen moderním a elegantním doplňkem interiérů, ale také slouží jako ochrana proti slunečním paprskům. U nás si vyberete široký výběr látek různých dekorů a materiálů. Jaké jsou výhody panelových posuvných stěn: - originální design pro komplexní zastínění bez ohledu na počet oken nebo křídel - možnost elektrického ovládání - alternativa k roletám a žaluziím - vertikální stínění s největší variabilitou - víceúčelový stínící i dekorační produkt. Panelové posuvné stěny zajímavým způsobem oživí a dají novou tvář jakémukoli interiéru.


Okenní a dveřní sítě proti hmyzu - pro klidný spánek

Okenní a dveřní sítě proti hmyzu - pro klidný spánek

Tento problém vyřeší jedině sítě proti hmyzu, které jsou dnes opravdu nepostradatelné a naše společnost Isotra Pro nabízí několik druhů. Pokud máte atypická okna bude pro Vás vhodná síť typu C, při jejichž montáži nemusíte zasahovat do rámu okna a namontovat jí dokáže opravdu každý. Jestli zrovna nemáte nová plastová okna využijte typ E, který je vhodný do starších typů oken. S dvoukřídlými okny a balkónovými dveřmi si poradí zase rolovací síť typu F10, G10. Abychom nezapoměli na terasy v nabídce máme samozřejmě i dveřní síť proti hmyzu, která je vhodná do oken větších rozměrů. Naše nabídka obsahuje mnoho produktů a s výběrem Vám budeme rádi nápomocni.


Žaluzie, rolety - výroba a montáž

Žaluzie, rolety - výroba a montáž

Hledáte firmu v okolí města Brna co se zabývá výrobou a prodejem žaluzií či rolet? Chcete si koupit nové rolety nebo žaluzie? Společnost 1A TRADE, s.r.o. se sídlem v Ivančicích, okr. Brno - venkov se mimo jiné zabývá výrobou, prodejem, montáží a servisem žaluzií a rolet. Nabízíme žaluzie z různých druhů materiálů a to včetně dřevin. Žaluzie: -vertikální v různém barevném provedení, různá propustnost světla -horizontální, v nabídce 40 barevných odstínů -Euro STYLE -Euro BRILANT -Euro BRILANT Natur Line -Euro Style OPAL -Euro Style OPAL Natur Line. V nabídce také: -interiérové žaluzie -atypické žaluzie -dřevěné žaluzie -vertikální -sítě proti hmyzu. Rolety: -hliníkové, látkové -venkovní rolety v nabídce hliníkové, předokenní, podomítkové, nadokenní. Rolety mají vynikající tepelně i zvukově izolační vlastnosti a zachytí až 90% slunečního záření. Více informací a kompletní nabídku žaluzií a rolet naleznete na webových stránkách.