Poptávám ladičské práce

Poptávám ladičské práce

Poptávám ladičské práce.

Dobrý den, prosím potřebovala bych naladit piano po stěhování a vyměnit struny na kytaře.Jsem z Krupky u Teplic.Děkuji mockrát předem.S pozdravem Irena Ďaďová
Poptávka byla vložena dne:
20.06.2022 12:56

Platnost poptávky:
20.07.2022 12:48

Kontaktní osoba:
Irena Ďaďová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 722 462 015

Okres:
Teplice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hudební nástroje klasické, prodejna a e-shop, opravy, servis, příslušenství, Jistebník

Hudební nástroje klasické, prodejna a e-shop, opravy, servis, příslušenství, Jistebník

Řadíte se mezi vášnivé muzikanty? V Jistebníku u firmy Hudební nástroje Mariaš na Vás čeká bohatý výběr hudebních nástrojů klasických i elektrických. Na e-shopu i kamenné prodejně máme připraveny všechny skupiny hudebních nástrojů včetně potřebného příslušenství. Z nejběžnějších nástrojů u nás naleznete zobcové a příčné flétny, klavíry, housle, kytary, trubky i harmoniky. Současně si můžete vybrat z rozličných typů a velikostí saxofonů, fagotů, klarinetů, pozounů i akordeonů. Milovníci tvrdší hudby jistě ocení bicí soupravy či zvukovou techniku. Ke všem hudebním nástrojům máme k dispozici ochranné kufry, náhradní struny, stojany i notové držáky. Pro naše zákazníky zajišťujeme profesionální opravy hudebních nástrojů a jejich odborný servis.


Originální trsátka a trsátka s vlastním grafickým návrhem

Originální trsátka a trsátka s vlastním grafickým návrhem

Jste vášnivý kytarista či kytaristka a už Vám nestačí prsty na hraní na kytaře nebo chcete vyrobit na zakázku originální trsátko? Obraťte se na naši společnost Janicek PICKS, s.r.o. z České Třebové. Vyrábíme reklamní, kapelní a pamětní trsátka na zakázku. Vyhotovujeme na přání 3D trsátka, která jsou lépe uchopitelné a lépe se využívají k hraní. Potiskneme Vám je jakýmkoli grafickým návrhem, který budete chtít. Prodáváme trsátka standartní, na jazz a balkan a to v různých barvách a velikostech. Zakoupit naše originální trsátka v několika typech balení můžete v prodejnách, které máme po celé České republice.


Výroba varhanních píšťal, zdobení, kopírování, opravy

Výroba varhanních píšťal, zdobení, kopírování, opravy

Potřebujete provést opravu kovových varhanních píšťal nebo vyrobit píšťaly nové? Jako zkušený cínař Vám rád pomůžu, protože v mém řemesle, platí, že má práce je zároveň mým posláním. Jmenuji se Michal Kenis a kovové varhanní píšťaly vyrábím a opravuji již přes 20 let. Nové píšťaly dodávám nejen do celé České republiky, ale i do celého světa. Výroba, ale i opravy varhanních píšťal probíhají samozřejmě výhradně ručně. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, poskytuji i další služby, jako např. zdobené varhanní píšťaly, akustické varhanní píšťaly, zhotovování kopií, krepování, výměnu ladiček, aj.


Bezkonkurenčně nejlepší trsátka na trhu

Bezkonkurenčně nejlepší trsátka na trhu

Hrajete na kytaru? Akustickou, elektrickou či basovku? Jste profesionálním hudebníkem nebo je hra pouze koníček, ale potrpíte si na kvalitní trsátka? Vlastníte obchod s hudebními potřebami a můžeme vám nabídnout dodávku našich bezkonkurenčních trsátek? Hudebníkům, firmám a hudebním obchodům prodáváme nylonová trsátka nespočetného množství ať už tvarů, barev nebo provedení. Dle přání zhotovujeme potisky, 3D gravírování, navrhujeme různé designy na přání zákazníků. Více než třicet let v České Třebové vyrábíme naše produkty a do každého jednoho trsátka píšeme individuální příběh. Trsátka jsou vyráběna speciální technologií, která zajišťuje snadnější použití. Prodáváme i mimo Českou republiku nejznámějším firmám a umělcům. Najděte si na našem webu některého z našich prodejců a poznejte pravý požitek ze hry. Sledujte facebookové stránky, ať vám nic neunikne. Mimo jiné nás naleznete na adrese Horká 180.


Opravy a ladění hudebních nástrojů Moravský Krumlov, harmoniky, heligonky a akordeony, renovace

Opravy a ladění hudebních nástrojů Moravský Krumlov, harmoniky, heligonky a akordeony, renovace

AKORD Aleš Kohoutek Moravský Krumlov, Znojmo Firma AKORD - Moravský Krumlov, kterou provozuje pan Aleš Kohoutek, nabízí kompletní opravy, renovace a ladění hudebních nástrojů. Hudební nástroje k nám můžete donést v jakém koliv stavu, ať už mírně poškozené nebo zcela rozladěné neodborným zásahem. Oslovte naší firmu AKORD a Vaše nástroje se rozezní opět zvučným tónem. Svým klientům z okolí Znojma provádíme opravy, renovace a ladění zejména harmonik, akordeonů a heligonek. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Zámecká 4, Moravský Krumlov, Znojmo.


Dechové hudební nástroje, příslušenství, poradenství, prodej, bazar Praha

Dechové hudební nástroje, příslušenství, poradenství, prodej, bazar Praha

Chcete se začít učit hrát na dechové nástroje či toužíte po novém hudebním nástroji? Tak neváhejte a zavítejte do naší prodejny Brass Studio Prague - Mgr. Arnold Kinkal, kterou najdete v Praze 8 – Karlín. Specializujeme se na prodej dechových nástrojů jak žesťových, tak i dřevěných od známých světových značek. U nás si vybere každý profesionál i začátečník. Nabízíme široký sortiment od trubek, tub, křídlovek, kornet, pozounů, barytonů, lesních rohů po klarinety, saxofony a flétny. Zakoupit si můžete veškeré příslušenství jako nátrubky, dusítka, pouzdra či plátky. Prodáváme i bazarové zboží, které je plně funkční a zkontrolované.