Dodávky smršťovací fólie CT 306E FCF355

Dodávky smršťovací fólie CT 306E FCF355

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky smršťovací fólie, a to v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v příloze č. 2 návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD.
Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD.
Veřejná zakázka vložena:
17.06.2022 09:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
21.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA

Zadavatel IČ:
48136450

Zadavatel ulice:
Na příkopě 864/28

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Vojtěch Dyluš

Zadavatel telefon:
+420 224 412 345

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cnb.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vstřikování plastů Pardubice -  lisy Arburg a Engel pro zpracování termoplastů

Vstřikování plastů Pardubice - lisy Arburg a Engel pro zpracování termoplastů

Představujeme Vám firmu TVAR výrobní družstvo Pardubice, která svoji činnost zaměřila na vstřikování plastů. Jsme vybaveni prvotřídními vstřikovacími lisy Arburg a Engel pro zpracování termoplastů. V lisovně používáme vlastní formy nebo formy dodané zákazníkem. Vstřikování probíhá na strojích, které jsou vybaveny robotickým systémem pro dekorování výrobků technologií IML (in mold labeling). Zákazníkům tak můžeme vyhovět s potiskem přímo v naší firmě TVAR. Vstřikování plastů Pardubice, výrobní program: svačinové boxy kelímky a šejkry potřeby pro domácnost kosmetické dózy technické výlisky obaly pro hodinářský průmysl Pokud Vás vstřikování plastů zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Husova 1682, Pardubice.


Agrofólie pro fóliovníky - LDPE fólie s UV stabilizací, s životností několik let

Agrofólie pro fóliovníky - LDPE fólie s UV stabilizací, s životností několik let

Společnost Centroplast s.r.o. z regionu Uherské Hradiště se mimo jiné zabývá výrobou plachet a LDPE fólií pro fóliovníky. Obyčejné fólie vydrží pouze jednu sezónu, ale speciální agrofólie s UV stabilizací vydrží několik let. Agrofólie je vhodná k opláštění konstrukcí fóliovníků, pařenišť či fóliových tunelů, ochrání vaše ovoce a zeleninu proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Informace o produktu: - fólie určená na zakrytí velkoplošných fóliovníků, pro výrobu fóliovníků - stabilizace vůči ultafialovému záření po dobu 24 měsíců - životnost 2 i více let - fólie má využití pro ochranu výrobků - spojování pomocí sváru.


Vytyčovací, ohraničující, technické, maskingové, balící pásky

Vytyčovací, ohraničující, technické, maskingové, balící pásky

Firma STEROLL, s.r.o. vyrábí obalové a technické materiály - tašky, sáčky, potiskuje samolepicí pásky, etikety a vyrábí balící a technické pásky: - samolepící, ohraničovací LDPE pásky - průmyslové obaly (potisk) - etikety - LDPE - doplňkový prodej a konfekce vytyčovacích, technických, maskingových, balících pásek. Jako další služby poskytuje: - řezání, převíjení, upichování - zajišťování výroby etiket - technologické poradenství v oblasti obalů a technických materiálů. Hledáte-li odbornou a kvalitní firmu, zaměřující se na technický a obalový materiál, je pro Vás STEROLL, s.r.o. tou nejlepší volbou!


Samolepící, textilní, potištěné a LDPE pásky - výroba

Samolepící, textilní, potištěné a LDPE pásky - výroba

Výrobu samolepících pásek, ať už textilních, potištěných, či ohraničovacích LDPE pásek pro Vás zrealizuje firma Steroll s. r. o., která se specializuje právě přímo na výrobu takovýchto pásek, dále na potisky obalů, doplňkový prodej, technologické poradenství a služby řezání, převíjení, aj. Samolepící pásky: - potištěné, které se využívají při zabezpečování, reklamě, identifikaci zboží v krabicích, rozlišení firem - textilní trhací, jenž nacházejí využití při sportech, elektroinstalacích, volnočasových aktivitách i průmyslové činnosti, díky jejich izolačním vlastnostem - textilní netrhací, oblíbené pro svou odolnost, pevnost a izolační vlastnosti - ohraničovací LDPE, využívané hlavně k signalizaci, informování, či upozornění - balící, které se využívá v průmyslu i domácnostech. Neváhejte, kontaktujte nás a vybírejte z širokého výběru.


Výrobky z plastů, HDPE, LDPE folie-výroba na zakázku i atypické rozměry

Výrobky z plastů, HDPE, LDPE folie-výroba na zakázku i atypické rozměry

Výrobky z plastů k ochraně a balení zboží můžete objednat u firmy Centroplast z regionu Uherské Hradiště. V sortimentu naleznete více než 1000 různých výrobků z plastů, HDPE, LDPE folie, plastové sáčky, zip sáčky, pytle, tašky a mnoho dalšího. Jsme ovšem schopni realizovat jakoukoliv objednávku, i produktů atypických rozměrů, ve velmi krátkém čase. Folie je možné potisknout dle Vašich požadavků. Obstaráme i dopravu zboží na místo určení. Firma Centroplast zajistí komplexní zásobování plasty po celé ČR.


Výroba ochranných pytlů na uskladnění pneumatik

Výroba ochranných pytlů na uskladnění pneumatik

Naše společnost BIPO - PLAST s.r.o. Liberec se specializuje na výrobu ochranných povlaků předních sedadel pro výrobce autosedaček, ochranných povlaků a pytlů do autoservisů a další obalový materiál. Ochranné pytle na uskladnění pneumatik pytle s dnovým svárem z LDPE fólie průhledné nebo pigmentované s potiskem i bez potisku rozměr 1000 x 960 mm, tloušťka 25 - 40 mikronů