Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Zásada a v k.ú. Držkov II

Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Zásada a v k.ú. Držkov II

Zpracování dvou návrhů KoPÚ v k.ú. Zásada a k.ú. Držkov. Do obvodu KoPÚ v k.ú. Zásada je zahrnuto k.ú. Zásada mimo zastavěná území obce a ucelené lesní komplexy. Předpokládaná výměra řešeného území je 272 ha. Celková délka hranice obvodu KoPÚ je 19, 758 km, z toho bude hranice s k.ú. Loužnice v délce 0, 716 km převzata. Počet řešených vlastnických parcel v předpokládaném obvodu před zahájením KoPÚ je 649 a celkový počet vlastníků před zahájením je 230.
Do obvodu KoPÚ v k.ú. Držkov je zahrnuto k.ú. Držkov a přilehlá část k.ú. Plavy, mimo zastavěná území obce a ucelené lesní komplexy. Předpokládaná výměra řešeného území je 312 ha. Celková délka hranice obvodu KoPÚ je 20, 335 km, z toho 0, 435 km je společná hranice mezi k.ú. Držkov a k.ú. Zásada. Počet řešených vlastnických parcel v předpokládaném obvodu před zahájením KoPÚ je 848 a celkový počet vlastníků před zahájením je 211.
Veřejná zakázka vložena:
17.06.2022 09:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Liberecký kraj, Pobočka Libere

Originální záznam:

Okres:
Jablonec nad Nisou

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Liberecký kraj, Pobočka Libere

Zadavatel IČ:
01312774

Zadavatel ulice:
U Nisy 745/6a

Zadavatel PSČ:
460 57

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Kvíčalová

Zadavatel telefon:
+420 727 956 785

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://spucr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71250000-5
Architektonické, technické a zeměměřičské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Návrhy interiérů a realizace na klíč Praha 4 – kompletní služby pro Váš útulný domov

Návrhy interiérů a realizace na klíč Praha 4 – kompletní služby pro Váš útulný domov

Všechny tyto přání Vám může splnit firma Apparel BOX, která navrhuje interiéry a zajistí kompletní realizace na klíč. Ve svém oboru jsou experti, navrhují interiéry koupelen, obývacích pokojů, ale také terasy nebo kanceláře. Různá přání zákazníků hlavně těch nejmenších, pro ně nejsou překážkou. Důkazem jsou jejich projekty dětských pokojů, kde dětská představivost nemá hranice. Interiér dokážou proměnit například do stylu známe pohádky Alenky v říši divů. To není vše, navštivte jejich webové stránky a přesvědčíte se sami.


Dotační programy, zpracování a vyřízení žádosti o dotaci

Dotační programy, zpracování a vyřízení žádosti o dotaci

Zajišťujeme - analýza dotačních příležitostí - zpracování a podání žádosti o dotaci - přípravná fáze - dotační management - realizační fáze - udržitelnost - provozní fáze Stavební firma INTOZA s.r.o. se specializuje na poradenství při získání těchto dotací - NOVÁ Zelená úsporám - OPPI - Podnikání a inovace - Operační program Životní prostředí - SFRB - Program Panel 2013+ - SFRB - Program Jessica - SFRB - Program Úvěr 150 Neváhejte a obraťte se na společnost INTOZA s.r.o., pro kterou je Vaše maximální spokojenost prvořadou záležitostí.


Projekce v oboru elektro, vysoké i nízké napětí, slaboproud

Projekce v oboru elektro, vysoké i nízké napětí, slaboproud

Zaměřuji se na projektování v oboru elektro. Zhotovím vám projektovou dokumentaci silnoproudu, slaboproudu i MaR. Jestli chcete stavět rodinný či bytový dům, nemocnici, průmyslový objekt, obchodní centrum či školu budu vám k dispozici. Realizuji projekty na nízké napětí jako rozvody v domech, průmyslových a jiných objektech. Dále pak projektuji trafostanice, rozvody vysokého napětí či rozvody elektráren. V oblasti slaboproudu vám zajistím projet pro požární signalizace, zabezpečovací systémy či IT kabeláž. V případě zájmu mě neváhejte kdykoliv kontaktovat telefonicky či e-mailem. Sídlím v Brně-Slatina, ale zakázky zhotovuji pro zákazníky po celé České republice.


Návrh a realizace projektové dokumentace všech stupňů  - Ing. Tomáš Novotný

Návrh a realizace projektové dokumentace všech stupňů - Ing. Tomáš Novotný

Projektová dokumentace je základním kamenem stavby každého domu a je nejdůležitějším dokumentem, který potřebujete k získání stavebního povolení. Ing. Tomáš Novotný poskytuje projekční práce na klíč v Praze a Středních Čechách. Mezi jeho služby patří vyřizování stavebního povolení, technický a autorský dozor,vypracování územního rozhodnutí, dodání dokumentace pro provedení stavby a výběr dodavatele, doporučení stavební firmy, statické výpočty a posudky, prohlídky domu statikem, stavební průzkum a například posouzení poruch konstrukcí a další výpočty a posudky. Spokojenost zákazníků s výsledky mé práce je moji největší odměnou. Pozorně naslouchám potřebám klienta a jsem vždy otevřený pro další nějaké návrhy.


Projektová kancelář zaměřená na návrhy potravinářských objektů a stavení

Projektová kancelář zaměřená na návrhy potravinářských objektů a stavení

Plánujete v dohledné budoucnosti zrealizovat stavbu průmyslového objektu? Hledáte nějakou společnost, která vám vypracujete projekt a připraví veškeré inženýrské potřebnosti? Potom jsme tu pro vás my – společnost PMZ Projekt s.r.o. Klientům dnes a denně pomáháme realizovat stavby a návrhy staveb zejména průmyslových objektů. Zaměřujeme se především na objekty pro potravinářský průmysl, ale umíme také logistická centra, skladovací prostory, pozemní stavitelství a mnoho dalších. Pošlete poptávku a my se pokusíme vyhovět vašim požadavkům. Zařizujeme také dokumentaci spojenou se začátkem stavby, vše zajistíme za vás. Naše kvalita je postavená na dlouhodobých zkušenostech a profesionalitě. Jsme z Prahy, ale působíme po celé České republice. Sídlo naleznete na adrese Libušská 313. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu nebo telefonním čísle.


Projektová dokumentace - návrh, vypracování  i realizace novostaveb i stávajících staveb

Projektová dokumentace - návrh, vypracování i realizace novostaveb i stávajících staveb

Pokud se chystáte začít stavět a hledáte spolehlivou a inovativní společnost, která Vám bude stát po boku, pak se můžete obrátit na společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. z Jeseníku. Ačkoliv je společnost ARCHILINE na trhu od roku 2019, bohaté zkušenosti majitele pana Ing. Kaliny s více jak 25 letou praxí, si již dokázaly získat řadu spokojených zákazníků. Hlavní prioritou společnosti je spokojený zákazník a řešení každého projektu na míru. V rámci svých služeb pro Vás zajistí: - návrh a vypracování projektové dokumentace pro novostavby i stávající objekty - stavební povolení - realizační dokumenty ke stavbě - možnost zajištění dozoru na stavbě - realizace staveb na klíč Ať už v rámci stavby budete potřebovat pomoct s čímkoliv, společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost je tu pro Vás. Tak aby projektování a realizace Vašeho budoucího projektu proběhla hladce.